• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobečci z třetího trimestru

15. března 2014 
tak jsem našla zájezd ideální pro naši rodinku. ale ta cena! cca 50 tisíc..to je mazec! no, neměli jsme svatební cestu..a když někde vyloupíme banku :wink: no jukněte:
http://www.blue-style.cz/2008/hotel.php?id_hot=1591&ids=47
21. kvě 2009 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Šoupla jsem si do albíčka jednu pohodovou fotečku, kuk :wink: :slight_smile:
21. kvě 2009 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dala jsem tam ještě jednu, abyste viděly, co je Honýš za vazbiče :grinning: :grinning: :grinning:
21. kvě 2009 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mooooc pěknej, jako andílek :wink:
21. kvě 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásný večer... žehlím peču buchtu a čtu vás.
Pavli tak tu dovolenou schvaluji na mě moc velký areál a moc lidu najednou,a le to nevadí. agentura dobrá už jsme od nich letěli na zájezd. :wink: super si to užijete 50tis je normální cena. :slight_smile:
Jani hele tak mu to jídlo neber míň kořeň a je to vař jen pro vás 3stejnou baštu. :slight_smile: Fotečky super zítra taky dám nové.... našeho andílka. :grinning:
21. kvě 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Joli jí taky s náma :wink:
21. kvě 2009 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno, šupky dupky z pelíšků naklaďte si písničku, vemte děti dokola ať se vstává z vesela. Na snídani kousek chleba, po ránu jíst to je třeba. Oblečte se, jděte ven, dnes má být prý krásný den. :wink:
22. kvě 2009 v 07:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré raníčko, mamušky a dětičky. :wink: Martinka se nám rozjela s rýmou éééééééé rýmováním, super přivítání :slight_smile:
22. kvě 2009 v 07:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé Ahojky mamino tak to už jste najeli pár kilometrů autíčkem a koupili jste něconebo to byla jízda alá můj tchán"jedu nikde nestavím" :wink:
22. kvě 2009 v 07:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nene, dnes jsme ještě nejezdili, teď jezdíme, když se ráno probudí, tak tradá a krmím ho u toho, to se jako zastavujeme v motorestu a ham ham, on by mi jinak utíkal a nepapal by moc :grinning: :grinning: :grinning:
22. kvě 2009 v 07:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Marti já už kmitám od pěti, kdy mne Joli doslova vyprudila z pelechu :grinning:

No slupla 280ml mlíka a ještě jsem ji uspala, a já potom pověsila dvě várky prádla, pozalívala kvítka, vynesla plasty a odpadky, dala mýt nádobí a dokonce jsem slupla i 2 housky :grinning: :grinning:

Joli jsem nyní nacpala asi 150ml kakaového sunaru, ale nechala sem ji ještě v postýlce, třeba vyprudí tatínka. jo a ještě jsem dala micce jííííst :grinning: :grinning:
22. kvě 2009 v 07:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak Joli jí taky nejraději za pochodu a nebo mámě přímo rukou z talíře :grinning:
22. kvě 2009 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi tak to máš ode mně medaili a metl k tomu,jsi šikulka.
jančo ty mám cenu nelepšího jezdce co ví, že se musí řidič při jízdě posilnit. Já jezdím s vysavačem a peru prádlo.
22. kvě 2009 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Marti na tebe ale stejně nemám, vedle je ticho, když tam nejsem já, tak samo sebou bude hodná, tak jdu uvařit kuřecí prsa v žampionové omáčce, to si třeba Joli dá taky :wink:
22. kvě 2009 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé bych si taky dala... to tedy na mě máš jsi pěkný ´dáblík. :wink:
22. kvě 2009 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hi hi hi, na 16 jedu za klientem, tak holt nemůžu dospat ach jo, jinak bych to prostě nestihla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. kvě 2009 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda Evi, ty aktivistko jedna :wink: Tak to máme naprosto stejný s tím hamáním :slight_smile: . Jo a novinka, včera se mě včera sám chytl za ruce, když stál u nábytku a šel se mnou,no já z toho byla vyloženě dojemná, jak mu to jde :slight_smile: Včera mi zvrhl přesnídávku ze stolu a pak si v tom patlal ruce, tak jsem ho vyhnala :grinning: :grinning: :grinning: Já myslím, že vedu, Honýš mě vzbudil ve 4,13 hodin a už jsem neusnula, ale co se práce týče, stojím na konci fronty :grinning: :grinning: :grinning:
22. kvě 2009 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani ty jsi jednička taky..... jé honzík chodí super super taky to je chlap co bude světelné sloupy v Kladně vytrhávat. je úžasnej žádné takoové dítě nezmám. ty jo.... :sweat_smile: tak to dnes balíček popoženu, aby vám dorazili bačkůrky včas a co ty sandálky? já včera koupila nové.... třeba by je obul. prdelka velká.
22. kvě 2009 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jani jenže já večer musím dohnat resty přes den, tak se do postele dostanu kolem 23 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. kvě 2009 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
já resty nedoháním.... dávat tresty to je větší zábava :grinning: Evi legrace.-.. vím o čem mluvíš.
22. kvě 2009 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, ty jsi vtipná, teď jsem se zasmála, já mu dám trhat světelné sloupy ze země :grinning: :grinning: :grinning: No je to bejk, každej se diví, že je docela oplácanej a je takto šikovnej. Slyšela jsem, že silnější děti jsou na pohyb línější, to se o Honýšovi říct opravdu nedá, je fakt dost mrštnej. I táta byl včera velmi příjemně překvapen, jak chodí :slight_smile:
22. kvě 2009 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha Evi, to jsem netušila, já vše doháním vesměs o víkendu, ačkoli.... :grinning: :grinning:
Marti, Honýš má děsně tlustý nohy, vůbec nevím, jakou velikost ponožek mu sehnat :confused:
22. kvě 2009 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jukla jsem do albíček, Marti, Mišák vypadá jako by ti z prdky vypadl :grinning: :grinning: , fakt je ti hoooodně podobnej, taky je moc krásnej, má kulišácký výraz, vyloženě mu kouká dobrota z očí :grinning: :grinning: :grinning:
Včera jsem kecala s nějakou hluchou bábou na ulici a ta mi pořád tvrdila, že je Honzík holčička, už mě tak srala, že jsem myslela, že jí ukážu Honýšova pimpilína, aby viděla, že to holčička není :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
22. kvě 2009 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jani já bývám na vše nebo skoro vše sama i o víkendu, Martin je směnař a když je doma tak jsme stejně spolu a s Joli, takže zase vše doháním po večerech
22. kvě 2009 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani no vylezl mi naštěstí z p.... , ale vyprdla jsem ho skvěle. :grinning: je to to pěknej hajzlík a povaha to budev járu dobrá..... vychcánek. :confounded:

dám nové fotky jak jsem ho teď nafotila. No ponožky by to chtělo takové s tím ohnovacím vrchme klidně 20-21vel. možná i 22 on mám silnější nožky tak mu to bude lépe sedět. :wink: naše by mu byly těsné.... :grinning:
je šikulka vážně sama čumákuji co dokáže a jak jede jak drak.... je to povedenej kluk. :wink:

evča to je dračice.... co ponocuje jako já.... te´d ještě bude brzy bohatá :grinning:
22. kvě 2009 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli hola hola debata volá.... kdepka jsi.. :wink:
22. kvě 2009 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno :slight_smile:
Jolanko vše nej nej nej k tvým včerejším 1. narozeninkám :slight_smile: hlavně moc moc zdraví a ať se ti v životě vše daří :wink: to ti přeje teta Many a Ladíček :grinning: :grinning: :grinning:
22. kvě 2009 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Začínají se mu líbit knížky, musím mu už nějaké pořídit, sice něco máme, ale to už nebaví ani mě :slight_smile: Už mi podává hračky a já mu vždy za to krásně poděkuji a on má z toho radost :slight_smile: Zjistila jsem, že když má nespací období, tak vždy přijde nějaká změna, tak očekávám, že to přijde ještě jednou a bude choditi :slight_smile: Včera si stoupnul na všechny čtyři a vydržel tak půl minuty v té poloze. Je to krásný pozorovat, jak ty dětičky dělají pokroky :wink:
22. kvě 2009 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda Marti tobě to básnění ,ale jde :wink:
22. kvě 2009 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani - jo,jo,je to nááářez :slight_smile:
22. kvě 2009 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek