Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

paolin
26. kvě 2009

Evička si dává do nosu. ta se máááá 😉

martinka79
26. kvě 2009

taky zapaříme.

martinka79
26. kvě 2009

Pavli i já to zazdila,a le Evička to je hlavička ta má přehled. 😎 tak díky ní jsme popřála před chvilkou.

martinka79
26. kvě 2009

pádím si učísnout hlávku a čekám na Nikolku až dorazí potom zamést u domu a potom na barák a to bych chtěla dnes už konečně jet na dlažbu se asi poseru... že ten den nemá víc hodin. ☹ 😠

paolin
26. kvě 2009

já taky valím. Adam se vzbudil, nakrmím, nabalím, pofrčím pro Vítka a dorazíme až k večeru. tak asi až zítra pááá!

anta
26. kvě 2009

Já jsem taky kravka, celý týden myslím na to, že bude mít Ládínek narozky a na poslední chvíli na to zabudnu, tak Ládínku, ty šikulko jeden, krásné narozeninky ti přejeme s Honzíkem a posíláme pusinky 😉 🙂
Honzíka už po bytě honím a to ještě nechodí 😀 😀 😀

martinka79
26. kvě 2009

holky pádím čauky.

e.k.t
autor
26. kvě 2009

Jo užila, ale bylo to maso 😀 😀 😀 vedly se řeči že jsem to po půlnoci rozpustila, páč já vstávám a navíc jem měla z těch keců pocit že nevím jestli na ně neskočím 😀 😀 😀 😀 😀

many
26. kvě 2009

holky dííííky 🙂 fotografa už máme taky za sebou i procházku a jedno pivečko na zahrádce v hospůdce naproti 😀 teď čekáme na babičku až příjde s dortem 😀 😀 😀 už sem porodila a ještě mě šijou 😀 😀 😀

many
26. kvě 2009

pak přihodím fotečku dortíka 🙂 tak si nechte dařít,zatím pa pa

e.k.t
autor
26. kvě 2009

Many to jsou vzpomínky že? 😉

many
26. kvě 2009

jo,jo 😀 😀 😀 😀 😀 a zase nás to čeká 😀 😀 😀 😀 ale teda na vyvolání už bych nechtěla jít v žádným případě 😔

many
26. kvě 2009

jinak dnes jsme to zvládli to usínání bez prsíčka,sice chtěl,ale dala jsem dudla a hladila ho a držel se mě jako klíště kolem krku a vytuhl,sice až teď ale vytuhl 🙂 kéž by to tak šlo každý den a mohl by chodit teda i v těch 19.00 a bylo by to super 🙂 dobrou noc a děti ať spí celou noc 😀 😀 😀

paolin
26. kvě 2009

Many, neboj. druhý porod bývá kratší 😉 ale je fakt, že jsem se druhého porodu ani tak nebála, jako se mi do toho vůbec nechtělo 😀
kluci spí. dodělám resty, ty dodělají mně a můžu jít taky spát 😀

many
26. kvě 2009

já sem asi šoupnu ještě nejaký foto a taky valím do sprchy a hajat,tak pa pa

paolin
26. kvě 2009

šoupni, šoupni. jsem zvědavý! teda já 😀

e.k.t
autor
26. kvě 2009

tak u nás už se chrupe, jdu stáhnout foto nových drápků 😀 to byl relax panečku 😉

martinka79
27. kvě 2009

Krásné ráno sice deštivé,ale krásné.my včera opékali buřtíky. večer jsme s MM relaxovali u Tv bylo to pohodové.
dnes jedu po ránu na parapetu venkovní a vnitřní a musím dořešit tu kuchyň. volal mi obkladač, že by v sobotu mohl jít obkládat???? ale já nemám obklad haha no uvidíme a taky ta cena linky nevím nevím. 😖

martinka79
27. kvě 2009

Many moc krásné fotečky

martinka79
27. kvě 2009

jo holky taky jsem vám chtěla říci, že 4.6. budeme mít u nás v parku uměleckého fotografa a co nám bude dělat porttréty a různé fotečky.... už se moc těšíme fotka mamin s dětmia potom rodiny a či děti sami. já budu bez MM, alw hlavně chci necvhat fotit děti. bezprostředn+ při hře. je to sice dražší,ale je to úžasné...organizujem e to přes MC jak tam dělám.

anta
27. kvě 2009

Krásné raníčko, holčiny. Koukala jsem, že si Many a Paol změnily fotečky v pasu, moc hezký 😉 No ale včerejšek stál teda za prd, já byla unavená jako blbec, Honýš nechtěl spát, takže super. Snad dnes bude líp 🙂

martinka79
27. kvě 2009

Jani ahojky, možná to bylo tím počasím. 🙂

anta
27. kvě 2009

Myslím, že to tím počasím bylo určitě, bylo na prdnutí éééééééé na padnutí 😀 😀 😀

paolin
27. kvě 2009

ahoj holky!
Jani, to je na houbelec..ať je dnes líp! i mrňousům se určitě uleví, když není takový pařák.
Marti, to bude supér! těšíme se na fotečky 😉

martinka79
27. kvě 2009

no jsem sama zvědavá jak to vyjde. udělá nám super cenu jako reklama.... Já miluji fotky jen tak volné. s Nikolku jsme byla u jedné uměl. fotografky a ta byla super nechal ji asi 40min volně pobýhat a fotila to jsou fotečky.... něco podobného si představuji te´d. sna se to bude zamlouvat i maminám.
Za 15min. jedeme se sousedem vyřídit ty parapety..... odpoledne sjedu na ty dlažby a kachle.... a tu kuchyň...
Pavli pošli ti to co mi poslala do mailu koukni se.

anta
27. kvě 2009

Já teď zase v noci blbě spím, pořád se budím a přes den jsem jak praštěná, no aspoň, že není takový pařák. Až se malej vzbudí, tak zase budu zkoušet, co sní, včera MM volal dr., jen abychom se ujistili, že je to v pořádku a ona nás utvrdila, že to je naprosto normální, že se u dětí jedná o další vývojové stádium, že by naopak bylo divný, kdyby to "nejezení" vůbec neproběhlo. Hezký, ale kdo má pořád něco vymýšlet s tím, že to vůbec možná jíst nebude 😀 😀

martinka79
27. kvě 2009

jANI U NÁS E NEJÍ TAKY ASI DNA DNY A TO VČERA ZVLÁDL ÚPLNÉ MINIMUM TROCHU MELOPUNA, PIŠKOTŮ ASI 10 A JINAK SKORO NIC VEČER JOGURT. 😉 když dítě vypadá dobře tak nejezení neřeším.....

martinka79
27. kvě 2009

jo to jsme ještě zjistila, že jedna firma n´má dokonce týdne super cenu na dveře včetně zárubní a klik.... ale to už vážně netihnem,. bych s emusela asi rozčtvrtit. 😠 ☹

martinka79
27. kvě 2009

promiňte, že otravuji s tou stavbou.

martinka79
27. kvě 2009

tak pa.... ozvu se až přijedu