• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobečci z třetího trimestru

15. března 2014 
autor
no zatím mi nic moc nebylo, jen jsem si šla pro prášky na alergii a zkontrolovat uch jež pobnolívalo a už to bylo, ale dr říkala že je to v začátku, tak že bude brzo dobře :wink:
4. čer 2009 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky hlásím vybrala jsme super dlažbu do obýváku je 30x120 úžasnááááááááá. jinak focení také super. ted´dopma vegetuji peču chleba a rozjímám co nad obkladem a vším co jsme viděla. byl to super den.

evi to je nemilé... nemoc tak hodně zdraru při uzdravování. :slight_smile:
Many užij si návštěvu u sestry to je vždy příjemné.
Antíku jakto, že ti nefrčí net..... ty tytyty. tak zítra dopo.... se na vás těším a ´t vás tu je víc.... :grinning:
4. čer 2009 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak to bude rychlá pokládka ale chlapi se nadřou :grinning:
4. čer 2009 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
no on to bude dělat jen jeden obkladač... jen nevím zda se tam vleze na výšku kolim má jestli 08mm nebo 12mm? netuším
hodila by se i do chodby, ale to by se moc prořezalo, asi ji dám i do pokoje a do kuchyně mám takovou pískovo-krémovou a co bude na zemi bude i jako obklad atkový větší formát. :slight_smile:
Evi tak se drž marode. :slight_smile: :slight_smile:
4. čer 2009 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak Nikolka přišla z oslavy je pěkně na zabitííííííííííííííííí, tedy bal už se sklidnila a čte.
4. čer 2009 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já jsem sice na atb ale vůbec nic mi není, já myslela že mám pouze alergickou reakci na pyl, já ji v tomto období mívám :astonished:
4. čer 2009 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no to je radost, asi se opila limonádou :grinning: :grinning:
4. čer 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
no kdo ví čím. Evi pomož mi jak mám dát fotky na facebook?
4. čer 2009 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no klikneš na foto moje foto vytvořit album a dáš přidat, buď máš program a stáhne se ti celá složka tj 60 foto najednou nebo v té tabulce je jednoduché nahrávání na 5 fotek a dáš zatržítko že máš oprávnění s fotkami nakládat a už se to natahuje, potom můžeš fotky upravit tj natočit, pojmenovat a dáš zveřejnit a je to :wink:
4. čer 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky...
4. čer 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
snad je to dost podrobně, ale celkem pěkně to navádí :wink:
4. čer 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nevím nevím já jsme trouba... kouknu se na to zítra jdu žehlit. upekla jsem mega chleba moc moc chutný až formy vytékal :grinning:
4. čer 2009 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
teda, taky nekdy upeču, moc ho teď nepeču, jen když je tu návštěva, aby se snědl :wink:
4. čer 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak u nás ee malý spapá hned, dnes byl velký a máme už jen půlku. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Krásné ráno všem.
5. čer 2009 v 06:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.levnedlazby.cz/luxusni-dlazby-obklady/5556-revision-ma/ to je můj tip do obýváku jídelny a možná i chodby formát 30x120
5. čer 2009 v 06:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko, holčiny. Dnes mám naplánované sezení s jednou maminkou, tak se těším, pěkně si doufám pokecáme a bude fajn. Aspoň vypadnu taky z baráku, už to tady na mě padá :slight_smile:
5. čer 2009 v 06:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani ahojky tak to je fajn, to si to pěkně užiješ.... jdeš sama nebo s Hozulákem?
5. čer 2009 v 06:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdu sama, abych neměla pořád Honzulína na očích, ať si od něj oráchnu, to víš potřebuji si taky orazit, jsem jen člověk :slight_smile:
5. čer 2009 v 07:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani to chápu... a shcvaluji. tak si to užij načerpej energii a dobij baterie :wink:
5. čer 2009 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale i tak musím říci, že se vůbec nebojím ty dva nechat samotné, Honzík je teď moc hodný, hlavně se zabaví dost chozením a řáděním, je ho celý byt :grinning: :grinning: Jak ho má teď táta, tak si připadám jako nevyužitá, tak co bych někam taky nešla, že? :slight_smile:
5. čer 2009 v 07:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani jasně. jdeš odpoeldne nebo až k večeru? :slight_smile: počasí je zase k ničemu pěkná zima.
5. čer 2009 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak děvčata pádíme ven na prochajdu kolem oběda tu budu. páček
5. čer 2009 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, dlažba vypadá super :slight_smile:
Jani, pokec bez dětí závidím :wink:
Evička je nemocná :frowning2: tak ať jsi brzy OK!!

my měli včera príma den. Mirkovi umřel hard disk, takkže veškeré firemní věci v..účetnictví, databáze..no vše. prů***, jak řemen. a on nemá zálohy! to nechápu..no nic no. snad mu z toho v Praze něco zachrání. v noci proběhla pohotovost s Vítkem a ignorance a nadřazenost doktorů opět nebrala mezí. po půl hodině dorazil Mudr, který smrděl kouřem a kafem a byl celý naštvaný, že ho obtěžujeme. tak mě ještě seřval a zase si to odkráčel. cha chááá! Vítek teď kouká na Kouzelnou školku a Adam spím. musíme na očkování, takže tu zase moc nebudu :frowning2: ale aspoň se Mudr rovnou na Vítka koukne :wink:
5. čer 2009 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já jdu snídat, potom balit a odpo jsem tady :wink:
5. čer 2009 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Venku je zimina, jdu tak nějak na ten pokec po obědě. :wink:
Pavli, co se stalo, že jste byli na pohotovosti? Doufám, že nic vážnýho :wink:
5. čer 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky, snídám abych si vzala atb, klíště se na mne sápe a chce mi krást věci z PC skladu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Marti obklady teda dost tmavé, ale jina ten dekor moc pěkný :wink:

Jani dobře pokecej a odrelaxuj :wink:

Pavli si děláš srandu ne? zaplatíš 90 kč a ještě tohle, asi budeme muset psát soustavně stížnosti, jinak se nic nezmění :frowning2:
Co Víťulovi vlastně bylo?
5. čer 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, Evi, jdeš mi zrovna do rány :grinning: :grinning: Můžu Honýsovi nabídnout toustový chléb? :wink:
5. čer 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jasně, zatím by neměli jen celozrnné pečivo
:wink:
5. čer 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé super, já si to myslela, ale raději se tě vždy zeptám, panč vím, že to víš a pak to vím i já, chápeš :grinning: :grinning: :grinning:
5. čer 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo pohoda, však proto ten net máme, ne? já si musela koupit nové kování matky posložky úchyty a tak abych sama spravila Joli postýlku, už několikrát zlikvidovala bočnici :stuck_out_tongue_closed_eyes:

holt doma nemám chlapa, tak musím sama :angry:
5. čer 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek