Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

anta
5. čer 2009

Evi, pamatuješ, jak Honýs rozsedl rošt na postýlce? 😀 😀 Tak doteď není spravený, tak já nevím 😒 Jo a jinak sezení tedy padlo, holce přišla nějaká nečekaná návštěva, prý, moc tomu tedy nevěřím, ale tak snad se domluvíme na jindy. Venku je tak hnusně, že si spíš myslím, že se jí s malou nechtělo do té ošklivosti ven 🙂

e.k.t
autor
5. čer 2009

Jani to je mrzuté, tady je taky hnus, joli zobla jídla a ještě jhsem jí ani nevyzula papuče a už chrní, tak honem uvařit najíst se a pověsit prádlo 😝

anta
5. čer 2009

Tak to se nic Evi neděje, tak spravím aspoň tu postýlku, teď jsem chlapy vyhnala ven, tak na to budu mít klid, já když holt manžovi neřeknu:"Udělej to a to", tak to prostě neudělá, tak chodím se šroubovákem po bytě a utahuju šrouby a tak, no prostě dělám taky chlapský práce 😀 😀 . Včera si Honýš skřípl prstíky pod dveřmi, říkám manželovi, aby ho od těch všech dveří pokud možno odháněl, že je to jen otázka času, kdy se malej skřípne, no a co myslíš? Pořád u těch dveří sranda sranda a BUM a je to tady, že? 😒

martinka79
5. čer 2009

Jani tak to je blbé člověk se těší a ono toto. tak řpijeď za mnou na pokec. 🙂 Já byla celé dopledne s Michalem venku enmohla jsem ho dostat domů a nakonec jsme šli ke kamarádce, vařit klnedlíky... 😀 Michal tam řádil jak černá ruka,a le vše semnou ulidil.

martinka79
5. čer 2009

jania ch jo chlapy..... debata na nekonečné téma. 😀 Evi jak u vás?
Pavli co bylo Vítkovi? a jak mu je teď.

anta
5. čer 2009

Tak to je šikulka, Michálek 🙂 , Honýš taky umí pěkně řádit, dnes se mi zdá, že se vzbudil trošku prdkou napřed, ale je fakt, že ve dvou se zvládá lépe. Táta si s ním celé dny hraje a já mám docela klídek, no a když malého čapne hystérie, tak jsem tady aspoň na to uklidnění 😀 😀

martinka79
5. čer 2009

Jasně maminka je ta nejlepší a nejsladší.... 😀 utíkám si umýt hlavu s civilizovat se apřipravit na volby. peču štrůdl a vařím sýr. omáščku a těsotviny těm mým potvorám.

anta
5. čer 2009

Teď se tady směju jako blbec, moje bývalá kolegyně se mě ptala na mé duševní zdraví po pobytu s manželem v bytě po celých 24 hodin, prý jestli ještě MM žije a jestli už náhodou netrčí v mrazáku naporcovaný 😀 😀 😀 😀

e.k.t
autor
5. čer 2009

Teda holky s váma se člověk fakt nařehtá, jsem najezená zeleninová polívka pro aJoli je hotová, prádlo visí, tak jdu dát píct kuře a zlikvidovat jídlové zbytky po Joli z podlahy 😝

martinka79
5. čer 2009

Tak já jsme připravena k odchodu a on ten prdelínek spí. no nechám ho a pošupu sama mám obec za rohem a potom ho přijdu obléci a tak stejné jako loni taky mě takto vypekl.
Jani se nedivím, že ptala normální situace, když manžel delší domu oxiduje doma. ale jsi statečná žena.

martinka79
5. čer 2009

já to taky vždy vydržím. 🙂 zdraví vás Gábina. 🙂

e.k.t
autor
5. čer 2009

Jé Gabču pozdravujeme taky 😉

anta
5. čer 2009

Děkuji Marti za uznání, občas mám sto chutí na něj ten sekáček na maso vzít, ale žel žádný nemáme 😀 😀 😀 Jo a postýlku jsem spravila 😀 😀 😀 Pozdravuji Gábinku též. 😉

e.k.t
autor
5. čer 2009

Jani taky šikulka, no to jsme tu všechny, prostě ženská si musí umět poradit i bez chlaoa 😉

anta
5. čer 2009

Evi, svatá to pravda a to si říkaj páni tvorstva, což naprosto s jejich myšlením nechápu 😀 😀 😀

e.k.t
autor
5. čer 2009

Jani oni naše taky NECHÁPOU neboj 😉

paolin
5. čer 2009

ahoj holky! oba chlapečc i spí! jupí! chytla jsem nachlazení od Vítka, takže jsem grogy. udělám si véču a odpadnu.
Vítek měl klasiku - zánět střední ho ucha a propichovali mu to. humus...krve, jak z...řeknu vám ale, že to bylo z hodiny na hodinu. má sice týden rýmu a kašel, ale vypadal v poho. a včera kolem 6hod, že ho bolí ouško. za chvíli bolestí plakal a nemohl spát, no scény..a dokonce chtěl i na pohotovost. ulevilo se mu tedy ihned a už je v poho. takže doléčíme kašel a rýmu a snad bude OK.
víkend má být hnusný, tak snad bude aspoň doma vesele 😉

e.k.t
autor
5. čer 2009

no ty uši jsou fakt problém, a když si sám řekl o dr tak na tom musel být fakt zle 😝

martinka79
6. čer 2009

ahojkyx tak u voleb bída... no jak jinak.
Dnes vegetovla tatina včera také a má moji pochvalu až na úklid a tak... vše OK. ajak jsou spokojené dětičky. 😅
počasí hnus bus.
Pavli uši jé já to zažila s Nikol děsné a na pohotovosti stejný přistup.

e.k.t
autor
6. čer 2009

tak my byli volit dnes kolem 9 a je fakt že asi nic moc účast 😝

paolin
6. čer 2009

kuky kuk 🙂 u nás docela pohoda. bojuju s nachlazením, ale kluci v poho. byli jsem odpo dvě hoďky venku a bylo docela hezky. teď lije, Adam spí, Vítek kouká na Dobu ledovou 2. chechtají se u toho s tatinem 😀
volit byl jen Mirek. užijte si večer! 😉

e.k.t
autor
6. čer 2009

No u nás bylo celý den šeredně a už máme i po bouřce 😉

No mám tu i návštěvu a fakt pohodička 🙂

many
6. čer 2009

ahoj holky 🙂 🙂 🙂
konečně mám opět volnou chvilku 🙂

many
6. čer 2009

tatin dnes hraje a synek už chrupká a já jsem sama samotinká ☹ 🙂

many
6. čer 2009

Marti zdavím Gabču a Vojtíška 😉

many
6. čer 2009

opožděně vše nej nej nej Amálce k 1. narozeninkám 😀 😀 😀 hlavně hodně zdraví

many
6. čer 2009

nikdo nikde ☹

anta
7. čer 2009

Dobré ranko, tak jsem zde, včera jsem se sem nedostala, stejně tu nikdo nebyl 😉

many
7. čer 2009

Dobré ránko 🙂

many
7. čer 2009

tak mám chvilku čas na net,než se vydáme na procházku 😀 snad už nebude pršet a vyleze sluníčko