• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobečci z třetího trimestru

15. března 2014 
se ti kouknu na půdě. :grinning:
19. čer 2009 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jo :grinning: :grinning:
Jo a včera přijela babička z Ruska a s pěknou omluvenkou napsanou v azbuce :grinning: :grinning: :grinning:
19. čer 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, bubububu :grinning:
klečet na hrách..to je těžký. on má stavy, že ať udělám, co udělám, tak to schytám. on je neurotický, labilní a pesimista. včera jsem z toho byla fakt down a říkala jsem si - jsou děti, které jsou třeba postižené. ale šťastné. a on je zdravý a...jestli já to s ním ve zdraví přežiju..snad z toho vyroste :wink:
19. čer 2009 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, juknu se na něco :wink:
jooo, babička si konečně dorazila! to bylo na čase :wink: tak ze 14 dní ji pošli k nám, ju :wink:
19. čer 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli neboj vyroste.... úsměv. je to těžké a co já včera doma hučela zase do nikol... měla své předpuberální stavy.. jak je vzpurná.
Jani tak došla babička jo? jéééééééé jsem ti to říkala, že přijde s omluvenou a dobrý? cítíš se dobře?
19. čer 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale holky se bez babiček neobejdete? já jo. :grinning: jdu do sprchy snad mě vzpruží. nebo že by ten myslivec....ale já ho nemám :cry:
19. čer 2009 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, zkus sprchu. co čokišku, nemáš? fakt je tlak na ho...tak ať je líp!
jo a záleží na babičce :wink: :grinning:
19. čer 2009 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli, vyroste neboj, pak přijde klackovatění :grinning: :grinning: :grinning:
Babča došla a je mi fajn :grinning: :grinning:
Bez doopravdických "babiček" (dají-li se tak nazývat) se objedu klíďo. To jsem se zrovna domákla, že moja tchýňa je v Irsku! Za naším Honzou nebyla nejméně 7 měsíců a do Irska to jede :frowning2:
19. čer 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééééé Jani to je.... babička. :angry: :angry: :angry: tak ať aspoň dovalí irskou whisky
Pacvli sprcha proběhla hned je mi lépe čokoláda je tu také.
19. čer 2009 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, na babi se vyprdni. nechce, ať nechá bejt. její chyba...a velká!
Marti, supr. jen tak dál :wink:
19. čer 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: Já na ně prdím, já jen, že jsem se to domákla :slight_smile: Tak já letím, bo Buliboš bude co chvíli řáditi jako černá haksna ééééééééééééé ruka :grinning: :grinning: :grinning:
19. čer 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jinak holky, asi mě jebne...musím Adamovi zase pořídit nové sandálky. teď už má ty, co měl Vítek ve dvou letech! šílený..tak mám doma 2 měsíce nošené sandálky Sante 21(stélka 13cm), kdyby někdo chtěl poslat.
19. čer 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak zatím čusík já jdu ěnco udělat a potom se chystat pojedu v 10.15 a domů hned za hodinku takže v 12hod už budu tu.... a Michal snad bude spát.
19. čer 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jani no to je nářez, chudinka viď za synem a vnoučkem je to příliš daleko :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. čer 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé dobré sandále,a le nám by byly malé. :grinning:
evi tak jak to jde?
19. čer 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jdu zlikvidovat biologický odpad a nakrmit dráče
19. čer 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak čusík já se učesataa chystat taky mu něco dám ať nesomruje na náměstí.
19. čer 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No tak dítě odbaveno, honem poslat zprávy a zase se učit :grinning:
19. čer 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky, novinka a doooost horká, Honýšek se nám pořádně zvedá na zadní, to je super :grinning: :grinning: :grinning:
19. čer 2009 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No to je ale šikulka, Joli cosi devastuje v předsíni, ale dokud nebude řev tak tam nejdu, asi i okusuje boty, no co prdelka si to přebere :grinning:
19. čer 2009 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Joli je šikulka, asi uklízí, ne? :grinning: :grinning: :grinning:
19. čer 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no to rozhodně ani omylem, a když já něco uklidím tak jde a rozháže to a pak je spokojená :wink:
19. čer 2009 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Joli ví, co se sluší a patří :slight_smile:
Dnes se mi povedl oběd a to jsem vůbec nevěděla, co z toho vyleze :grinning: :grinning: Dala jsem vepřové medailonky do pekáče a zeleninku jsem tam dala a zalila jsem to šťávou z masoxu, pak jsem přidala vařené brambory a povím vám, ham ham je to :grinning: :grinning: :wink:
19. čer 2009 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no to si myslím, Joli dnes premierově dospěláckou krupicajdu :wink:
19. čer 2009 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé Jani a zbylo i na mě? Evi a jak jí jela. Já zmokla ve městě jako blázen a odpoledne na chvilku ven a potom tu byl babinec na drbu.... :grinning:
jinak jsem se seznámila v autobusu s jednou paní od nás ze vsi a byla jsem u ní na kávě.... docela prima ženská jen bohužel bez dětná průměrný věk 40.
19. čer 2009 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Marti jela jela, tak buď bude řídký nebo naopak betonový případ :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. čer 2009 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
to se zvládne Jolanka je šikulka
19. čer 2009 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jdu ležet k tv a u toho asi spát. :grinning:
19. čer 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já nahrávám, učím se a kontroluju Joli, vražedná kombinace :wink:
19. čer 2009 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko holčiny, tak mám zase novinku, Honzík od včerejška říká "mama", včera jsem to ještě nepsala, neb jsem si nebyla jistá, jestli to nebyla náhoda a dnes jsem se přesvědčila, že nebyla, když je u táty a už ho to nebaví, tak zakřičí "mama" a šup je u mě :grinning: :grinning: :grinning:
Jinak máme vysunovací sedačku a tak to teď používáme na lezení pro Honýška, zvládá to levou zadní hup nahoru a umí krásně slézt i dolů, naprosto bez problémů :slight_smile:
20. čer 2009 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek