• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobečci z třetího trimestru

15. března 2014 
Jani tak to tedy úžasné zprávy... krásný pocit na duši... :slight_smile:
20. čer 2009 v 08:18  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Joli většinou kanape opouští bezpečně, někdy však taky bez pudu sebezáchovy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. čer 2009 v 08:37  • Odpověz  • To se mi líbí
tak u nás se zvládá vše dobře postel, sedačka a i shcody. ovšem nikdy neříkej nikdy.... :grinning:
20. čer 2009 v 08:46  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
tak schody nemáme a postel nahnoru nezkouší a dolů jí to jde :wink:
20. čer 2009 v 08:58  • Odpověz  • To se mi líbí
no my máme schody u postele,ale tam nesmí a jinak myslím achody na chodbě. ovšem on už sám běhá.... :wink:
20. čer 2009 v 09:16  • Odpověz  • To se mi líbí
jak je u vás holky?
20. čer 2009 v 09:25  • Odpověz  • To se mi líbí
My máme ty postele dost vysoký, tak to tedy nepouštím, aby slézal, to mám strach :slight_smile:
Máme se dobře, dnes budu vařiti bramborovou polévku, mňam mňam, jsem vzhůru od 4,20 hodin, heč :grinning: :grinning: :grinning: To my neběháme, to neee, to je moc práce :grinning: :grinning:
20. čer 2009 v 09:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Jani, hele on začně běhat za chvilku a to uvidíš mety... :wink: já dělám srnčí na svíčkovou. já jsme vzhůru od 06.15hod. z postele jsem vylezla až po 7hodině
20. čer 2009 v 09:52  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
no já jsem vzhůru od 6ti ale otatní skoro od 8mi :wink:
20. čer 2009 v 10:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Kladno hlásí zataženo a vypadá to na lijavec, tak doufám, že neeeee :wink:
Teda holky, vy se máte, to už nějakou dobu neznám vstávání v 6? Tý jo :slight_smile:
20. čer 2009 v 10:45  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
zase neznáš uspávání do 23 :wink:
20. čer 2009 v 11:08  • Odpověz  • To se mi líbí
u nás docela pkěně atk Kladno ať to pošle někam jinam než k nám. :slight_smile: já taky neznám uspávání v 23hod... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. čer 2009 v 11:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Fuj, tak to opravdu neznám, uspávání ve 23 hodin, to by mě asi jeblo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
20. čer 2009 ve 12:01  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
no vidíš, každá máme něco, ale nebyla to stížnost, prďolka právě usnula :wink:
20. čer 2009 ve 12:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak to vidím a jako stížnost to nevidím :grinning: :grinning: :slight_smile: MM rozbil skleničku a ta se roztříštila po celém obýváku, teď jsem to vysávala snad půl hodiny, no tak snad se mi to podařilo odstranit, jinak nevím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. čer 2009 ve 12:38  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
jěště to setři vlhkým hadrem, on pochytá i to co vysavač nevysaje, máme vyzkoušené :wink:
20. čer 2009 ve 13:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Evi, já jsem si to myslela, jestli to ještě raději nemám vzít hadrem, tak to pro jistotu ještě udělám, díky ti :slight_smile:
20. čer 2009 ve 13:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Brno hlásím 20 stupňů a zataženo, jinak u potomstva kňouravo :wink:
Jani, to je supééér!
Evi, to uspávání..to je síla! člověk si fakt nevybere :unamused:
jinak u nás je to samá svatba. moc hezky na to tedy nemají :unamused: dnes se "mi vdávají" šaty ze salonu, tak snad přinesou štěstí :wink:
20. čer 2009 ve 13:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Pavli, to jsi napsala hezky, že se ti vdávají šatky ze salónu, :grinning: tak ať jim to vyjde :wink:
20. čer 2009 ve 13:36  • Odpověz  • To se mi líbí
jé svatba .. snad budou mít prima. pádíme ven.
20. čer 2009 ve 14:24  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
no to jim prší štěstí, to mají dobré :wink:
20. čer 2009 ve 14:46  • Odpověz  • To se mi líbí
vrátila jsem se dopékám buchtu s rebarborou... a balím ěvci na zahradu párečky rohlíčky, kávičku... pohoda já budu sedět u pískoviště a Mm brousit sádroše.
20. čer 2009 ve 14:52  • Odpověz  • To se mi líbí
:slight_smile: Marti, tak to je ale super pohodička, máš nárok, tak si to užívej :wink:
20. čer 2009 v 15:08  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Marti tak to budete všichni jako mlynáři :wink:
20. čer 2009 v 15:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Dneska tedy Honýse už mýt nebudu, až zítra. Pomalu se loučím, tak hezkou dobrou noc, papa holky
20. čer 2009 v 17:46  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
už to učení vzdávám, jdu do vany a spát, na zítra si nás objednala tchýně :stuck_out_tongue_closed_eyes: už na 10 a to se měl mm vyspat po noční, ten zase bude protivnej, já tam budu zaneprázdněná a ani si neodpočnu a ani se nebudu moct učit :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Tak dobrou noc :wink:
20. čer 2009 ve 22:21  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Teda tady ještě nikdo? no to se divím :wink:
21. čer 2009 v 06:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky já jo.... jsme po snídani a dáváme si teřšně.Nikol spí MM odjel sloužit vlasti.
21. čer 2009 v 06:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Evi dnes bude náročný den, viď. MM taky nic moc nespal včera přišel ze služby přes den nechodí spát a usnul jen po obědě u TV potom pracoval na stvabě a šli jsme spát v 01hod měli jsme zase šampus. Dnes jede na novo zítra kontrola Míši v nemocnici tak holt jede s námi bez vyspání. :frowning2: Dnes to vypadá na prima den.

Jo a íšovi se pěkně vydlubují ty stehy má na ručce vždy po jednom. hurá... :grinning:
21. čer 2009 v 06:56  • Odpověz  • To se mi líbí
už nám vylezla i Nikolka :wink:
21. čer 2009 v 07:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek