• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobečci z třetího trimestru

15. března 2014 
autor
Tak to je super, Martin ještě pořád není doma, no asi nestihl první spoj, no co se dá dělat :wink:
21. čer 2009 v 07:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko, no koukám, že jste ve formě, Nikolka vylezla a Honzík zalezl do bezu :wink:
21. čer 2009 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, díky za maily, co mi posíláš, obzvláště ten poslední je velmi logický :grinning: :grinning: :grinning:
21. čer 2009 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé se máš Jani, ale zase jsi s ním už nějakou dobu byla vzhůru. My vstávali tedy brzy před šestou... Mm budík nás probudil :angry:
Evi to je blbé, když ještě není doma. tak rychle kávičku snídani ať má chvilku pohodu.
21. čer 2009 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ano Marti, dnes jsem se probudila ale později, o celých 6 minut :grinning: :grinning: :grinning:
21. čer 2009 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak to jsi si pospala, ale co se dá dělat viď. :wink:
21. čer 2009 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi přemýšlím jak vyplnit čas.. abch patřila do klubu. :wink:
21. čer 2009 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, jsem celá přespalá :grinning: :grinning: No jinak to dopadlo tak, že jsem Honýse tátovi musela vzít, neboť ho uspával cca 20 minut, tak jsem ho raději unosila, za 2 minuty byl Honzík tuhej jako žádnej druhej :grinning: :grinning: :grinning:
21. čer 2009 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani máš na něj dobrej vliv. :slight_smile: a jak se jinak daří s tatinem doma? pohoda, plánujete nějaku prima vychajdu?
Nám za hcvilku začnou slíbené prázdniny a potom hurá za vámi. :wink:
21. čer 2009 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teď mám dobré období, tak ani nenadávám :grinning: :grinning: :grinning: Dobrýýý je tooooooooo :slight_smile: No taky se na vás dost těším, jsem zvědavá na Honýše jak to pobere, snad nebude zrovna moc protivnej :slight_smile:
21. čer 2009 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé neboj my ho snad stresovat nebudem i když vidět takovou tetku to bude zážitek na dlouho. :grinning: a když bude chuděrka z nás ... nalomenej spakujeme se. :slight_smile: tak to je fajn vědět, že se máte prímově a s tatinem. co dnes uděláš za super baštu?
21. čer 2009 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
my půjdem dopo na chvilku ven, musíme dělat ejště úkoly a odpoledne asi pojedu s dětmi na kola. :wink:
21. čer 2009 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska uvařím slepici na paprice, to se moc těším :slight_smile:
21. čer 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééééééé tu taky můžu.
21. čer 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak pádí me ven§
21. čer 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se hezky vyvenčete, svítí punťa, tak to bude fajn :wink:
21. čer 2009 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
bylo to příjemné teď oběd a hurá do hajan.
21. čer 2009 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme již dojedli, Honzík je nějaký umrčený, mám podezření na zoubky, pořád si žmoulá ušiska a je protivnej, nakonec to tady dopadlo tak, že já vařila, dítě se mi pletlo pod nohama s vařečkama a vařilo na zemi víčka od petlahví, no a tatin ten seděl na sedačce naprdnutej nebo co, neboť Honýš u něj dopoledne neustále řval :grinning: :grinning: :grinning: No ale máma nám jde, Honzík krásně chodí za ručičky a křičí u toho mama, to je super :grinning: :grinning: :grinning:
21. čer 2009 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani to je vážně super. Tak snad honzíka i tatina to protivenství přejde :wink:
21. čer 2009 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky si to u mě Honzík vyžehlil tou mámou, jak krásně říká :grinning: :grinning: Nechtěla jsem ho tátovi raději moc dávat, neboť je asi unavený a vždycky, když u něj Honza nechce být, mám pocit, že to cítí, že táta není ve své koži, tak řve a pak táta se začne vztekat, no kdo to má poslouchat? Tak je vždycky od sebe rozeženu "ty půjdeš tam, ty jinam" a je to :grinning: :grinning: :grinning: Nijak extrovně to neřeším, vezmu si vařečku, oba dostanou naplácáno a tytyty, no ale je fakt, že táta by mohl mít taky rozum a zbytečně na něj nehoukat :grinning: :grinning: :grinning:
21. čer 2009 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé rozum, to je fór :grinning: správně to děláš a já musím rozhánět všechny a někdy i psa. Ovšem ten je inteligentní tak dá pokoj sám.
chystáme se ven malej se porbudil.páček snad trefíme s kolama i domů.
21. čer 2009 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak nám poroste dvojka vlevo dole, našla jsem teď rýhu na zoubek a já pořád, proč je Honýs tak ukrutně otravnej :grinning: :grinning: :grinning: Třikrát huráááááá :wink:
21. čer 2009 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky! my dnes byli ve Vyškově u dědy a u švagrovců. Adam nečekaně po cestě neusnul a pak se dědy hrozně lekl a celou dobu usedavě plakal. tak jsme ho po hoďce dali spát do auta a byli s dědou ještě chvíli venku. u švagrovců pohoda, jako vždy :slight_smile: kluci-všichni čtyři-divočili a cestou zpátky jsme vezli synovce, takže jsme ozkoušeli autíčko s třemi řady sedadel a překvapivě supr. Vítek je teď s Martinem u babi a Adama se mi i přes probuzení po vyndání z auto podařilo uspat. jůůůů...tady je ale tiché :grinning:

Jani, roste další zoubek? no tééda, to jsou zprávy!
Marti, už jsi měla klidnější den?
Evi, s tím učením jsi vážně frajerka!
21. čer 2009 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dnes jsme vstávali před pátou. fujtajbl teda...venku ošklivo, zima, brrr! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. čer 2009 v 06:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné ráno holkx nějak nám stagnuje technika pc se stále vymýšlí a chce obnovat MM už by ho neraději vyhodil, ale já stále říkám škoda škoda.... peníze se hodí jinde a máme ještě přeci nˇtas.
Včera to bylo prima výlet na kolech a jen domů nás vezl kamarád a kola na vozejku :grinning: lilo.
Pádím uklízet a umyt si hlavičku jedeme potom k tomu dr.. na vysočinu. taky si dens dovezu svoji maminu asi na 3dny :slight_smile:
22. čer 2009 v 07:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky pc stávkuje :frowning2: ale je nám fajn.
22. čer 2009 v 07:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko, holčiny, teď jsem udolala Honýše, ach ty zoubky, to je hrozný, v noci byl vzhůru nejdříve ve 23 hodin, pak ve 2,30, pak ve 4 a v půl pátý, takže děs běs, ale aspoň vím, že jsou to ty zoubky, tak si nedělám takové starosti, to se vydrží :wink:
Pavli, vše nejlepší k svátečkovi, Honzík ti posílá uslintanou hubinu na čelo, aby jsi se moc nerozvášnila :grinning: :grinning: :grinning:
Ahoj Marti, tak odežeň Mišáka, ať ti ho nevypíná :grinning: :grinning: :grinning:
22. čer 2009 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak pc nějak nechce poslouchat píšu z MM noťase. jedeme k dr. snad od zítra bude v pohodě. Jinak mu noťas zabavím. :slight_smile: no mišák ten už tomu jen dodal korunku. mějte se prima.
22. čer 2009 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus bus! dnes je venku ale hnus! jsem z toho pěkně na hlavu padlá :unamused: docela se těším, až půjdou hoši spát. klidně všichni tři :wink:
22. čer 2009 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahooooojjjjjj jsem zpět z Prahy, zkoušku mámk, uši ne, ale to neva, ještě zmáknout dopravu a jsem zase výpravčí :grinning: :grinning:
22. čer 2009 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek