• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobečci z třetího trimestru

15. března 2014 
ahooooooooooooooj holky :slight_smile:
teda vůbec nestííhám :slight_smile: minule jsem měla čas aspoň rychle šoupnout nějaké fotečky a konec no, Ladík mě zabavuje :grinning: :grinning: :grinning:
každý den už chodíme po 9 ven a pak domů uvařit a něco podělat a pak zase ven kolem 13.00 a pak na sváču domů a pak po 15.00 zase ven :grinning: no furt na vzdoušku a na net pak není času no :grinning: a nemám ani čas vás dočíst
23. čer 2009 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak se nám daří a furt jsme zdraví :slight_smile: musím zaťukat :wink:
23. čer 2009 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a Ladíček má období, že všem říká teto :grinning: :grinning: :grinning: i mně a tátovi :grinning: :grinning: :grinning:
23. čer 2009 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
many jsi jak vítr. :grinning: já tedy musím říci, že jsme venku,a le čas na net mám :grinning: :grinning:
už vaříš? a jak vám to chutí? nám jede vše. mám tu te´d maminu takže pohoda.
23. čer 2009 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
kontorla dopadla dobře teď jen za 6týdnů malá kontrolička jak vše jde.
23. čer 2009 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti máme problémy s kousky :unamused: a přitom ve skleničkách byly velký :unamused: a chleba,.... ukusuje krásně,ale v polívce - :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: nechápu
23. čer 2009 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
už jste byli v nemocnici a doufám, že teda vše dobrý
23. čer 2009 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Many to bude dobrý.... on na to přijde. Vím, že chleba baští jako velkej chlap. je to šikulka. neboj to se podá. :wink: a už běháte sami po venku? my nekočárkujeme takže trávíme čas jen chůzí.
23. čer 2009 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak je ta polívka prostě vodovější,no asi to budu muset dělat hustý a ty kousky mu třeba nepříjdou :confounded: uvidíme ,ale třeba bramborovou kaši s kuřecím masíčkem a mrkvičkou spapká pěkně,no asi to nesmím moc řešit,horší,kdyby chtěl vše mixovat,že
23. čer 2009 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo Marti už neťapká,spíš líce :grinning: :grinning: :grinning: ale v kočárku je často,to nikam pak nedojdeme vše na zemi zkoumá - vajgle,listy,.... a pak na trávu kytičky,.... no však to znáš :grinning: ale včera jsme jeli k tetě Kamile a za Kvídouškem autobuskem bez kočárku :slight_smile:
23. čer 2009 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko, holky, včera jsme měli den na mašli, Honýs byl velmi umrčený a já už z něj byla na vyskočení z okna :grinning: :grinning: , snad bude lépe :slight_smile:
Holky, mi máme teď tzv. ukazovací období, Honzík u toho vždy nadšeně juchtá a všechno chce, jak jste to řešily, aby vás to neštvalo? :grinning: :grinning:
23. čer 2009 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
chci ať pěkně chodí :grinning: :grinning: :grinning: je to bomba a Kvído už taky začíná chodit :slight_smile: včera nám to poprvé předvedl,tak necelý 3 metry to byly :grinning: asi bude jak Ladík od 11 měsíců :slight_smile:
23. čer 2009 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau holky! čau Manýýý! na fotky jsem jukala a říkala si, kde jsi :wink:
Evičce moc velká gratulace! šikula jsi!
Jani, Adam byl včera taky na posr..asi to počasí. u nás je tedy nechutně :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Marti, dobré zprávičky od vaší ručičky!
23. čer 2009 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Jani :slight_smile:
Ladík furt ukazuje a přitom říká dívej :grinning: :grinning: :grinning: no tak se furt dívám :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. čer 2009 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Pavli :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
23. čer 2009 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
no my chodíme moc pěkn+ě i za ruku takže pohoda. já ho dost venku cepuji a tak to jde,a le jinak taky studujeme vše a taky kytičky ty dává všem babám kolem. :grinning: když jdu ven bez cíle tak ho nechám chodit kam chce a jiank ruku a jdeme. jé bus ten také milujeme. :slight_smile:
teda holky chybíte mi :wink:
jé my taky ukazovali teď vše pojemovánáme svojí řečí.byla bych tu, ale bohužel mám tu mianu jdu za ní čusík.... užívejte sid ětiček jsou to všechyn šikulky a maminy také. tak vydržte. pa.
23. čer 2009 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti , Ladík jde taky pěkně za ruku, ale hned ho něco zaujme a konec,čapne a studuje a nebo valí do trávy kde je plno hov.. :angry: nejraději jsme na zahrádce,tak si chodí volně sám a nemusím se bát
23. čer 2009 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Marti :slight_smile:
23. čer 2009 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
my raději na procházkiy venku v kočáře - tedy já :wink: Adam by pořád někde šmejdil, je pak jak prsátko a když vidí vodu, tak to je konec. tuhle mi vlezl do kaluže i s hlavou :grinning: na písku mi vyleze po síti na dětské prolízce do takového knízda a jak na něj pak nedosáhnu. po zkluzavce jezdí hlavou dolů..no je šilenej..
23. čer 2009 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maarti, ahoj!
23. čer 2009 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Many, přesně! taky mě ty psí srajdy srajdujou! jakoby nestačilo, že psi mají lidi většinou jen na obojku nebo ani to ne. prý, že je to hodný pejsek! jo a až mi pokouše dítě, tak budu na pohotovosti Mudr vykládat, jak ten pejsek byl hodný, že :angry:
23. čer 2009 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo,jo Pavli
holky taky musím valit,pomalu se chystat ven :wink: dělám si kafčo a musím se trochu našlechtit a postarat se o synka a šup ven,tak zatím pa pa a snad bude brzo víc času na pokec
23. čer 2009 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé to znám tak to děsný hovínka já mám psa,a le můj chytráček nekaká jinde než na svá místa v poli či plné trpávě a no na zahradě nekaká :grinning:
23. čer 2009 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jak zvládáte louže a spoL? miy totiž veku loužujeme úplné žužo.
Já se taky bojím hoven, některá jsou tak velká, že vypadají jak od lidí :grinning: :grinning: :grinning: Ale tedy největší strach mám z injekčních stříkaček, docela se tady válej dost :angry:
jen jestli nejsou od lidí.... :grinning:
23. čer 2009 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
babča má kouřovou tak dobrý.... je na balkoně.
23. čer 2009 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, kaluže...to je na...
Jani, to je drsný s těma stříkačkama :fearful:
23. čer 2009 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek