• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobečci z třetího trimestru

15. března 2014 
Ahojky Pavli
Jinak krásné ráno všem.
2. pro 2008 v 07:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobre ranko holciny!! :grinning:
2. pro 2008 v 07:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak se tady pomalu slejzáme jak švábi na pivko :grinning: :grinning: :grinning:
2. pro 2008 v 07:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno mamky :slight_smile: a jo pivko černý bych si dala,ale až večer o víkendě :grinning: já teď popíjím kakajo :grinning: :grinning: :grinning:
2. pro 2008 v 07:51  • Odpověz  • To se mi líbí
tak u nás se ty noci pomalu lepší,musím zaklepat,dokáže zase spát aspoň těch 6,někdy 5 a někdy 4 hoďky vkuse a pak už se budí častěji
2. pro 2008 v 07:54  • Odpověz  • To se mi líbí
jak ho v noci kojím tak třeba cucnul trošku a spal,tak se ho při tom kojení snažím víc budit ať se víc napije a pak spí dýl,něco na tom je :slight_smile: jinak ten minulý týden nebo i dřív to byla hrůz :frowning2: no už to není ono jak spával 8-9 hodin v kuse :wink:
2. pro 2008 v 07:55  • Odpověz  • To se mi líbí
snad to zase ale někdy příjde :wink: musím doufat :grinning: ale my se vyspali celýho půl roku tak teď už nám konečně musí dát zabrat ať víme,že ho máme :grinning: :grinning: :grinning:
2. pro 2008 v 07:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Many, ty myslíš přes noc? Nám spí tak těch 9 hodin, prosím nebít :grinning: :grinning: :grinning:
2. pro 2008 v 07:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Mám i vyžehleno a všechno uděláno, čekám jen na toho ďáblíka až se vzbudí :slight_smile:
V tom máš, Many, pravdu, my si na spánek Honýse též nemůžeme stěžovat :slight_smile:
2. pro 2008 v 08:07  • Odpověz  • To se mi líbí
anta nám tak taky spával ale kolem toho 6 měsíce to začalo,tak to pořádně zaklepej,ať to i u vás nevypukne :wink:
2. pro 2008 v 08:09  • Odpověz  • To se mi líbí
mě taky čeká žehlení,zachvíli se na něj asi vrhnu pokud to nenechám na odpoledne,kolem 10.00 půjdeme zase ven,doufám,že tam bude svítit sluníčko jako včera :slight_smile:
2. pro 2008 v 08:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Jééééééééé, Many, nestraš, on se nám už začíná budit okolo 4 hodiny, tak ho chodí táta nudit ééééé dudlíkovat do spánku :grinning: :wink:
2. pro 2008 v 08:12  • Odpověz  • To se mi líbí
No nám tedy tak dlouho nikdy nespla, ale 6-7hodin ano. kojila jsme klidně jendou za noc.ono samotné kojené je jiné než UJani neboj nikdo tě nebude bít, co bychom z tho měli,a le takový malýmučící rituál ten by byl jako relax. technika dobrý. :grinning: :grinning: :grinning:

Many nedávno jsme si říkala, dza stále pokračuješ v pití kakaa. :slight_smile:

Mišák šel spát až teď takže mě žehlení teprve čeká.
2. pro 2008 v 08:13  • Odpověz  • To se mi líbí
nechci strašit :slight_smile: ale ty děti rostou a už jsou hladovější,ale u tebe je to vllastně jiný,ty nekojíš ne :wink: tak ho máš víc nakrmenýho na večer,tak spinká :wink: ne :wink:
2. pro 2008 v 08:13  • Odpověz  • To se mi líbí
dáváš kašičky :wink:
Marti - jo,jo,kakajo miluju :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
2. pro 2008 v 08:14  • Odpověz  • To se mi líbí
jééé holky to je chláma,sleduju Ladíka a on se hrozně začal plazit :grinning: :grinning: :grinning: a otáčí se dokola při plazení a sem tam se plazí pozadu a někdy už i dopředu,to už by mohl začít brzo lízt ne :wink: co zkušený mamči
2. pro 2008 v 08:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Many, no za chvilku se postaví na kolínka to pojed,.bude to takové plazolezení. Nikolka třeba vůbec nelezla po čtyrech a stále se plazila apotom hned chodila. :grinning:
2. pro 2008 v 08:18  • Odpověz  • To se mi líbí
jo :slight_smile:
2. pro 2008 v 08:20  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
dobré ranko, tak u nás noc taky v pohodě spánek 19-22, 23-6.
ve 22 prsa ve 23 80ml UM a ráno prsa a 100 UM
2. pro 2008 v 08:21  • Odpověz  • To se mi líbí
pokoky teď budou každým dnem vidět. Náš Michal třeba během týdne začal suprově postávata atk držet se a pouštět zcela všeho, kde má dovoleno se držet. jinak vyleze sám na trampolínu. :slight_smile:
2. pro 2008 v 08:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Evi, čauky tak to je fajn.
2. pro 2008 v 08:23  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj Evi :slight_smile:
moje spolužačka má 9 měsíční holčičku a už jí chodí,jsem čučela jak puk :grinning:
2. pro 2008 v 08:24  • Odpověz  • To se mi líbí
jdu si hrát s malým,nechte si dařit,pa pa možná se tu ukážu po obědě až půjde spinkat,to spí v postýlce a nebo v posteli no :unamused:
2. pro 2008 v 08:25  • Odpověz  • To se mi líbí
No to je klidně možné. Nikolka chodila sama po venku v holínkách v 10měs. a od té doby do kočáru ani nesedla, pouze když věděla, že ji budeme krmit. Ani mi to nebude vadit, když Mišák nebude tak čilý.
2. pro 2008 v 08:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Děkuji Ti Martinko, to by bylo sakra probuzení s mučením zvaným budík :grinning: :grinning: Ale máš šikovnýho klučíka, opravdu. :wink:
Jinak ten náš Honýs se na koníkovi jakoby točí celým tělem ve směru hodinových ručiček :grinning: :grinning:
Ahoj Evi :wink:
2. pro 2008 v 08:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Ano Many, nekojím už 2 měsíce. Malej na noc vypije tak 130-140 UM a je spokojený :wink: Kašičky nedávám, nevyžaduje víc krmení a já mám aspoň dobrý pocit, že ho nepřekrmuji :slight_smile:
2. pro 2008 v 08:30  • Odpověz  • To se mi líbí
včera jsme koupila MIšákovi vánoční dárek. :slight_smile: Nákladní auto se zvířátky fisher-price
2. pro 2008 v 08:31  • Odpověz  • To se mi líbí
To si vyhrajete, viď Marti :grinning: :grinning:
2. pro 2008 v 08:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Jani jsi šikovná mamina. No tak to se za chvilku z točícího kruhu vydá jedním směrem, buď ve střehu. :confused:
2. pro 2008 v 08:33  • Odpověz  • To se mi líbí
To bude jízda, on už jezdí s autama co má, ale toto he pořádné a docela přijemné zvuky a hudba. Nějak mě irirtují ty šílené melodie anglánů a ty zvuky zvířat co jsou jak z scifi filmu. :slight_smile: ještě přemýšlím o legu pro nejmenší to je moc moc fajn, ale asi mu to nechám až bude mít rok. vždyť mu je jedno klik mu ten Ježich nadělí.
2. pro 2008 v 08:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek