• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobečci z třetího trimestru

15. března 2014 
Ani se ti nedivím, já mám doma medvídka hracího a když ho omylem spustím, tak šílíííííííííím :grinning: :grinning: A co mám koupit Honýsovi, bude mu na vánoce půl roku a aby si s tím i táta vyhrál? :grinning: :wink:
2. pro 2008 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nějaké auto, míček a stavěcí plastové kostky. :slight_smile:
2. pro 2008 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak jsem šupla Joli Martinovi do ložnice do postýlky a sebrala jsem plínku ať se pořádně vyvětrá :grinning: :grinning: :grinning:
2. pro 2008 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.detskydum.cz/detail/sassy-autko-formule-1-333701/ toto autíčko máme nevydává ani zvuk a když zmáčkeš zebru tak auto jede a my ho Mišákovi vždy posílali ted si s ním hraje sám a je plastovo- gumové a je super. zebra je z plyše. cena taky.
2. pro 2008 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééééééééééé, Marti, to je super bourák a ta zebra je sympatická :grinning: :grinning: :wink: Díky za tipy, moc se v těch hračulích nevyznám :slight_smile:
Evi, Joli se pokáknula, ju? :grinning:
2. pro 2008 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
No je fajnové, tak uvidíš. mě je tatoz načka moc sympatická :slight_smile:
2. pro 2008 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi větrá si prdelku nebo bude zase nálož v postýlce. :grinning:
2. pro 2008 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aby nenaložila manželovi na triko :grinning: :grinning:
2. pro 2008 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ten by koukal chudák, není po noční?
2. pro 2008 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!!
Všechny Vás zdravím a miminka také!
JAk se tady máte?
MY s Ájou ok. super mateřská!! Ikdyž usínání a noční spánek teda nic moc...MAny ví :wink:
Holky, máme rýmu! Teda né moc, ale chrochtáme. Co na to pomáhá? Já stříkám Ájovi do nosíku Vincentku.
2. pro 2008 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já kapala neustále Libenar a pomohlo to. je to fyziologický rozotk asi 100kč v lékárně
2. pro 2008 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Joli dostane mimo jiné i dřevěné puzzle zvířátek vydávající jejich hlasy
jé to bude mít pěkné. :slight_smile:
autor
Jani to sice ne ale po noci a ránu v počůrané plínce, ji pak nechávám v postýlce vyvětrat, a taky když je jen tak tak už objevila palečky u nohou :wink:
2. pro 2008 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti díky. No kouknu se kdyžtak. Potřebuji to vyléčit. Př. týden máme poslední očkování a pak konečně plaváníčko!!! :grinning:
2. pro 2008 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
No APvli mě to vážnq pomohlo můžeš to kapat dlouho a hlavně máš za 100Kč hodně ampulí. lepší než kapky. :slight_smile:
2. pro 2008 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No jen větrala ve svéé postýlce a nekákla si tam, jen se ještě trochu připočůrala, ale byla na plínce a podložce takže škody 0,- :grinning: :grinning:
2. pro 2008 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, to je chytré, já také občas nechávám malýho větrat, aby se mu nezapařil pimpilín :grinning: :grinning: Ve čtvrtek s ním jdu na hexu, že bych se těšila, to říci nemůžu, jsem z toho vystrašená víc než malej :slight_smile:
2. pro 2008 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi tak to je Jolanka vyvětraná a hurá do plínky. Náš Mišák to také miluje, ale on na plínce a podložce nevydrží, taže se větráme při lezení a potom šup raději do plínky.
2. pro 2008 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Není po noční, ale večer jsem byla docela mrtvá, tak tu hodinu chodil za Joli on, pak jsem jí dala znovu UM prve nechtěla no pak si vzala a za chvíli bylo chrní, prostě byla dost vyspalá na to že si chtěla hrát a povídat, já si přetahuju peřinu přes hlavu aby věděla že se v noci spí :sweat_smile: ale MM ji šel obšťastnit :grinning: :grinning:
2. pro 2008 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé to znám. My máme ve čtvrtek zase milion akcí. Já kroužek, potom Niklka nějakou výstavu a potom asi hodinku pauzy a pak od 17hod Nikol vystoupení. V pátek vítání občánků. :slight_smile:
2. pro 2008 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani jdeš na 3hexu?
2. pro 2008 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Pavli vincentka super, ale pokud ji už má hodně a ne jen vodu tak mi pomáhalo vincentku nebo libenar prokápnout za chvíli odsávačka na vysavač a pak na tyčinku kapka nasivinu pro kojence a vytřít nosík a za chvíli byl klid a pokoj
2. pro 2008 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Marti na čtvrtek se vůbec netěším, bude konečně pohřeb toho kolegy, a zařizuju čestnou stráž, jestli bude dost ochotných kolegů, ono to je psychicky šíleně náročné tak uvidím
2. pro 2008 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak plínka nandaná a než jsem uchystala kaši tak usnula :sweat_smile:
2. pro 2008 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé vi tak to na Vás budeme myslet. snad to brzy přebolí rodinu i blízké. Jolanka je hodná.
2. pro 2008 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přesně tak, Marti, je to ale druhá hexavakcína, třetí nás čeká po vánocích. Jsem zvědavá, jak to ponese po tom očkování, prý ten průběh bývá horší :fearful:
2. pro 2008 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, držím vám palečky, abyste to zvládli. Pohřeb je děsná záležitost, taky jsem si ho prožila, málem jsem se tam složila :frowning2:
2. pro 2008 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
No u nás vždy pohoda,a le to je individuální. jdu vytírat a popíjet kávu.
2. pro 2008 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
jejda holky vy jste toho napovidali!!
ja uspesne uvarila vybornou kureci polevku a uz ted se tesim na obed :grinning:
2. pro 2008 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek