• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobečci z třetího trimestru

15. března 2014 
autor
Jani asi chce obměnu :wink:

My Joli taky netlučeme zatím, ale brzo asi ochutná vzduchem chlazenou, už tady totiž taky dozrávají a včera se jedna povážlivě houpala jen jen spadnout :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. čer 2009 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak u nás tedy občas rána padne na úrodnou půdu a nelituji toho. Já otiž má hroznou zkoušenost z rodiny jak malý dostal pa prdelu zaslouženě a mimina ho moc nebyla a dokonce šel s pát v poledne, že se na něj zlobí a on se chudáček už nikdy neprobral. :cry: :cry: byla to velká tragedie v rodině a klučíkovi bylo 1,5-2roky. od té doby i kdyby mě Nikolka prudila jako divá tak než usne dám jí pusu a vše je oduštěno ovšem tresty trvají kldině další den. :slight_smile:
26. čer 2009 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
byli jsme na jehňátkách na koťátkách a kuřátkách. michal byl ve své živlu do toho korbička, motorka aauot takže super dopoledne.
26. čer 2009 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno holky, my si dopoledne dáchli s Martínkem, kterej je totál obsypanej (je i v albíčku) a v noci měl zase vysoky teplotky. No, te´d už tu zase staví kostky (mističky) a vypadá v pohodě. Ráno jsem byla na utz a už máme srdíčko, hurá. Prý je mimčo menší, tudíž došlo k oplodění prý později, tak uvidíme. Přitom já vím přesné datum :dizzy_face:

Koukám, že probíráte plácance. Myslím, že občas je potřeba dát najevo, když už to nejde po dobrém, že to co dítko dělá, není v pořádku a dát jednu přes prtku. U nás tohle funguje, dkyž se má spát a malej si usmyslí, že bude vstávat a vztekat se. Tak v tu chvíli dáme přes plínku na zadek a jak to jde. Otočí se a zavře očička. Ale je to jen vyjímečně, když už opravdu nezabírá nic jiného. Jo a Martínek si dal k narozeninám hezký dárek - a to samostatné krůčky bez opory. Je to te´d jeho nej hra, chodit od jednoho k druhýho, když tam nic není, neodhodlá se:slight_smile:
26. čer 2009 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Alenko! tak moc gratuluji k srdíčku!
my už jsme doma, Adam spí, já baštím a jdu vás dočíst :wink:
26. čer 2009 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, super, že dlažba vyšla!
holky, já vás obdivuju..velmi často jsem přetažená z chlapečků a velmí často jim to potom dám znát..ach jo :frowning2:
jinak Marti, s tou kamoškou je to fakt drsný! když má Vítek "ty svoje dny", tak to kolikrát jde spát v úplné histerii. kolem dvou let měl brutální záchvat - asi hodinu a půl a byl následně umístěn pod studenou sprchu a pak natotata usnul. mám to ale štěstí, že mě ten nahoře za to zatím nepotrestal...
26. čer 2009 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli takto nemluv,jsi super máma. já to tak vůbec nemyslela. No ta osůbkla co bylase jí to stalo je moje sestřenka a to byla tragedie. byli jsme stále spolu a a když se stalo tak najendou ....................propad. skončilo vše.teď už je to OK. život rány zacelý.
Alenko tak to je krásný dáreček k srdíčku gratuluji a přeji krásné těhu.
Já jdu jíst vytírat a lenošit. ale budu na vás kukat. :slight_smile:
26. čer 2009 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
vidím to, že Michálek občas pod sprchou taky končí palice dubová. :grinning:
26. čer 2009 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Alenko Martínek vypadá na straší než mu je. je to takový šikulka. :wink:
26. čer 2009 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, já kolikrát nemusím, ale vyjedu. zbytečně. my si tak navzájem brnkáme na nervy :wink:
jinak Áda výsledky z krve OK, tak zatím atb nedostal. jen se Mudr strašně divila, že mu Mudr ORL vysadila atb. že se u oboustranného zánětu uší musí nechávat minimálně 10 dní. tak snad to ta ORL neposr** Adam se chytá za ouška, asi ho tam něco prudí. :unamused:
26. čer 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé tak to doufám taky, že bude vše u vás OK. já se takto prudím s Nikolkou poslední dobou.... přepuberta vznětlivá matka. :grinning:
26. čer 2009 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Pavli to je zvláštní, no hlavně aby bylo už vše v pořádku a nemoce šly do kchélu :wink:
26. čer 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
tyjo Marti, pubertu si ani ve zlých snech představit nedovedu :grinning:
chi chi...mi psala kamoška, co se jí včera narodil chlapeček, že už projevil svoji mužnost. rozbalila ho a on ji celou počúral :grinning: prý vůbec nevěděla, netušila, oči jí mohly vypadnout :grinning: holt s bude muset zvyknout, že chlapy tu svoji mužnost ukazují od mrňat a velmi rádi :grinning:
26. čer 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli taky jsem si těžko zvykala.... :confused:
no třeba zrovna to bude pohoda, vybouří se teď a potom to půjde ruka ruku.
26. čer 2009 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, vážně je to takový rozdíl? ono asi i povahově se to už u těch miminek pozná, co? jako že chlapy jsou chlapy a holky jsou holky. je fakt, že Vítek se ve školce začal kamarádit s holkama. tedy převážně. no a během roku se ty holky posunuly úplně jinam a už si s ním nehrají. spíš se staršíma holkama. tak je tam chudák sám. mezí 26ti dětmi sám. trouba je to :grinning: tak alespoň tahá rozumy z paní učitelky. ještě, že je tak trpělivá :grinning:
26. čer 2009 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli je to rozdíl. docela velký,ale hned si zvykneš.... neboj on si snad kamaráda najde. někdy to mají děti těžké. Mám kmošku a ta si krála s pistolema a řádila se mou a její bratr nám pekl pískové vdolky.... :grinning: a volal nás na svačinu. ateď je to chlap a jak hora... možký potenciál nezapře :slight_smile:
26. čer 2009 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je dobře. Vítka totiž hodně baví vařit, miluje dělat s babi vdolky, rád sází kytičky, leze mi do skříně a kouká na oblečení..nu, třeba mi pak přijde představit nějakého přítele a bude :grinning:
26. čer 2009 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
nene hele mojí kamamrádky syn nosil jako dítě holčičí palvky vcelku horzněš je miloval teď je mu 17venku se vodí jen s holkama. neboj to není žádná známka .... poruchy... :slight_smile:
26. čer 2009 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu se natáhnout k tv a číst noviny za chvilku se porbudí prdelka.
26. čer 2009 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem doma z venku, je mi nějak na padnutí,jestli blbej tlak, nevím, ale venku je docela dusno :wink:
Já jsem zvědavá na pubertu Honzy, to bude jedna rána za druhou :grinning: :grinning: :grinning: , panč teď na prdku moc nedostává, není ani moc za co, když zlobí, pochovám ho a zklidní se :slight_smile:
26. čer 2009 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
možná tvůj pc neumí číst eml poslala jsem to znovu. a jdeme ven pa
26. čer 2009 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jo, mám MM doma, Honýš odpoledne hodil 35 minut spánku, no překvapil mě, dnes ještě ani nekakal, tak jsem ho dvakrát prošťuchovala a uvidíme, co bude, bude-li něco :wink:
26. čer 2009 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tady se začímá nějak mračit, ale je tam lepší vzduch, jak fouká :wink:
26. čer 2009 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
No u nás trochu pršelo, ale jen slabounce. večer dojem MM s dlažbou na spodní část domu a do koupelny. jedna koupelna přijde PPl a zbytek na horní koupelnu dokoupíme. :wink:

Krásné ráno všem. :wink:
27. čer 2009 v 06:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko, holčiny. Tadyje taky mokro :wink:
27. čer 2009 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky! u nás taky pršelo. teď je trochu opar, ale leze sluníčko.
Adámek včera poo spal do 1 a pak šel o půl 7 na noc a v 9 se vzbudil, jako že si jdeme hrát. usnul o půl 12. no a vstával v 6. jsem myslela, že ho něčím praštím. proč ty naše děti nepotřebují spát, to je mi záhada :grinning:
27. čer 2009 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli, to je síla :grinning: :grinning:
27. čer 2009 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé PAvli to je děs. u nás se začalo vstávat klem půlšesté a to se blíží prázdniny, proč by měla mamina spát když už nebude vstávat k Nikolce bude vstávat se mnou.- :grinning:
27. čer 2009 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak to já se stydím, Joli mi usnula u mlíčka asi v 21 a vstala něco před 7 :grinning:
27. čer 2009 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak my spíme od půl sedmé a vstávával v 6 nebo kolem půl osme. spí celou noc takže si stěžovat nemohu, ale spnek jako do 7.30hod pro celou rodinku by nebyl špatný. :slight_smile: ovšem poslední 3dny vstává kolem půl šesté.
27. čer 2009 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek