• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobečci z třetího trimestru

15. března 2014 
autor
no já jsem si nestěžovala nikdy, mám pocit že tu někdo smrrrrdííííííí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
27. čer 2009 v 08:39  • Odpověz  • To se mi líbí
dobré ráno,

Honzulátko, přejeme Ti s Martínkem všecičko nej nej nej k těm Tvýmprvním narozeninkám, ať děláš mamince a tatínkovi jen samou radost a jsi stále tak šikovný, jako doteď. Martínek posílá fialovou pusinku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Krásně si užij oslavičku a dárky!

Nás dneska taky čeká oslava, neštovice jsou v plném proudu s teplotama, ale bohužel už je vše objednáno, takže to nemůžeme zrušit, tak sand to nějak dopadne:frowning2:

Joa Ládíčkovi od Many, vše nej k svátečku! Samý oslavenečkové:slight_smile:
27. čer 2009 v 08:45  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Jani Honýškovi vše jen to nejlepší a jeho mámě hodně síly a pevných nervů :wink:
27. čer 2009 v 08:50  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Láďulko pěkně to oslavte :wink:
27. čer 2009 v 09:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Děkuji Vám holčičky a děťátka za přáníčka :wink:
Alenko, chudáček Martínek, ten je jak beruška posetý fialovými tečkami, pusinka se Honýškovi líbila, musela jsem si ale napatlat pusu genciánkou, aby byla fialová. Ty se Alenko 2v1 opatruj :wink:
Děkuji Evi za pevné nervy, ty jsou občas každý den potřeba :slight_smile:
Připojuji se k blahopřání Ládínkovi a velkou půůůůůůůůůsůůůůůůůůů, je to tady pěkně propojené, Martínek má narozky na Honzíka a Honzík na Ládíka, super :slight_smile:
27. čer 2009 v 09:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jsem dneska Honzíkovi ostříhala vlásky, vzala jsem mu tedy jen ofinu, panč jí měl až k nosu a musel nosit sponečku, aby si vlasy nemáchal v jídle :grinning: :grinning: Vlásky jsem si schovala pro vzpomínku :slight_smile:
27. čer 2009 v 10:02  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
teda ty macecho, ani sponečku mu nedopřeješ :grinning: :grinning: :grinning:
27. čer 2009 v 10:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Měl to dlouhý jak Filipes ušáky, tak to šlo pryč a zdá se mi, že má konečně chlapecký vzhled :slight_smile:
27. čer 2009 ve 12:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Krásný narozeninový den Honzíkovi a´t je jen jen ten život krásnější a šťastnější. :slight_smile:
Ládíku vše nej k svátku. :slight_smile:
Evi Jolanka je hodná to holčina má správné způsoby tak ať jí to vydrží. :wink:
jani ty jsi stříhala cuplíka čekal jsi na 1rok viď. také mám schované vláskyNikolky. prdelínovi enní co stříhat tahám mu vsaly sama z hlav, aby rostly. :grinning: :grinning:
27. čer 2009 ve 12:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Marti, chacha :grinning: :grinning: No měl to už fakt dlouhý a teď mu to moc sluší :slight_smile: Šoupnu do albíka jednu fotku, abyste to viděly, jaká je to změna :wink:
27. čer 2009 ve 12:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jsem to tam šoupla a můžete porovnávat :wink:
27. čer 2009 ve 12:56  • Odpověz  • To se mi líbí
milý Honzíku, už jsi cca půl hodinky na světě! tak ať jsi ořád tak šikovný, roztomilý a rosteš, jako z vody! ať z tebe má maminka jen a jen radost! hodně krůčku, zoubků, slovíček a jiných pokroků do dalšího roku ti přejí všichni od Pečenků :slight_smile:
27. čer 2009 ve 13:49  • Odpověz  • To se mi líbí
jé, Jani, kdepak má Honzík kadeře? :grinning: schovala jsi si alespoň pramínek :wink:
27. čer 2009 ve 13:50  • Odpověz  • To se mi líbí
holky, mějte prima víkend!
27. čer 2009 ve 13:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Pavli, kadeře jsou uschovány v pytlíku, schovala jsem si od něj vlásků jak na dvě hlavy :grinning: :grinning: :grinning: Děkujeme za přání. Honýš je dnes bohužel protiva, tak je takový řvavější, ach ty zuby, ty přijdou vždy, kdy se to nejmíň hodí, ale co, zítra zase bude líp :slight_smile:
27. čer 2009 v 17:18  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
tak Joli dners usnula hned po koupání při konzumací mlíčka s kaší :grinning: :grinning:
27. čer 2009 v 19:44  • Odpověz  • To se mi líbí
krásné ráno holčiny. dnes jsem zase slaměná voda. :slight_smile:
28. čer 2009 v 07:34  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
no já taky, Martin je v práci a Joli tu teda řádí :grinning: :grinning:
28. čer 2009 v 08:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, zítra jdeme na roční prohlídku, to bude zase rambajs :slight_smile: Ale mám dojem, že Honýš trochu povyrostl do výšky, to jsem moc ráda :slight_smile:
28. čer 2009 v 09:01  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Proč rambajs? Hozulka to zvládne v pohodě, neboj a dr je určitě o moc lepší naž ta původní :grinning: :wink:
28. čer 2009 v 09:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Dr. je bezvadná, Honýš to snad zvládne :slight_smile:
28. čer 2009 v 09:05  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
určitě a ty taky, očkování by být nemělo, tak to bude v pohodě :wink:
28. čer 2009 v 09:18  • Odpověz  • To se mi líbí
jééééééé to bude rachot hele náš Michal je vždy hodnej,a le je to rachot ajak tam poletuje a hraje si. :grinning: máme prímovní dr. takže pohoda.
Evi tak dojeď.
28. čer 2009 v 09:54  • Odpověz  • To se mi líbí
co oslava? jak vypadá? co se chystá.
28. čer 2009 v 09:54  • Odpověz  • To se mi líbí
jdem na předobědvovou prochajdu
28. čer 2009 v 10:39  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
jo slibuju to delší dobu, ale nějak teďko nestíhám, ale bude určitě jen lépe :wink:
28. čer 2009 v 10:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Evi jasně to bylo jen ze žertu když jsme obě dvě samotinké. :slight_smile: samo až to vyjde tak to vyjde.
28. čer 2009 ve 12:02  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
jasně, já to pochopila, dítě konečně uspáno teplým UM s odměrkou granka, potvůrka vyrunkla 200 a při tom spokojeně usnula :grinning:
28. čer 2009 ve 12:45  • Odpověz  • To se mi líbí
no Míša si dal kuapustovou polévku a sí už skoro hodinku
28. čer 2009 ve 12:48  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
no u nás je usínání náročné, ale zdá se že jí leze zase další zub :sweat_smile:
28. čer 2009 ve 13:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek