Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

martinka79
28. čer 2009

no to je děs ty zuby, nám lezou špičáky a taky to je znát na jídle náladě a prdění.... 😝

e.k.t
autor
28. čer 2009

no to je jasné, Joli se prosvítá v dásni 2 horní pravá jako 6tý zub, teda zatím jich je jen 5

martinka79
28. čer 2009

no my máme asi zubů a lezou špičáky.

martinka79
28. čer 2009

Míša mi vypl num lock 12

e.k.t
autor
28. čer 2009

hi hi hi šikulka, Joli mi ohmatává levou stranu klávesnice a to dělá taky borčus

martinka79
28. čer 2009

no někdy jsou děti pěkní koumáci.

e.k.t
autor
28. čer 2009

no t teda, teď je v postýlce a kouká na další díly tipa a tapa

martinka79
28. čer 2009

jé se mi taky líbí ty ani nemáme.
Míša spí nikolka jí a já půjdu dělat chodbu

e.k.t
autor
28. čer 2009

tak Joli nespí a pořvává, tak se Martin šel podívat

martinka79
28. čer 2009

jé u nás se spí. já dodělala chodbu doma vytřela a byvenčila hafana. chodba byla humus a ještě jsem vzala přitom dveře a skla. leze mi to na nervy takové ty upatlace a bláto... do dětí.

martinka79
29. čer 2009

krásné ráno u nás trochu zataženo jen doufám, že nebude pršet. jdeme venčit hafana

anta
29. čer 2009

Dobré ranko holčiny, tak oslava se povedla, jen je škoda, že Honýš byl nějaký bez nálady, ale včera jsem mu našla konečně vylezlý 7. zoubek a vypadá to, že to není poslední, co leze. Až budu mít více času, tak šoupnu nějaké ty fotečky z oslavy 😉 Dnes jdeme na roční prohlídku, budu tady dnes méně, ale nebojte, však vám to vynahradím. Jo a Honzíkovi se začala moc líbit klávesnice, což je děs, panč pořád chce úřadovat 🙂

martinka79
29. čer 2009

Jani tak to je další prcek do pc klubu.
Jsem ráda, že oslava byla prima. myslela jsem na tebe jak to je a večer jsem měla choutky ti písnout SMS,a le nechala jsem tě v klidu odpočívat. 😀 tak dnes dobře dobojuj u DR ať máte pochvalu a aspoň písni ajak jste dopadli.

anta
29. čer 2009

Napíši ty míry, Honzík trochu vytáhl, je vyšší, tak mám radost. Ale povím ti, že s tím PC mi sejří 😀 😀 😀 Mýho mobila nedá z ruky a o PC ani nemluvím 😀 😀 😀

martinka79
29. čer 2009

tak to chce nějaký vhodný dárek dětský mobil a a svůj pc. Jani nebuď labuť. 😀 jsou to pěkní prevíti.... náš je stejnej taky jde po apc jako vosa po bonboně a mobil ten už si zvykl, že není nic pro něj, ale vyjímečně si ho veme a už to jedem SMS a tak. 😀 hlavně tobě.

anta
29. čer 2009

To je náhodou moc hezký, že na mě Mišák myslí 😀 😀 Nemusíš mít strach, opravdu mi to nevadí, jsem komunikativní typ, tak si ráda pokecám, klíďo s Mišáčkem podrbu maminku 😀 😀 😀 😀

martinka79
29. čer 2009

jo jestli umíš tatarsky tak to bude prima. 🙂

anta
29. čer 2009

To je jasná věc,vždyť mám doma dva tatary, tak abych neuměla 😀 😀 😀

martinka79
29. čer 2009

tak to jsme ráda á už umím taky uspe tatarky a něškdy mám pocit, že to je i něco mezi vesmírnými znaky. 😀

martinka79
29. čer 2009

J N V
1

martinka79
29. čer 2009

Jani v kolik vyrážíte?
holky já dnes nemohla vylézt z postele a Nikolka taky ne to bylo přemlouvání jééééééééééééééééééééé nechtělo se mi. A to nám ejště Michálek nad ránem spad z postele. kolem 4-5hod jsem si ho dala k sobě a on přelezl nikolku a šup kuli bác a byl na zemi. ale spal dál jen kňourl. já byla jak praštěná palicí. 😀 tak jsem ho položila spala dál.

anta
29. čer 2009

Vyrážíme ve třičtvrtě na jedenáct, ať můžu jít v klidu 😉 Dala jsem fotku do albíčka, je tam vyfocen i můj tatíček čili dědek jeden 😀 😀

anta
29. čer 2009

A frkla jsem tam ještě jednu, je tam vyfocená naše famílie 😀 😀 Sestra Jaroslava a můj táta Pavel, tak se seznamte 😉

anta
29. čer 2009

Jo a vlastně kecám, není to samozřejmě celá naše famílie, je to taková slavá polovinka, my totiž jsme ve stylu "a kdo je tady ještě Hujer" 😀 😀 😀 😀

martinka79
29. čer 2009

Jani jdu se juknout

martinka79
29. čer 2009

moc pěkné fotečky

e.k.t
autor
29. čer 2009

Tak jsem se aem konečně dostala, s Joli bylo postelové řádění a polštářová bitva do 8mi, pak honem prádlo prát, nádobí mýt, udělat všem pití a s Joli posbírat již suché prádlo, to složit a zaskříňovat.

Mámpocit že jsem horu přenesla a mohla bych jít spát 😝

anta
29. čer 2009

2

počítačový expert je vzhůru, já ho mám na klíně a on ničí oblíbený PC 😀 😀 😀
















































😀

e.k.t
autor
29. čer 2009

hi hi hi

e.k.t
autor
29. čer 2009

a jaký dlouhý román 😉