• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobečci z třetího trimestru

15. března 2014 
no to je děs ty zuby, nám lezou špičáky a taky to je znát na jídle náladě a prdění.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. čer 2009 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no to je jasné, Joli se prosvítá v dásni 2 horní pravá jako 6tý zub, teda zatím jich je jen 5
28. čer 2009 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
no my máme asi zubů a lezou špičáky.
28. čer 2009 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míša mi vypl num lock 12
28. čer 2009 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hi hi hi šikulka, Joli mi ohmatává levou stranu klávesnice a to dělá taky borčus
28. čer 2009 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
no někdy jsou děti pěkní koumáci.
28. čer 2009 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no t teda, teď je v postýlce a kouká na další díly tipa a tapa
28. čer 2009 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé se mi taky líbí ty ani nemáme.
Míša spí nikolka jí a já půjdu dělat chodbu
28. čer 2009 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak Joli nespí a pořvává, tak se Martin šel podívat
28. čer 2009 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé u nás se spí. já dodělala chodbu doma vytřela a byvenčila hafana. chodba byla humus a ještě jsem vzala přitom dveře a skla. leze mi to na nervy takové ty upatlace a bláto... do dětí.
28. čer 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné ráno u nás trochu zataženo jen doufám, že nebude pršet. jdeme venčit hafana
29. čer 2009 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko holčiny, tak oslava se povedla, jen je škoda, že Honýš byl nějaký bez nálady, ale včera jsem mu našla konečně vylezlý 7. zoubek a vypadá to, že to není poslední, co leze. Až budu mít více času, tak šoupnu nějaké ty fotečky z oslavy :wink: Dnes jdeme na roční prohlídku, budu tady dnes méně, ale nebojte, však vám to vynahradím. Jo a Honzíkovi se začala moc líbit klávesnice, což je děs, panč pořád chce úřadovat :slight_smile:
29. čer 2009 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani tak to je další prcek do pc klubu.
Jsem ráda, že oslava byla prima. myslela jsem na tebe jak to je a večer jsem měla choutky ti písnout SMS,a le nechala jsem tě v klidu odpočívat. :grinning: tak dnes dobře dobojuj u DR ať máte pochvalu a aspoň písni ajak jste dopadli.
29. čer 2009 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Napíši ty míry, Honzík trochu vytáhl, je vyšší, tak mám radost. Ale povím ti, že s tím PC mi sejří :grinning: :grinning: :grinning: Mýho mobila nedá z ruky a o PC ani nemluvím :grinning: :grinning: :grinning:
29. čer 2009 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to chce nějaký vhodný dárek dětský mobil a a svůj pc. Jani nebuď labuť. :grinning: jsou to pěkní prevíti.... náš je stejnej taky jde po apc jako vosa po bonboně a mobil ten už si zvykl, že není nic pro něj, ale vyjímečně si ho veme a už to jedem SMS a tak. :grinning: hlavně tobě.
29. čer 2009 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je náhodou moc hezký, že na mě Mišák myslí :grinning: :grinning: Nemusíš mít strach, opravdu mi to nevadí, jsem komunikativní typ, tak si ráda pokecám, klíďo s Mišáčkem podrbu maminku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. čer 2009 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jestli umíš tatarsky tak to bude prima. :slight_smile:
29. čer 2009 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je jasná věc,vždyť mám doma dva tatary, tak abych neuměla :grinning: :grinning: :grinning:
29. čer 2009 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to jsme ráda á už umím taky uspe tatarky a něškdy mám pocit, že to je i něco mezi vesmírnými znaky. :grinning:
29. čer 2009 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
J N V
1
29. čer 2009 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani v kolik vyrážíte?
holky já dnes nemohla vylézt z postele a Nikolka taky ne to bylo přemlouvání jééééééééééééééééééééé nechtělo se mi. A to nám ejště Michálek nad ránem spad z postele. kolem 4-5hod jsem si ho dala k sobě a on přelezl nikolku a šup kuli bác a byl na zemi. ale spal dál jen kňourl. já byla jak praštěná palicí. :grinning: tak jsem ho položila spala dál.
29. čer 2009 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vyrážíme ve třičtvrtě na jedenáct, ať můžu jít v klidu :wink: Dala jsem fotku do albíčka, je tam vyfocen i můj tatíček čili dědek jeden :grinning: :grinning:
29. čer 2009 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
A frkla jsem tam ještě jednu, je tam vyfocená naše famílie :grinning: :grinning: Sestra Jaroslava a můj táta Pavel, tak se seznamte :wink:
29. čer 2009 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a vlastně kecám, není to samozřejmě celá naše famílie, je to taková slavá polovinka, my totiž jsme ve stylu "a kdo je tady ještě Hujer" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. čer 2009 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani jdu se juknout
29. čer 2009 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
moc pěkné fotečky
29. čer 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak jsem se aem konečně dostala, s Joli bylo postelové řádění a polštářová bitva do 8mi, pak honem prádlo prát, nádobí mýt, udělat všem pití a s Joli posbírat již suché prádlo, to složit a zaskříňovat.

Mámpocit že jsem horu přenesla a mohla bych jít spát :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. čer 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
2

počítačový expert je vzhůru, já ho mám na klíně a on ničí oblíbený PC :grinning: :grinning: :grinning:

:grinning:
29. čer 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hi hi hi
29. čer 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a jaký dlouhý román :wink:
29. čer 2009 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek