• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobečci z třetího trimestru

15. března 2014 
autor
No tak Joli právě vyrobyila špenátovýho boba :grinning: už je i vyvětráno :wink:
30. čer 2009 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: evi míša spí.
30. čer 2009 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé, Marti!! to je krása :slight_smile: Nikolka je ale šikovná!
Adam taky spí. Vítek kouká na pohádku. odpo jdeme omrknout 5ti denního mrňouska Erika, tak se těším :wink:
co myslíte - bude odpo zase bouřit?
30. čer 2009 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tady hřmí, ale zatím neprší :wink:
30. čer 2009 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Marti - Nikolka je šikulka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: tak ať si prázdniny pěkně užívá :wink:
30. čer 2009 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli - Vítkovi vše nej nej k narozeninkám :slight_smile: hlavně to zdraví a ať se mu ve všem daří :wink:
30. čer 2009 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak už se Pavli kocháš celou hodinu s Vítečkem slaďoučkým hodňoučkým miloučým.... :grinning: :grinning: :grinning:
30. čer 2009 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
PAvli ahojky dodatečně gratuluji Vítkovi... jsem hrozná.... :frowning2:
Holky u nás lilo, jinak super akce ta charita ve vsi tolik super věcí hlavně toho nářadí a saponátů a všeho... fakt jsem ráda. :wink:
30. čer 2009 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky, tak jsme zpátky. mimčo je hodňoučky, vlasatý a mrňavý :grinning:
Marti, nejsi hrozná. zrovna teď se rozjížděly hnusné kontrakce :wink: Vítek se narodil 23:15, takže ještě spousta času :wink:
Evi, slaďoučkým hodňoučkým miloučkým...spíš uřvaný, uřvaný a uřvaný :grinning: plakával mi i 4 hodiny v kuse a to klidně 2x denně. mezi tím spal tak 10minut, takže aááááá :unamused: uf, jsem vážně ráda, že tuhle etapu už mám za sebou!

holky a jak u vás počasí? u nás zase bouřilo, ale asi tak hoďku. včera to bylo tak 4 hodiny. chceme jet ve čtvrtek na Vysočinu, tak snad se to umoudří :wink: jdu večeřet a vařit. zítra juknu. ale už tu tak moc nebudu. bohužel :frowning2:
30. čer 2009 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Pavli já myslela že jsi někde psala dřívější čas, ale to je jedno, já myslela ten kontrast proti protivce nynější, ale koukám že sis moc nepomohla :wink:
30. čer 2009 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli no tak jsme to stihla...
u nás počasí bouřivé asi tak 20min. jinak včera lilo ve městě, ale u nás nic. :wink:
zítra nám přijede obkladač.
30. čer 2009 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Marti to bude fuška s obkladačem, že? :wink:
30. čer 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné ráno všem.
Jani díky za SMS.
Holky já celou noc nespala do půl noci jsme s MM diskutovali ohledně stavby, máme nějaké potíže a nebudu se s tím tu vypisovat... jne nevíme jak to řešit, já už včera začla zašla jsem za sousedem co nám dělal fasádu a řekla mu co se stalo na jejich práci..... a to víte byl z toho celý......... a no parapetáři jsem myslela, že to podělali oni a nakonec za to může zase ten soused, tak a teď jak to rozčísnout.................... jsem už z toho hotová MM nemá bůbec sílu to řešit trápí se vnitřně a má práce nad hlavu........
to máme smůlu jen my, nebo je to jako normální?
1. črc 2009 v 06:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
moc se omlpuvám, že s tou stavbou neustále píšu, ale nějak mi přijde, že na modré střeše jsou občas dost rádi kdyžčtou o cizím neštěstí a neúspěchu možná je to utěšuje a chlácholí. :wink:
1. črc 2009 v 06:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko, holčiny, včera to byl den na hovningsádr. Honýš šel nejdřív spát v 9 místo v půl osmý, jak chodí normálně, pak jsem s ním lítala venku 1,5 hodiny, vrátili jsme se domů a Honýš nespal vůbec, pak usnul v půl třetí a ve tři byl vzhůru, takže jsem toho měla tak akorát :wink:
Marti, není zač, však jsem se řádně zastyděla, že jsem nepogratulovala, tak jsem to hned musela napravit :sweat_smile: Z Honýše se stává počítačový maniak, takže se k PC vůbec nemám šanci pomalu dostat, nevím, jak to řešit :wink: .
Marti, co se týče té stavby, nás to neotravuje, ale ani se netěšíme z cizího neštěstí, přijde mi, že máte děsnou smůlu, za tu dobu, co to stavíte, by jiní už měli zámek :frowning2:
1. črc 2009 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani díky. :wink: No snad budeš mít dnes s Honzíkem lepší den.
1. črc 2009 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Snad jo, spinká již od čtvrt na osm, ale ona naštěstí nebyl nijak umrčený, jen je to únavný, když teploměr ukazuje 35 stupňů :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: Většinou, když takhle "poruší" režim, tak nastávají nějaké změny a včera jsme asi 10 vteřin možná i déle stáli naprosto sami :slight_smile: , jinak taky umíme tanyny (tancovat), to si vždycky k něčemu stoupne a houpy houpy ze strany na stranu a pěkně do rytmu, to je moc legrační :grinning: :grinning: :grinning: Ani se mu nedivím, že začíná tancovat, neboť mu neustále zpívám :grinning: :grinning: :grinning:
1. črc 2009 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dodatečně též gratuluji Vítkovi ke 4. ročku, už se z něj stává chlapák :wink:
1. črc 2009 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani tak to je šikulka. :wink:
1. črc 2009 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dala jsem jeho fotku do albíčka, na ní je výjimečně učesaný :grinning: :grinning: :grinning:
1. črc 2009 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska šel táta do práce a Honzík mu zamával papa, to bylo moc hezký :slight_smile:
1. črc 2009 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani on je jak obrázek ty jo to by byli fotečky v alelieru.
Jo a jak jsi spokojená s kolícím strojkem?
1. črc 2009 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, jen se holím, na depilaci nemám nikdy dostatek alkoholu v sobě :grinning: :grinning: :grinning: Ale spokojená jsem :slight_smile: Ještě jsem dala obrázek počítačového maniaka, řeknu upřímně, že mě s tím počítačem dost sere :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. črc 2009 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani toho přejde snad. Michálek občas dostane a už k němu tolik nelze a na klín už ho neberu jinak je to konec...
1. črc 2009 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Však už taky v koncích jsme :grinning: :grinning: :grinning:
1. črc 2009 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Včera jsem vymyslela bezvadnou věc, Honzík má hlavu jak pytel od banánů, koupila jsem mu tílka a mám už problém mu to přetáhnout přes hlavu, tak bude nosit moje tílka, já jsem jak ustřelený kecky, tak mu to jistě bude :grinning: :grinning: :grinning:
1. črc 2009 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to buide frajer a ty ušetříš. :grinning: :grinning: :grinning: jani NIkolka jde obývat PC. zatím páček
1. črc 2009 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Papa, Marti, ahoj Nikolko, šikulko jedna :wink:
1. črc 2009 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:angry: Ahojky, tak u nás noc :stuck_out_tongue_closed_eyes: , joli vytuhla v 148 na oberci a v 19 něco už byla vyspaná, a já ji ke spánku udolala až 0.45 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a v 7 vysmátá jako lečo :slight_smile:
1. črc 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Marti klidně piš, máme tě rádi a určitě tě podpoříme. Máte smůlu smůlovatou, ale snad už si to vyberete nyní a při bydlení už na vás zbyde jen a jen štěstíčko :wink:
1. črc 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek