• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobečci z třetího trimestru

15. března 2014 
Pavli čusík u nás OK až na tu pdělanou stavbu už mě sejří. :grinning: mišák voláááááááááá mama :wink: je vzhůru.
29. čer 2009 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak utíkej za ním! já si jdu uvařit kávičku a číst Máma a já, co mi dnes přišla :wink:
29. čer 2009 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli, ano jsem zlatohlávka :grinning: :grinning: Honýš již vstal a drbe mě tady na prdce, chichi, to lochtá :grinning: :grinning:
29. čer 2009 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tady je po bouřce :grinning: , Joli chrní v kočáru :wink: a máme presso :grinning:
29. čer 2009 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Honýš teď hodil bobana, no trápí ho viditelně ty zoubky, chudáčka, je mi ho fakt líto :frowning2:
29. čer 2009 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no tak na bobana dnes ještě teda čekáme
29. čer 2009 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tady už je zase buřina fůůůjjjj :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. čer 2009 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojjjjjjjjjjjjjjjjjj holky :slight_smile:
Pavli taky mi dnes přišla Máma a já :grinning: :grinning: :grinning: i s dárečkem pro Ladíčka,dala jsem si teď totiž to předplatný,tak přišli ty postavičky z Fisher Price nebo jak se to píše :slight_smile: :grinning: :grinning:
29. čer 2009 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak čtu , že se tu řeší bobany :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak u nás to bylo ráno :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a je možný , že ještě bude večer před spaním :grinning: :grinning: :grinning:
29. čer 2009 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak dnes poprvé mi předvedl,že umí lézt po schodech nahoru :grinning: :grinning: :grinning: ještě nikdy neměl možnost a dnes jsem ho nechala a valil pěkně :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. čer 2009 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak u nás nic novýho,řádí furt jak torpédo a pár dní bývá protivounkej , tak nevím jestli nepojede nějaký zoubeček :unamused: už dlouho mu žádný nevylezl, čekáme ten osmý :grinning: :grinning: :grinning:
29. čer 2009 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak opožděně , ale přece :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: vše nej Martínkovi a Honzíčkovi k narozeninkám :slight_smile: hlavně to zdraví :slight_smile: a ať se jim v životě vše daří :slight_smile:
29. čer 2009 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda už jsem tu tak dlouho nebyla ani nevím kdo už chodí,....... :wink: Jani,Evi,..... co už lítáte :grinning: :grinning: :grinning:
29. čer 2009 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi nááááááááááádherný fotečky :wink: fakt bombaaaaa
29. čer 2009 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jj Many lítá jako torpédo s raketovým pohonem :grinning: :grinning: :grinning:
29. čer 2009 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Many díky za pochvalu :wink:
29. čer 2009 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
není zač :wink: takže roku taky utekla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. čer 2009 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo to jo, to teda roku odešla, běhala až asi o 2 týdny později :wink:
29. čer 2009 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásný večer mám dnes moc práce, msím žehlit tak jen v rychlosti. ty květinářky josu k..... výdělečný normálně růže 80kč co to jako je? tak jsme nechla uvázat kytku nic moc a 200kč. :angry:
jinak parapetáři josu fakt ESA 5parapetů a 2z nich poničené tak jim je MM nechla n´hend odvézt... už nemám sílu se rozčilovat. ve středu přijde obkladač a bude tu do čtvrtka. to bude mela. budu vařit a tak.... no co nadělám.
JInak v ČB byla bouře jako blázen jednou jsem byla v autě a podruhé v obchodě. a u nás NIC. tak se mějte jdu si dát kávu víno a žehlení.
Many ahojky.
29. čer 2009 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Marti soucítím s tebou, posílám energii teda co mi po tom našem večerním trapiči zbylo :grinning: :grinning:
29. čer 2009 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi díky.

ahojky tak dnes máme závěr roku huráááááá. :slight_smile:
30. čer 2009 v 06:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no tak to je super :wink:

tady byl řev budíček po 4té :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale vyžahla 250 mlíka, budiž jí odpuštěno :wink:
30. čer 2009 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky!
Marti, ti mají žně, ty květináři, co? já jsem pořídila své oblíbené gerbery v květináči, tak třeba vydrží.
s těma dělníkama...to je jedno velké neštěstí! lempl vedle lempla :angry:

Vítek šel naposledy do školky a byl moc v poho. žádné scény, jako vždy..naposledy..a pak už půjde do "druháku". neuveřitelný..jo, dnes o půl 12 mi praskne voda :wink:
30. čer 2009 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak holky, zázrak...naši dnes vysoudili barák. po víc, jak deseti letech soud konečně usnesl rozhodnutí a nelze se odvolat. 10 let...hajzlíci jedni! jen jsem zvědavá, co s ním teď naši budou dělat, když jim ten barák padá na hlavu. celou dobu tam nikdo nic nespravoval. proč taky, že :rolling_eyes:
30. čer 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko, dnes si Honzík dal na čas, usnul až teď, ale je usměvavý a spokojený, tak budiž mu odpuštěno, že zde strašil tak dlouho :slight_smile:
Honzík teď nějak dost papinká, kaká jednou denně malého bobíška, asi roste, panč žádné těžkosti na něm nepozoruji :wink:
Ráno se pokáknul a já myslela, že si jen prdnul, ale po deseti minutách smradu mi to nedalo a jukla jsem mu do plenek a tam hovno a že Honzík ani nezakuká, v klidu smrdí, táhne se za mnou jako smrad a je vysmátej :grinning: :grinning: :grinning:
30. čer 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauvec Jani! to je ale smraďoch :grinning:
jsem četla, že zase spadl airbus. no ti budou pěkně v ...
30. čer 2009 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
On se vykaká a neřekne, zmeťour, člověk by smradem padl na hubu a Honzík by ještě skákal po mém hrobě :grinning: :grinning: :grinning:
S těmi letadly je to nějaký moc častý :confused:
30. čer 2009 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Joi taky chodí a smrdí a ani necekne, ale ona neprudí ani v látkovce
30. čer 2009 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
hlááááááásíme máme samé jendičky.... až mi tekly slzičky jakou mám z ná radost a co teprve táta ten do telefonu nějak nemohl mluvit. :wink: byly jsme na kávě, zákusku, tříšti, poháru a nevím čemu všemu a Michálek utíkal a utíkal a ž z toho usnul a spí....
Jinak dostala malý dáreček. :slight_smile:
30. čer 2009 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky Michal smrdí cekne, ale jako je rád zahovněnej. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
30. čer 2009 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek