Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

martinka79
2. črc 2009

no many já se koukala na net a ono se to pkěně drželo na jednom místě a to byla síla.... viděla jsem jak na některých místech lije. u nás začalo pršt asi 18 nebo trochu po ní a v 20hodin byl klid. ale myslím si, že i dříve... takže my se slunili na zahradě a okukovali výkop a obkladače a Michálek byl s bagrem ve svém živlu.

many
2. črc 2009

no je to stím počasím teď na prd 😒 ráno dusno,pařák jako blázen a odpoledne dorazí bouřky a dneska prý zase a to se chystáme s Ladíčkem vláčkem pryč,tak nevím,nevím, se do 16.00 uvidí a přinejhorším máme po výletě ☹ musíme vydržať 😀 už máme nachystaný i kolo a koupili jsme helmu, tak se těšíme na první vyjížďku na kolách 😀

paolin
2. črc 2009

ahoj holky! poo chceme jet na Vysočinu, tak jdu jen kouknout a pak honem balit. buďte tu hodné 😉 😉

anta
2. črc 2009

Dobré ranko, holčiny, Honýš spinká a já si musím jít umým kebuli, mám ji slepenou od přesnídávky, kterou mě včera Honzík krmil, nějak se netrefil a já mám gel zadarmo, ještě že tu nemáme vosy, jinak by mě asi sežraly 😀 😀 😀 😀

many
2. črc 2009

ahoj Pavli 🙂
já teď ukojila Ladíčka ke spánku,tak mám půl hoďky tichaaaaaa 🙂

many
2. črc 2009

ahoj Jani 🙂

martinka79
2. črc 2009

Ahojky holkyčiny, tak játedy nikoho neukojila nikdo mě nenakrmila a ani nikam nejedu. ☹ dopo půjdem na rybíz a odpoledne nevím. nikolka tu má kamarádku co u nás spala tak si s ní hraje a ona zse s Míšou.... takže pohoda. mám vařeno a tak to vidím na polední siestu s knihou.
Pavli ať se ti na vysočině líbí nám přijde v sobotu návštěva, máme pestrýprogram, prohlídka zámku v kosrtýmech ohŇostroj pouť a taky grilovačku.

martinka79
2. črc 2009

many kampak se chystáte? třeba to bude lepší.

many
2. črc 2009

jééé Marti taky už máme rybíz pozbíraný a v mražáku 😀 Ladíčkovi chutná, tak jsem ráda 😀 jinak to máte na sobotu krásný program 😉 já mám taky dnes už navařený, no akorát bramborovou kaši udělá těsně, to je nejlepší jíst hned 🙂 jinak jsem mu zapekla pangase - pokapala citronem a na to směs - rajčata,porek,stroužek česneka a trošku oleje,teda vonělo to včera večer, že jsem se bála, abych mu to nesežrala 😀 😀 😀

many
2. črc 2009

tatin má zkoušku s kapelou,tak chceme jet s ním a máme tam scuka s jednou z koníka,co bydlí nedaleko 😉 dlouho jsme se neviděli a dneska by to bylo super, všichni to máme na půl cesty

many
2. črc 2009

no jinak já teď v klidu po delší době posnídala a piju kafčo 😀

anta
2. črc 2009

Ahoj Many, tak jsem zase krááásná. Honzík celý den chce chodit, samo mu to nejde a tak si našlapáváme denně 100 jarních kilometrů 😀 😀 😀

martinka79
2. črc 2009

Jani to josu rkásné okamžiky.
many to bude prima výlet tak držím pěsti, aby to vyšlo a užili jste si to. jé díky za tip na rybičku já ho dělala na másle s porkovou přelivkou a to byla taky chuťa. 😉

anta
2. črc 2009

To je, Marti, opravdu super, jen se nedá nikde odložit, drží se mě jako klíště a už se jde a jde, dokud chudák mamička nepadne na hubu 😀 😀 😀

many
2. črc 2009

Marti napiš recept 😉 víš nevím co je ta porková přelivka - co se tam dává 🙂 díky
Jani zachvíli už bude lítat sám 🙂

many
2. črc 2009

ale na jednu stranu je to dobrý, že ti ještě nevzdoruje,že chce jít jinam než ty 😀 to je někdy o nervy a skončí opět v kočáře

many
2. črc 2009

jinak on nechodí on jenom lítá jak střelenej do zadku 😀 😀 😀

many
2. črc 2009

tak každou chvíli se už Ladík určo probudí,nějak těch 30 minut přejel 😀 jdu pomalu chystat věci ven,... tak si nechte dařit,zatím pa pa a snad bude zase čas se tu ukázat

martinka79
2. črc 2009

many porková přelivka je podusit porek na másle a potom tím přelít pangas.... a bu=d podávat rovnou nebo zapéci... ale já ho nezapékám. 🙂 holky drbala jsem troubu a teď i maliko vypékám máte nějaký super čistič co se u něj nenadřu.... nejlépe koupit troubu s pyrolízou.... asi tu novou zrušíma koupím novou 😀

martinka79
2. črc 2009

já si teprve vařím kávu.... snídani tu si dáváme s Míšou spolu to už jsme se naučili a je to prima pocit, že se mnou někdo jí když nikolka ještě chrupe, jinak snídáme psolečně. ovšem poznatek Mišák chce sedět na velké židli a vždy se ukáže kam mu mám dát jídlo.... na stole, rád pije čaj brčkem nebo mléko....

anta
2. črc 2009

Tak holky, Honýš už nespí, dal si 45 minut a jako že stačí, ty zubáky mu dávají pořád nějak zabrat, je to děsný. ☹

martinka79
2. črc 2009

tak zatím a vydrž.

e.k.t
autor
2. črc 2009

ahojky, tak já sice vstala před sedmou a Joli ještě byla spící, ale musela jsem tu likvidovat bordel po nočních skřítcích všude drobky perníku, kousky piškotů máčených v kakau a sunaru a pokapáno od třešní, zkoušela jsem jam, ale sviňa nehoustne 😠 no takže pozametat povytírat pověsit prádlo vyměnit myčku, zachránit Joli, chtěla se mi tele podříznout nožem 😠 😝

e.k.t
autor
2. črc 2009

taky jsem dala Joli vyprat bačkůrky a dala jí další co má na ven a 14 jsou jí akorát, to není prav da, dá číslo 0,5 cm za měsíc 😀 😢 😀

martinka79
2. črc 2009

evi doma mám spousty dalších botek po mMíšovi stačí říci bačkory a..... atd i holínky. 😀
Holka jedna šikovná brala nůž... to znám.
Já zvládla nasbírat dvě mísy rybízu a odpoledne jdu znovu.

e.k.t
autor
2. črc 2009

no já chladím ty třešňové marmelády, ale jsou nějaké řídké 😝

martinka79
2. črc 2009

tak to je divné taky se mi to stalo s jahodovou, ale stejně se snědla.... 🙂 asi udělám rybízovou marmeládu,a le musím ji nastudovat sam jsem ji nikdy nedělala.

e.k.t
autor
2. črc 2009

njn třeba se slupne taky, na palačinky a vánočku a do čaje 😉

e.k.t
autor
2. črc 2009

Tak uplně tekutá už není 😉

dite1
2. črc 2009

ahoj holciny uz jsem vas tu tak dlouho nemela!!!
mela jsem problemy s pc , nechala jsem ho opravit a pak uz tady zacalo byt krasne a porad se nekde flakame a pres tyden samo do prace....
jak se vede?? a co ty maly broucci?? nam uz to chodi o 106 jak si zacal duverovat tak zacal litat jako blazen on totiz nechodi ale primo beha!!!!!
pichnu do albika nejake foto zatim pa