Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

dite1
2. črc 2009

a Jani jak jste oslavili prvni narozky??
nam se to blizi tak mu upecu nejaky dortik, ale bez vajicka pac ma na vejce alergii 😒

e.k.t
autor
2. črc 2009

S tou alergiía se většinou kolem 3tího roku ztrácí 😉

Jinak gratulace k běhání 😉

e.k.t
autor
2. črc 2009

roček se slavil se spoustou nafukovacích balonků a byla děsná švanda když jí praskl v ručce 😀 😀

martinka79
3. črc 2009

krásné ráno všem. Míšo ahojky... gratuluji k chození. 😉

martinka79
3. črc 2009

krásné fotky, Míšo

martinka79
3. črc 2009

to moře ti závidím.... a malému to sluší je úžasnej a vypadá na víc než na 1rok.

anta
3. črc 2009

Ahoj holky, tak jsem tady, dnes jsem teda unavená jako prase, panč manžel byl včera v hospodě a já uspávala malýho, nosila jsem ho 50 minut a MM se vrátil ve 22 hodin, jenže já nespala, panč jsem se vzbudila ve 21,30 hodin a nemohla jsem hodinu usnout 😉
Ahoj Míšo, tedy Honzík je pěknej klučík a ty zubáky veliký, to má Martinka pravdu, že vypadá na více než jeden rok 🙂

martinka79
3. črc 2009

Jani ahojky, tak to chce nějaké povzbuzeníčko, uvař si jednu kávičku malý kousek čokoládky dobrá snídaně.... a až Honzík usne tak hurá poloha ležmo a krásná kniha k tomu.

my už jsme byli venku a sbadem asi 35min tedy tam bude pařák... ☹

anta
3. črc 2009

Sedím u PC a sluníčko se o mě opírá a má velkou sílu. Včera jsem Honzíčkovi koupila super bílý nátělník, kdybych někde sehnala červené trenýrky, tak může na spartakiádu 😀 😀 😀 Vypadá v něm jako strejc, ještě pivo do ruky, posadit ho na sedačku a je to jasný, pupek už má, tak není co řešit. 😀 😀 😀 Je to moje šikulka 😉

e.k.t
autor
3. črc 2009

Ahojky, Jolina se nes vzbudila po 5té a prý vyspáno a teď mi mršule vytuhla při svačině v židličce 😠 😝
tak jsem ji přenesla do postýlky

martinka79
3. črc 2009

jéa mě nikod nesune jan tak až v poledne. ale zase spí 3hodinky.
Já potřebuji Mišákovi taky koupit tílka.... žádné nemáme.. 😉

anta
3. črc 2009

Tak to je ale šikovná, ne? 😀 😀 Fuj, teď mi spadla moucha na hlavu a tvářila se jako mrtvá, tak jsem jí vyhodila sviňuchu drzou 😝 😀 😀 😀

anta
3. črc 2009

Zkoušela jsem mu ty moje tílka, ale jsou mu samozřejmě velká 😀 😀 😀

e.k.t
autor
3. črc 2009

no Joli nosí skoro vše po nás a přemýšlím že bych jí měla koupit něco úplně nového, minulý měsíc dostala šátek teď fusky no a každý měsíc bačkorky 😀 😀 😀

e.k.t
autor
3. črc 2009

má tam už ani nevím po om nátělníková bodyna, nebo nátělníkové bodyšortky a to je v tomto počasí pohoda 😉

a teda samo šatečky 😀

anta
3. črc 2009

Já právě Honzíkovi nátělníková body dávat nechci, panč jak pořád lítá, tak je takový zapocený a ono se to na něj děsně lepí, tak jsem mu koupila taková strejdovská tílka 🙂

e.k.t
autor
3. črc 2009

no Joli se tak moc teda nepotí, nebo je to tím, že tu foukáme a je tu příjemných 22°C 😉

martinka79
3. črc 2009

Mišák se potí taky jako prase,,,,, ale j od obchodu nedojela... teď sedí v bazénku a kuká jaks ekají trávu. to je pohoda. jo a místo velkého vaření dělám špagety... haha mám přeci dovolenou

anta
3. črc 2009

Tak to bude asi tím, že správný chlap má smrdět i z fotky 😀 😀 😀 Buliboš je vzhůru, jdu krmit dravou zvěř 😉

e.k.t
autor
3. črc 2009

no já budu dělat zapečené brambory se šunkou azeleninou, aby to jedla i Joli 😉

many
3. črc 2009

ahojky holky 🙂
díte1 - malej je šikulka, Ladík taky chodil od 11 měsíců a jak píšeš,to není chození, ale lítání 😀 😀 😀

many
3. črc 2009

teda vy vaříte dobrůtky 😀 Ladík měl dnes ještě toho pangase a zítra bude mít polívčičku z mražáku 😀 a pak musím udělat zase nějakou specialitku 😀

many
3. črc 2009

mám tolik receptů a zatím jsem ozkoušela dva 😀 😀 😀 jinak jedu klasiku 😀 😀 😀

many
3. črc 2009

jinak teda snědl trošku tak to dojí na večeři, nemá moc chuť na jídlo, ale i v noci se probudil a plakal, myslím, že mu pojede ta dvojka dole, ale nechce mě pustit se mrnknout pořádně, ale má to naběhlý 😒 teda to jsou problémy se zoubkama a taky ty vedra,že 😖 u nás teď před půl hoďkou trošku sprchlo a zase vedro

many
3. črc 2009

hmmmmmmmm nikdo nikde tak zatím mizím 😀 😀 😀

anta
3. črc 2009

Já jsem tedy osobně dnes úplně kantáre, jsem nevychrápaná jen díky svému milovanému manžílkovi 😠 , taky se mu pomstím, jakmile strčí nohu do dveří, bude mít kluka na krku a prdím na ně 😀 😀 . Dnes zaskočím do malého krámku pro převlékací panenku pro neteř, ta se mi zdála docela pěkná, tak snad se jí bude líbit. No jo, ale ona má prý spoustu hraček, prý ani za nimi není vidět, tak snad se jí další panenka bude líbit 😉

many
3. črc 2009

no Ladík jaksi přetahuje, ale néé že by mi to vadilo 😀 ale pak půjdem asi na vzduch, pokud nebude pršet, se tam zatahuje 😒 ale jinak to počasí je fakt unavný 😒

many
3. črc 2009

jo a panenka jí určo udělá radost 😉 😉 😉

many
3. črc 2009

no tatin teď hraje celý víkend,tak uvidím večer jak na tom budu a možná se tu ukážu 😉 pokud tu stejně teda někdo bude, to ale asi nehrozí,že 😀 😀 😀 jaksi už to není jako dřív, když jsme byly těhulky 😀 a nudou se kopaly málem do zadečku 😀

many
3. črc 2009

no holky moje sestřička je vtom 😀 a to rodila až od dva měsíce později jako já 😀 takže budu zase teta 😀 😀 😀