Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

e.k.t
autor
2. pro 2008

Holky díky, no asi začíná působit stresový hormon, začínám být tupá vůči tomuto pocitu, jsem na sebe hrdá, že můžu pomoct a zařizuju v práci aby nemusela vše dělat Zdenka, té je mi opravdu líto

martinka79
2. pro 2008

Evičko to víš mozek zaplaví naprostý stres, že nic jiného není možno vnímat. zvládneš to jsi skvělá vážíme si tě tu.

Míšo tedy ty jsi šikulka. já dnes nevím co vařit prdelínovi.

dite1
2. pro 2008

ja jsem rozmixovala trochu zeleniny pro Honzika tak uvidim jak mu to pojede, ale nejdriv jsem vzala na stranu trochu toho odvaru z polevky a udelam mu z neho mleko, tak mi to rikal doktor, aby si pry zvykl na zeleninu. Ja ho nesolila schvalne tak mu to snad s tim mlekem pojede, jsem na to zvedava 😉

dite1
2. pro 2008

Evi drz se, nejhorsi je to v tu chvili, ale neboj casem to prejde, i kdyz je to moc neprijemny, ja take takove udalosti nemam rada, ale kdo ma??!!! ☹

martinka79
2. pro 2008

Míšo tak nám potom písni jak jsi u Honzíka pochodila. 🙂 já nevím co Mišákovi uvaří, ale něco musím.

anta
2. pro 2008

Tak holky, Honýs hodil bobana, přijde mi to trochu jako průjem, nechápu, z čeho by ho případně mohl mít, když nejí nic jiného než mlíčko?

martinka79
2. pro 2008

Občas se to stává. pokud to nebude více krát tak nato neber zřetel. 🙂

martinka79
2. pro 2008

Jani paamtuješ si název té knihy co posílala typ Pavča? 🙂 knížka pro setru... dárek.

paolin
2. pro 2008

tak jsem tuu! schrupli jsme si s Adou 😉
ted radi, jak cerna ruka 😀
holky, sikovny spaci miminka mate! mam z var radost 😉 a hlavne z toho, ze si materskou uzivate. to je krasa! 🙂

Marti, tak knizka se jmenuje Denik spatne matky a je ted je i pokracovani 🙂

Ada hucii. tak se na nej jdu mrknout.

dite1
2. pro 2008

tak to mleko mi moc nepil vypil jenom 30ml tak jsem presla rovnou na tu zeleninovou kasi a to domaci, ale sklebil se u toho jako kysela pr... tak jsem mu nakonec dala mleko normalni a to mi vypil 150ml.
Nechce jist darebak, tak asi zustane na mleku az do 20ti 😖

dite1
2. pro 2008

hlavne ze se mi tu sape po 4 rech jak starej slymak!!!

e.k.t
autor
2. pro 2008

Míšo neboj zkus to odpoledne znovu a pořád dokola až tomu přijde na chuť 😉

martinka79
2. pro 2008

Míšo ono to vážně nejde hned. Mišák dokonce byl našláplej, že bude baštit a potom udělal zase krok zpět a chtěl jen prsa.
my dnes appali červenou čočku+mrkev+králíčka. Prdelín sežrel velkou polévkouvou misku. JInak než jsem to rozmixovala tak se vrhl na kyytku malinko ji prokypřil. ach jo je nezmar.

Pavli děkuji ti typ asi ji koupím sobě a setře a všem babám doma. bude to putovní dárek napíši na ni nípis po,přečtení předej té a té.... už jsem to jednou uděala amoc se to ujalo. 😀 😀 😀

martinka79
2. pro 2008

Pavli mi nijak úžasně nespíme, ale mateřskou si užívám.

martinka79
2. pro 2008

a pokračování je??,, 🙂

paolin
2. pro 2008

pokracovani je..Denik nemozne matky. nejlepsi je to koupit pres net. to maji slevy 😉
zkus http://knihy.vltava.cz/vyhledavani/vysledek-ful...

martinka79
2. pro 2008

díky za typ.

martinka79
2. pro 2008

tak chystáme se ven tak se tu mějte fajnově

many
2. pro 2008

dobrou chuť pokud právě objedváte 😉

many
2. pro 2008

obědváte 😀 😀 😀

many
2. pro 2008

teda taková hrubka,no kdybych to po sobě hned četla a né až pak,že 😀 😀 😀
Marti pěknou procházku,je tam venku suprově,teda aspoň u nás,no já ho za chvíli soupnu do postýlky a ven půjdeme až kolem 14.00 😉

many
2. pro 2008

holky přemýšlíte už někdo pomalu nad autosedačkama 😉 pomalu se rozhodujeme jakou koupit,tak jestli máte nějaký typ tak šup sem s ním 😉

paolin
2. pro 2008

mrnous chrni, tak jdu jist. huraaa! mam hlad, jako ctyri vlci 😀
Many, my mame klasicky vajicko pro Adu a pro Vitu Romera. ma ISO FIX. Adamek nam nejak zacina ze sedacky vyrustat, tak budeme muset taky poridit novou. nejspis zase Romera. stoji sice hrisne penize, ale ohledne sedacek s Mirkem nehnu.
jinak to tedy vypada, ze pristi rok bude Mirek prodavat sveho milacku cervenou Magdu-Mazdu 5. tak kdyby nekdo mel zajem 😉 chce bud tu stejnou nebo Opela Zafiru. mne je to sumak. ja v tom az tak jezdit nebudu 😉

many
2. pro 2008

tak na tu sedačku mrknu 😉
jinak Ladík teda nechce do postýlky 😠 jsem ho tam položila a už se začal pěkně vztekat,je protivnej,tak jsem ho dala ještě na deku,tak si hraje a mrčí a zachvíli to zkusím znovu 😠 zlobivec jeden,takhle semnou mávat,ale nebude 😠 🙂

martinka79
2. pro 2008

mišák spí venku u nás sluníčko,ale zima.Jdu teprve obědvat.
My máme romerku vajíško i Cam vajičko a kupovat budeme na 100% tuto.http://www.kocarky-lvicek.cz/Autosedacky/a...

Míša je dost dlouhý a cestování což jezdíme pořád a dost daleko, to bude super. Hlacně je to i pro větší děti. jelikož u nikolky se nám stalo, že ta do 18kg nam byla brzy malá. tato se dá polohovat také.

romer je super. 🙂
Mazdu 5jsme chtěli etdy já než jsme koupili pozemek. potom chtěl Mišák M6,a le stavíme tak snad potom co dokončíme stavbu. haha 🙂 ale mě by se červená líbila.

martinka79
2. pro 2008

no já při kočárkování snědla sušenky. 🙂

anta
2. pro 2008

Promiňte, holčiny, malej usnul ve své postýlce a já mu nechtěla do spánku cvakat do PC, aby ho to nebudilo, doteď mi naspal 5 hodin! To je teda síla 😉

martinka79
2. pro 2008

🙂 a už je snad v poho. 🙂 a chrupe si.

martinka79
2. pro 2008

Prosím poraďte. my máme v pátek vítání občáků a jelikož Nikolka nic takového neměla tak nevím. Mám kupovat jako Mišákovi nějaký dáreček? 🙂 asi ne? 🙂 koupím nějakou dobrotu nebo upeču a potom společně posedíme bude zrovna i mikuláš tak se to hodí. 🙂

anta
2. pro 2008

Už se mu zase chce spát, je dneska nějakej unavenej, je to normální? 😨