Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

paolin
3. srp 2009

ahoj holky!
Jani, tak co kamoška, už nějak pokročila s tím rozením 😉
jéé, ahoj Míšo! a jak to jde v práci?

many
3. srp 2009

ahojky holky 🙂 už jsme z dovči doma a máme další zoubeček 😀 a konečně trošku času na vás 🙂 jak se daří,....... 😉 doufám, že vše ok 😉

martinka79
3. srp 2009

many ahojky. Míšák chrupe já půjdu žehlíkovat.... a péct buchtu.

martinka79
3. srp 2009

Míšo zdravím tě a pajdu Pavču také.

many
3. srp 2009

ahoj Marti 🙂 já se chystám na bramboráčky s cuketou 😀

martinka79
3. srp 2009

jé bych si taky dala, el cuketu jsem zatím ensehnala krom těch malých chcíplin z obchodu.... kde jste byli na dovolené? 😉

dite1
3. srp 2009

v praci porad stejny zatim jsem porad na vic jak pul cas ale od zari to rozjizdim na plny uvazek, to teprve bude zahul, jeste ze jde malej do jesli....
jinak vse ok, uz se moc tesim do cech a autem, ze by jsme zajeli do kolina? nebo do olomouce?? a nebo .....???? 😀
koukali jste na ty zkaticka????

martinka79
3. srp 2009

M9šo do kolína přijeď budu ráda.... No Já Janču navštěvuji od začátku prázdnin,a le zatím nic teny to týden se ddoělá stavba obkládání a bude klid a potom ji přepadnu nebo si dám na čas a až spolu s tebou. jéééééééééé jesle to u nás skoro není. ☹ koukám na to...

dite1
3. srp 2009

no to by bylo dobry!!!! 😀 tak to domluvime tesne pred nasim odjezdem vyjizdime 20.8. nejak dopoledne takze v patek rano urcite jsme tam!!!!
hokly jdu se natahnout v stavala jsem v 9h30 ale spat jsem sla v 5h rano a ted to na me pada a vecer jdu makat, takze musim dokavad tu neni Honzik
zatim pa

martinka79
3. srp 2009

Míšo čusík... 🙂

many
3. srp 2009

Marti byli jsme ve Velkých Bílovicích, 15 km od Břeclavi a po cestě jsme navštívili i Dynopark a zoo ve Vyškově, Lednici a Pasohlávky, bylo fine a počasí vyšlo, celý týden teplo

many
3. srp 2009

no a příští rok chceme někam letět, takže nemůžu začít plánovat mimi v květnu, ale až po dovče, kdyby něco, pak bych nemohla letět 😀

martinka79
3. srp 2009

äha pasohlávky znám tam máme strejdu. dino park jaký byl ve vyškově a co malý? já se na něj chystám s dětmi. 😉

martinka79
3. srp 2009

lednici miluji na procházky.

paolin
3. srp 2009

čauky Many! tyjo..škoda, že jsi neřekla. mohly jsme se někde vidět 🙂
babi vzala kluky ven, tak mám klid. ale ani uklízet nemůžu..to je na prdlačku teda. nožka hore, jdu koukat na zájezdy. jinak zítra jdu s nožičkou na kontrolu. známí mi domluvili primáře ortopedie v úrazovce. tak mi držte pěstičky 😉

anta
3. srp 2009

Ahoj holky, tak jsme zase tady. No kolegyně ještě evidentně neporodila, to bych musela dostat hned vědět a ono nic 🙂 Dám samo vědět 🙂 .
Dnes je Honzík zase moc hodnej, ráno mě ale nasral manžel (jak jinak,že?) 😀 😀 , byl blbě vyspalej a dvakrát zcela zbytečně zařval na Honzíka, Honzík se ho pak bál, když náhodou k němu pak šel, tak do 1 minuty začal plakat, tak MM musím donutit, aby se mu taky někdy za toto chování omluvil, to že se bude omlouvat mně, je na nic, já se můžu bránit, ale co Honýš.... 😠 Já když na Honzu vyjedu, tak se mu též pak omlouvám, že jsem třeba unavená a tak, ale MM nic, myslí si, že na něj bude takto řvát, tak to se mi tedy fakt nelíbí ☹

anta
3. srp 2009

Tak holčinky, od 13,30 hodin je na světě holčinka Eliška, 3,400 kg a 51 cm, takže je zde další kus velké ženské 😀 😀 😀

martinka79
3. srp 2009

Jani gratulujeme... a TM domluv a ť de nejdřív nadechne a potom řve.... a ono ho to přejde. 😀

martinka79
3. srp 2009

tak jsem tvorečka uložila asi uslul. začla jíst sám lžíci no to je borčus... jinak pije ukázkově z hrnku pod mým vedení a sám s brčekem. začal si po sobě i uklízet..... ale co mi to dá přemlouvání a než si to mozeček přebere a rozhodne, že ANO. tak to je ...... 😠 😝

e.k.t
autor
3. srp 2009

ahojky docteno, Elisce gatuluji. Skoleni dnes stalo za prd, ale aspon mam podepsanou pracovni smlouvu 😉

anta
4. srp 2009

Dobré ranko holčinky 😉 Dnes se cítím unavená, tak jen čekám, kdy si Honýš půjde lehnout, abych se natáhla k televizi na sedačku, jé to se těším. Včera přijel MM brácha na motorce a prý, že tady bude v osm večer (to chodíme spát), no tak samozřejmě přijel až v devět, tak jsem manžovi řekla, ať už ho nahoru vůbec nebere, nemohla jsem stejně usnout, takže mi to docela chybí. Zítra budu lítat po úřadech, to se teda moc těším 😀 😀

martinka79
4. srp 2009

Jé Jani to je na prd.... ☹ tak odpočívej ono také to počasí je na nic. my tedy máme za sebou prochajdu venčení psa nákup rohlíčků a dokonce rozlučku na návsi s místními lidmi co jeli do práce. 😀 Jsme po snídani a já to vidím na rychlý oběd a pohodu dnes.

martinka79
4. srp 2009

Evi gratulace ke smlouvě.

anta
4. srp 2009

Marti, já se teda přiznám, že jsem už z té manželovy rodiny dost na nervy, už mě fakt dost serou, dědek nestojí za nic a MM brácha má podobné vlastnosti, je děsně nespolehlivej, jezdí si sem jak do holubníku, kdykoli jemu se to hodí, pořád mu klademe na srdce, ať dá aspoň den předem vědět, ale on ne, prostě zavolá hodinu předtím, že je na cestě sem, někdy mám už z nich pocit, jako kdybychom s manžou úplně ztráceli soukromí ☹ Z počasí jsem nadšená, to mi vůbec nevadí, jsem ráda, že nejsou pařibudky 🙂

martinka79
4. srp 2009

Jani já jsme také ráda, že není vedro, ale nemusí pršet to je pak den k ničemu. prdelín nechce být v kočárku a to je pak procházka loužová. 😀
Tomu rozumím, že je to šílené. můj bratr toto taky dělá když jede do Prayh něco vyřídit tak se zastaví a klidně i 21hodin to je mu fuk.... většinou volá až když je na cestě... jednou mě dokonce naháněl u rybníka s dětmi. 😀 vykecá se a jede domů... u nás má klid nikdo ho nehoní... doma je jak onuce. ☹

martinka79
4. srp 2009

tak si jdi kldině lehnout když jede brách aza TM stejěn s tebou pokecat nechce. 😀 je to na palici viď.

anta
4. srp 2009

Aha, to se tedy brácha blbě oženil, co? To je mi ho líto a vás pak taky 😉 No jo, když já tohle nějak nemám vůbec ráda, si myslí, že si z něj sedneme na zadek nebo co. MM brácha není zlý kluk, dokonce je moc hezkej 😀 😀 Ale jak jsem psala, je nespolehlivej, hrozně nepořádnej, no děs běs 😠 , jak říká moje máma: Co do hezký mísy, když je v ní nasráno, že? 😀 😀 😀

martinka79
4. srp 2009

Jani no třeba si převychoval.... i když už je asi pozdě. brácha má to co chtěl a jak si to doma zařídil a či nechává je jeho věc. dlouho jsme ho litovala te´d už ne... komu není rady tomu není pomoci.

anta
4. srp 2009

Jé Marti, to mi silně připomíná dědka, ale nám se ho podařilo naštěstí kopnout do prdky, tak máme klid a pokud bude dotírat, budu opět velmi ale velmi "příjemná" 😀 😀 😀

martinka79
4. srp 2009

🙂 příjemná bych nechtěa aby jsi byla na mně. 😀 😀 😀 asi bych plakala.