Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

martinka79
8. srp 2009

ahojky holky nemám vůbec čas jsme na stavbě neustále vše je skoro hotové bude jen dodělávat zítra a pak spárovat ve středu dají dveře interierové a hurá dál... já musím umýt všechna okna kdy jak.....? nevím. 😀

anta
8. srp 2009

Ahojky, tak jsme zpapali zelňačku, tu já ráda, Honzík dnes seká dobrotu. Bolí mě od rána levá kyčel, tak divně mě v ní pálí 😝 , je to docela nepříjemný, tak snad to do zítřka zmizí 😉

anta
8. srp 2009

Jo a ostříhala jsem Honzíkovi zase trošku vlásky, měl to vzadu moc dlouhý a teď má hlavičku jak z prdu kuličku, moooooc mu to sluší 🙂

martinka79
8. srp 2009

Jani tedy ty jsi šikulka. já vařím mišák spí avelkem stavbuje.... 😉 půjdu za ním za chvilku
já dělám lasaně

martinka79
8. srp 2009

no tak ještě vytřu... pak budu opelášit směr stavba

anta
8. srp 2009

Že si Marti nesedneš chvíli na prdku, co? 😀 😀 😀 😉 Šoupnu Honýškovu fotku s ostříhanými vlásky do albíka 😉

martinka79
8. srp 2009

Jani jenže občas něco dělta musím. 😀

anta
8. srp 2009

No zkus to brát z té strany, že občas taky nic dělat nemusíš 😀 😀 Fotky jsou v albíčku 😉

martinka79
8. srp 2009

Koukala jsem super on je tak krásnej. včra u mě byl brácha s celou rodinou jeho manželku bych... vzala něčím po tlamě. pormiˇbte mi to. Starší dítě zalezlo do auta nechtělo nás vidět má4roky hrozně se stydí a řvala celu dobu v autě. ml. syn 3roky byl skvělej i když taky stydlín tak po chvilkce pohoda a je nádhernej fešák ... tak dlouho se mi už žádnej klučina nelíbil... má své osbní kouzlo.

já stihla te´d ošudlat v pokojíku u nikolky okna tedy mýt ta střešní to bude mazce. 😉 Míša šel na plovoučky malej chrupe stále.

e.k.t
autor
8. srp 2009

tak my obědovali bramboráky a Joli dlabala až jsem se divila 😀 😀 😀 to bude noc

martinka79
8. srp 2009

jé tak to takyňamka já je moc nedělám, ale tolik je mám ráda.

anta
8. srp 2009

Marti, ta manželka byla nepříjemná, ju? Tak jí něčím příště vem po tlamě a uvidíš tu změnu 😀 😀 🙂

e.k.t
autor
8. srp 2009

že by třeba byla naví ještě hnusná? hi hi hi

anta
8. srp 2009

😀 😉

paolin
8. srp 2009

holky jsem tu. téééda! zelňačka a bramboráky....mňááááám!
Marti, vy teda finišujete, jedna radost 🙂
Mireček byl dnes na turnaji a já poo jela za ním. cestu jsem docela zvládla, ale jsem uondaná. Adam pořád někam utíkal, já za ním skákala o berli..blééé 😝 říkala jsem si, že doma by to bylo ještě horší. takhle jsem viděla spoustu známých, Adam se vyřádil venku a Mirek hlídal, když nehrál. nakonec skočili 4. to ani nečekali 🙂 kotník mám tedy nateklý, jako prase...zase. Adam už spí a Mireček mi dělá baštu 😉 je chudák taky sedřený, jak..ale nic si neudělal, žádné zranění 😉

e.k.t
autor
8. srp 2009

Pavli to je super, že jsi invalida jen ty, u násasi po 6 dlouhých písničkách spánek, ale i tak jsem po dnešku nějaká hotová, ale blé mi dnes nbylo, takže to bylo asi fakt z nervů 😝

e.k.t
autor
8. srp 2009

15 řev řev řev trval hodinu a nyní zdá se zase bude chvíli spát, asi se jí něco zdálo, chuderce ☹

e.k.t
autor
9. srp 2009

tak budíček byl v 6 a už si zsedrtí očka, před chvíí slupla plnou misku zeleninové polívky

anta
9. srp 2009

Ahoj holčiny, Honýš již spinkal, ale necelou hodinku, takže předpokládám, že bude zase příjemnej jak kudla v zádech 😀 😀 Dělám tresku s rýží, mňam mňam, voní to tuuuuuuuuu 🙂

e.k.t
autor
9. srp 2009

no to je taky dobrý nápad, my budeme mít brambory s fazolkama na dmetaně a vajíčkem

anta
9. srp 2009

Tak jsme si dali do nosu, ham ham, výborný 😉 Ale přiznám se, že jsem spala docela na nic a jsem dost unavená 😒 ,

e.k.t
autor
9. srp 2009

no já bych si taky dala do oka, ale Joli nespí, my teprve budeme obědovat 😉

martinka79
9. srp 2009

já dělala řízeček v cereáliích a brambor... už jsou všichni po obědě- včera jsme ponocivali na stvabě a prdelka tak i chrupal bylo to prima sedět u ohně klid pohoda víno maso....
MM zvládl oložit pokojík a dnes dělá ložnici. 😀 co budu dělat já odpoleden nevím. ☹

jinak k té mé švagrové je to hrůza se na ni koukat a jak mluví nevhodně aodměřeně o rodině mého bratra.... no fuj 😠 je to kráva a jsem ráda, že tu zase dlouho nebude.

paolin
9. srp 2009

tak u nás to chrní. tedy Adam. Vítek je s našema na chatě a dnes prý 2x zvracel. tak mám starost. už, aby byl doma ☹
Jani, tak snad to dospíš dnes!
Evi, ty už jsi v poho?
Marti, to musela být pohoda! máš fakt šikovnýho partnera! no a k té švagrové....to je hnus toto! proč ty lidi dokážou být tak zlí......??!! 🙄

e.k.t
autor
9. srp 2009

jj když se nestresím tak jo 😉

martinka79
9. srp 2009

Tak jak je Vítkovi? nestresuj se stejně to je k ničemu. 😉

anta
10. srp 2009

Dobré raníčko, holčiny. Tak vstávat a cvičit a jestliže se ptáte, proč? No protože je ráno hup hup 😀 😀 😀 Honzík byl dneska od božího rána zase trošku nepříjemnej, ale já ho zpacifikuju 😉

martinka79
10. srp 2009

Krásné ráno my zase měli komárovou noc... takový malý lov na komáry a že jich bylo jinak dobrý.... 😝

anta
10. srp 2009

No Honzík nás ve dvě ráno vzbudil děsným řevem, jsem si říkala, co se děje a on měl zašprajcnutou nohu ve špruclích, jak tohle mám řešit? Není to poprvý 😅

martinka79
10. srp 2009

no nijak asi jedině to celé obšít nějakým molitanem..... u nás to obča staky je a místo nohy se mlátí hlavou.... 😀