• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobečci z třetího trimestru

15. března 2014 
říkám si vzpytuješ svědomí chlapečeku pozdě..... ne popravdě je to blbé,a le na velkou postel Michálek nemá a je jiný než Nikolka.
10. srp 2009 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
To Honzík dělá taky, ale to na něj dělám tytyty, panč vím, že hned začne ječet jak protrženej :grinning: :grinning: :grinning:
10. srp 2009 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jsou to trdlíci. dnes budu vkládat fotečky nejen prdelínk,a le i domečku už to vypadá krásně jen uklidit musím jetli nepočká na focení až to zítra uklidím a ve středu vás překvapím. :confused:
10. srp 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám dnes doma M dělá poslední plovoučku. je šikovný moc ho chválím,a le mě to stojí tedy nervy a úsilí :frowning2: né to chválení,ale to jak pracuje a my jsme sami.
10. srp 2009 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobré ráno, u nás byl budíček ve 3:20 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. srp 2009 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé u nás nás lov komárů o hodinů dřív :wink:
10. srp 2009 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no zase tam něco kecá asi jdu pro ni, to toho moc nedotáhla :zipper_mouth:
10. srp 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ji pohlaď treperendu.ů my pádíme stavbovat na chvilku. páček holčiny... :wink:
10. srp 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jj to jo, ona neřvala jn měla hlad a dala 2x 150 mlíka a myslla že už je poledno, opice, pak nás přesvědčoala že kočka teda čičí dělá haf teda hap :grinning:
10. srp 2009 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Joli je taky slušně ukeckaná viď? :grinning: :grinning: Honýš na mě pořád dělá gaga, nosí si nočníček po bytě, to by mu šlo, ale vykakat se do něj, to neeeeeeeeeeeee :grinning: :grinning:
10. srp 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky! u nás taky veselo. Vítek blil co dvě hodiny až do tří do rána. od té doby naštěstí nee. nakonec pomohl Kulíšek. to je rozpustný nápoj při dehydrataci a tak. uf! už i běhá. jinak spánek cca hoďku. když se vyblil, přišel Áda a dvě hodiny mě tahal za vlasy. jak usnul, Vítek zvracel. no a o 5ti byli chlapečci vzhůru :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Marti, fotky joo? no tak to se těšííím :slight_smile:
10. srp 2009 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Pavli obdivuji tě jak to zvládáš, no v noci mi bylo fujky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. srp 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, teda! jakpak to :frowning2:
no zvládám..Mirek je naštěstí doma. vždy "vyvenčí" Ádu a pak jde do práce. tak to mám o to jednodušší. už na kotník docela stoupnu, ale vůbec si nedovedu představit, že mám příští týden natvrdo chodit.
10. srp 2009 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no nevím, únava a možná i hladeček, když budil náš prdeček :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
10. srp 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Pavli, takže Vítek je nemocný, ju? Taky to může být z toho počasí, panč to nedělá dobře ani dospělýmu natož malému dítěti :wink:
10. srp 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Honzík je teď v komoře, drží v ruce koště a pořád tam něco hudlááááá, pomooooooooc :grinning: :grinning: :grinning:
10. srp 2009 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani tak ho z komory vytáhni nech ho uklízet. já Míšu nechávám stále na stvabě doma ten je jak uklizečka v akci. :grinning:
Pavli fujky zvraceníčko.... snad je lépe.
Evi a u vás už pohodově.
10. srp 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Honzík byl vytažen z komory, nacpán obídkem, teď jsme hodili bobana a vládne všeobecná spokojenost :slight_smile:
10. srp 2009 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je krásné u vás u nás Mišák leží a snad i usne
10. srp 2009 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
u nás se pereme s Joli o pc :grinning: :grinning: :grinning: o mobila taky a o ovladače tv a tak prstě pohoda :sweat_smile:
10. srp 2009 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, bacha na něj! jestli ti nechtěl třeba odletět :grinning:
kluci spí. já se najím a půjdu taky dohánět zameškaný spánek. táta zmizel relaxovat do práce :grinning:
10. srp 2009 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já hledám nějaké ty kachláče za dobrou cenu..... :grinning: jelikož pec bude tak za pár let, ale to nevadí. ušetřím si na ni. :wink:
10. srp 2009 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já v pořadí prostřední, první třetí :wink:
10. srp 2009 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky u mě vedou červené a potom ty první a nakonec třetí.. :wink: díky EVI
10. srp 2009 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
vložím vám nějaké fotečky ze stavby a snad i michálka jinak po úklidu dodám lepší. :grinning:
10. srp 2009 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme tam ěnco na ušpala a zbytek s malbama dodám do konce týdne se těšte.... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. srp 2009 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:wink: marti není za co, on ten protinázor někdy hodně osvěží, jako já tyšaty na ples, taky sem si nwechala pora :grinning:
10. srp 2009 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj to máš pravdu
10. srp 2009 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a od toho t jsme ne? :grinning:
10. srp 2009 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek