• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobečci z třetího trimestru

15. března 2014 
:slight_smile: i od toho a dalších super věcí. :wink:
10. srp 2009 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, foto super! paráda!
kamna se mi líbí druhá a třetí.
10. srp 2009 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak díky za tip a pochvalu MM to vyřídím vše je jeho práce. :slight_smile:
10. srp 2009 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Marti zase se odsouváš do pozadí? a proč? bez tebe a tvé péče o něj by to nešlo, tak se koukej pochválit taky
10. srp 2009 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasně, souhlasím s Evikem :wink: kde by ti chlapy byli, kdyby jim ženský nehlídaly děti a nedělaly zázemí :wink:
10. srp 2009 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
no máte pravdu holky, ale tu krásu vytvářel ON. já si tedy vůbec neymslím, že bych nic nedělala. :wink:
Krásné ráno všem tak nám sprchlo my si zašli pro poslední 3rohlíky a půjdeme snídat. MM je v práci.
11. srp 2009 v 07:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko, holčiny. :slight_smile:
Marti, jukala jsem na kamínka, nejhezčí jsou fakt ty prostřední, nejsou tak vyumělkovaná a vypadají stylově :slight_smile:
Evička má pravdu, však bez tebe by ty práce stály doteď, máte na tom s manžou naprosto stejný díl, ty jsi holka houževnatá a hodně se podílíš na celé práci i když zrovna neskládáš cihlu k cihle :wink: Takže chvála vám oběma :slight_smile: Fotečky jsou super, to bude nádhera to bydleníčko, moc vám to přeji.
Jinak dneska jsem to dostala, tak mám radost až na kost :grinning: O víkendu čekáme návštěvu tchýně z Brna, až na to, že se dostavují na návštěvu jen jednou za rok, jsou fakt pohodoví lidi, je z nich ta pohodička cítit na dálku :slight_smile:
11. srp 2009 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko!
Adam chrní, Vítek snídá, táta odjel do Olomouce. dopo půjde babi s klukama ven a zítra má dorazit na půl dne moje mamka. tak super :slight_smile: Vítek už vypadá v poho, začal standardně zlobit a má hlad :grinning:
11. srp 2009 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Pavli, tak to je dobře, že se mu ulevilo :wink:
Včera jsme tady měli paní na odhad ceny našeho bytu, tak si to tady fotila a měřila laserem, tak si vyfotila i Honzíka a též nám ho změřila, já jí o to z legrace požádala a ona ho změřila, v současné době tedy má 78 cm :grinning: :grinning: :grinning:
11. srp 2009 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani tedy ty jsi nechala změřit honzíka ještě, že né odhadnout jelikož to by se paní nedopočítala. :grinning:
Pvli tak maminy pomohou to je prima. zlobivé dítě dzravé détě.... Vítek je šikula. Občas to mají i dětičky těžké s námi, pajdavá mamina není nic pro něj, ale to ho neomlouvá, aby mamince škodil. pohlaď ho za mě a bude hed líp. :wink: Míša sedí na nočníkua sleduje bořka stavitele miluje bagry a autobusy. dokonce už říká abus :grinning:
11. srp 2009 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani a vy zamýšlíte prodat byt???
11. srp 2009 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nene, Marti, kdepak, jen si tzv. přefinancováváme hypotéku z Komerční banky na stavební spoření a k tomu je třeba odhad ceny bytu :wink:
11. srp 2009 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, sice i tak pro mě španělská mluva,a le to evadí já nějak financím nerozumím od doby co my všechny utíkají na dům. :grinning:
11. srp 2009 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
To nevadí, jen tak na vysvětlenou, máme hypotéku u Komerční banky, ale vzhledem k tomu, že tam nemůžeme strčit jakoukoli splátku kdykoli se nám to šikne, tak jsme se rozhodli, že to dáme přes stavební spořitelnu, kdy můžeme přihazovat splátky, jak se nám to hodí :slight_smile: Taky jde dost o úroky, banky je mají dost vysoké :wink:
11. srp 2009 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak tomu rozumím, krásně jsi mi to vysvětlila. správný krok.
11. srp 2009 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Protože tomu rozumím, manžel mi to pořád vysvětluje, už nevím, jak mu to říci, že mi to stačí říci jen jednou :grinning: :grinning: , nejsem totiž hloupá, mám přehled o spoustě věcí, třeba i poznám některá letadla, co letí na obloze :grinning: :grinning: :grinning: Já jsem tzv. chytrá nenápadně, nevím, jak na lidi působím, to by mě docela zajímalo, co si myslí
:grinning: :grinning: :grinning:
11. srp 2009 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
A co nevím, na to se nikdy nezdráhám zeptat, ačkoli riskuji, že možná budu vypadat jako blbec, to je mi jedno, důležité je, že výsledek je vědění :grinning: :grinning: :grinning:
11. srp 2009 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani jasně já to mám taktéž i když poslední dobou nějak mozek odmítá přijímat nějaké věci a Mm kldině řeknu te´d ne až bude čas tak my to vysvětlíš. :wink:
11. srp 2009 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
až přijedu projdeme se Kaldnem a já udělám takovou malou anketu a budem se ptát lidí jak na ně působíš a potom iobejdeme tvé známe a to samé. udělám ti grafy data a celkové malý výzkum.... :grinning:
11. srp 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Si dokážu představit, co by ti řekli, že jsem prdlá :grinning: :grinning: :grinning:
11. srp 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
nebo jsem prdlá jááááááááááááááá, alejdnou jsem s kamarádkou chdila po ZR a dělali jsme jako reportérky na památky ž´dáru jééééééééééééééééé to byla prdel... ajk lidi odpovídali ona měla malou kameru já půjčený mikrofon a s diktafonem a jak to šlo. tenkrát jsme se snad 14dní bavily tím jak sjemto dávali dohromady . ješčtě to dma někde mám na kazetě..... :wink: Kámoška,sle pláchla do USA
11. srp 2009 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady ve vidlíkově se tak rozvíjet nemohu a ve škole na toto má svého dementního synátora ředitelka..... ten dělá šou raz dva tři... se vždy osypávám a jde mi mráz po zádech.... ale kdyby toto svěřila mě taková kultura podle mMartinky to by se divila jak by škola zkvétala. jednou jsem moderovala školní akademii a se svými deváťáky a mělo to úspěch. :wink:
11. srp 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co já se navyváděla taky za pitomosti :grinning: :grinning: Normálně jsem si musela dát panáka, jsem od rána jak pitomá, jestli se mění tlak nebo co, ale meruňkovice je mňam mňam :grinning: :grinning: :grinning:
11. srp 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
To se nám stala v noci taková sranda, Honzík si přes den hrál s mým budíkem a to tak, že přesně v 00,00 hodin začal zvonit, no já byla teda naprdnutá :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
11. srp 2009 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani tedy honzík chtěla aby jste s tatinem vstávali. no tlak je divnýa počasí hnusné. :frowning2:
11. srp 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, být prdlá je výhoda. lépe se přežije v dnešním debilním světě :wink:
Marti, úplně si tě dovedu představit na nějakém ředitelském postu. to by vše kolem lítalo a jelo, jak dobře namazaný stroj :slight_smile:
vykopala jsem chlapečky ven. než je dám dokupy, to je děs :grinning: jinak mám taky parádního motáka a klepu se, jak ratlík. zkusím se najíst, třeba to trochu zabere :slight_smile:
11. srp 2009 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
pavli jídlo to je základ my s Mišákem jíme spolu rádi... :wink: já vařím zapečenou brokolici a za chvilku ažto bude v troubě pošupeme ven na kouže.... to bode holínková cesta. :wink:
já a šéf... tak to by lítalo. :wink:
11. srp 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, jsem úplně nadšená z toho, jak je Honýš hudebně nadaný, stačí mu pustit muziku z mobilu a on hned dělá tanyny :grinning: :grinning: :grinning:
11. srp 2009 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli, s tím motákem to máme dost podobný, nemusíme si domů ani pořizovat domácí meteorologickou stanici, stačí, co nahlásím ráno, jak se cítím a tím je dané počasí na celý den :wink:
11. srp 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, asi tak. takový domací barometr :grinning:
Honzík tancuje? to je supééér! :grinning:
Adam se naučil při hudbě "zpívat". děla jazykem ble ble ble a je to taky prča :grinning:
tyjo...škoda, že nemůžeme ty naše drobečky mít pohromadě. to by byl cirkus :grinning:
11. srp 2009 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek