Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

paolin
14. srp 2009

a co Marti domeček - nějaké novinky 😉

martinka79
14. srp 2009

Pavli volalal mi máma všichni chtějí a´t už se stěhujeme ,ale ono toho je ještě dost.... no máme splacovací záchod... funkční, potom teče voda v kuchyni a Michal obydlel linku.. káva a tak... příjemné. řešíme finance nějak schází na dodělání venku a pootm nákupu nábytku...nevím jak to lidi dělají, ale my nějak špatně. ☹

martinka79
14. srp 2009

holky já bych už tam chtěla bydlet 🙂

e.k.t
autor
14. srp 2009

Marti my taky špatněji než špatně, ale až se to překoná bude jen dobře a budeme rády že jsme to zvládly 😉

martinka79
14. srp 2009

ještě se vás na něco zeptám. máme obecní byt.... ovšems e smlozuvou a dekretem na dobu doživotní..... chceme ho zhruba na 10let )pokud se nic nestane) pronajmout obec není proti a nevadí jí to.... máme nakonec 3zájemce v byt není nic nextra jako vybavením.... a myslela jsem si, že ho necháme jen za nájem... ovšem te´d zjišťuji, že spousta lidí si enchává dávat many bokem a třeba měsíčně na víc či předem na 10let 50tis.... co vy myslíte? 😉 já to tedy neumím ale zase jen tak pronajmout byt tkřka zadarmo.... není to sevbevražda

martinka79
14. srp 2009

Evi sakra to je blbé jenřže u nás vidna překonání bude až budu asi v práci.... 😉

paolin
14. srp 2009

Marti, my Mirkův byt pronajímali jen za náklady asi 2 roky. ale on ještě neměl majetkové vyrovnání s ex, tak jsme to tak měli pro jistotu. prostě, aby tam někdo bydlel, když my už jsme byli jinde. teď už ho máme v pronájmu klasika za prlnou výši. rozhodně si k nákladům nějakou tu tisícovku přihoďte. zvlášť teď, když potřebudete peníze. je to moc příjemný příjem, takový pronájem 😉

paolin
14. srp 2009

jo Marti a je taky třeba připočítat si prachy na případné opravy. když bude byt v pronájmu, tak veškeré havarijní stavy a opravy řešíte vy. my tam máme cca 500,- měsíčně to jakoby fondu oprav.

martinka79
14. srp 2009

jj to jsme si říkala, no je to nepříjemné né že by nám jako bylo ouvej,a le chte to dodělat ten před plot a samo vrata a vše sotjí balík potom tu terasu a tak.... se asi picnu když na to myslím je mi bléééééé Asi jako evičcce.

martinka79
14. srp 2009

likvidovala jsem granulovou válku co tu udělala Míša

paolin
14. srp 2009

Marti, to pomalu půjde. může se objevit finanční injekce a zase budete o krok dál 😉

martinka79
14. srp 2009

no uvidíme.... je to nepříjemné přes zimu ti venek nevadí,a le na jaře to zase bude.... si říkám podzim překlepu v tom co máme a na jaře se to udělá, ale znáte to někdy i ta slova stačía duši to uklidní a někdy to ani tak nejde... to jsme my ženy... 😉 ovšems Vámi mi je dobře i když nemáme nic a jen barák a holou prdel..... snad vám to při návštěvě na podzim i tak nebude vadit. 😉

e.k.t
autor
14. srp 2009

Marti musíme to brát tak, že jednoho dne to bude za náma 😉

paolin
14. srp 2009

jak píše Evička 😉 a pak dorazíme na návštěvu a budete moct začít nanovo 😀

paolin
14. srp 2009

jukněte:
http://www.puncocha.cz/index.php?main_page=page...
škoda, že něco takového nevymysleli na blbce 😀 😉

e.k.t
autor
14. srp 2009

Marti u nás je nekonečný bordel, ale je tu pohoda, mylím že i poloprázdné msnosi a podová nálada uděaj pravý domov 😉

martinka79
14. srp 2009

jé a na voly.... těch je náš stát plný holky tak jsme totu uklidla teče ze mě kdo ale udělá očistu mě nevím... potřebuji depilovat a tak.... ach jo a bych si teď vzala neopren ana zmrlinu. pádíme na chvilju ven jen před dům dnes přijete ten technik na vysavač atak hlídám dveře....

anta
14. srp 2009

Tak holčinky, tady vládne pohoda, já sedím u PC a Honzík už mi sedí na klíně, ale je hodný a v pohodě 😉

martinka79
14. srp 2009

tak u nás kldi před obědem právě jsme dorazili domů. jdu chystat na stůl 😉

e.k.t
autor
14. srp 2009

😀 😀 tak u nás překvápko, Joli usla při konzumaci polívky v židličce 😀 😀

už je v postýlce 😉

martinka79
14. srp 2009

u nás je tyk klid snad spí

e.k.t
autor
14. srp 2009

jj po delší době nezvyk, aspoň si po spinkání bude neprotivně užívat dětiček, na druhý po odpočinku dostane zeleninu teda jeko na svíčkovou s extra porcí mrkve, s bramborem a kuřecím masem 😉 my budeme mít kučecí řízečky se salátkem

martinka79
14. srp 2009

jé tak to si dáváte.

e.k.t
autor
14. srp 2009

no jednou za čas se dostane dobrota i na mne, jinak se šidím, Martin má obědy a večeře v práci, tak to plácám omáčkama, nebo kaší nebo tak

martinka79
14. srp 2009

aha to není dobré.. ale kuřecí řízek já moc nedělá a asi udělám vyjímku
já jím včerejší guláš

e.k.t
autor
14. srp 2009

no já právě taky ne, spíš omáčky guláše a směsi, toho se dá udělat hodně a je to na víc dní 😉

martinka79
14. srp 2009

no já zase když řízeček tak vepřový 🙂

martinka79
14. srp 2009

pádím na nádobí, také nafoti botky a lenošit.

e.k.t
autor
14. srp 2009

jj já čekám až se Martin vrhne na přípravu oběda a jdu poskládat hračky, není tu kam šlápnout 😉

martinka79
14. srp 2009

jé to taky znám většinou je odkopnu a ulidím až večer... jelikož to nemá smysl uklízet 100krát za den
dens tedy není nic roztahaného krom prá bagříků a autíček. 😉