• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobečci z třetího trimestru

15. března 2014 
tak jsme zpátky z venku. zvládla jsem dohopsat až na písek, což byl výkon :grinning: zkouším i našlapovat a docela to jde, ale bojím bojím. jsem teda sedřená jak..
Marti, ten domeček je fakt krásnej! obklady v koupelně paráda :slight_smile: a barevně to celé máte moc hezké.
jdu dát Ádovi mlíko, tak zatíííím
14. srp 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli díky
:slight_smile:
14. srp 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme se vrátili s Honzou z venku, velmi rád leze po kolenou v trávě, jo to byl řev, když jsem ho dávala zpátky do kočárku, pak jedné paní chtěl zabavit takovou tu umělohmotnou motorku pro děti, mooc se mu líbila :grinning: :grinning:
14. srp 2009 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda Marti zírám, to je krása, jů to se nám tam bude všem dobře bydlet, co říkáš? :grinning: :grinning: :grinning: Hm, vypadá to luxusně :wink:
14. srp 2009 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani tu máme taky a jak na ní Mišák trandí. se na toho tvýho honzíka těším.
no je to moc pěkné v tom domě a i bez nábytku to bude krásné.... knihy dám do krabice a ostatní nábytky se nakoupí. :wink:
14. srp 2009 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
se nám tam bude všem vegetovat suprově. :wink:
14. srp 2009 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už jsem na to přišla, z Honzíka nám roste Harapes, ale já žádnýho Harapejsana raději nechci, aby mi někde baletil v upnutých elasťákách, to ho raději kopnu do prdky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Taky se na Mišáka těším, je to bystrý kluk a divoch :slight_smile:
14. srp 2009 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré víkendové ránko!
kluci chrní, Áda kouká na Krtečka. tak docela ranní pohoda :wink: až se druhá část rodinny vyhajinká, vyrážíme na chatu na Vranovské přehradě. přijede i ségra s rodinou a švagr plánuje rybařit, tak se z toho Vítek celý po...že bude mít taky udici :grinning: jinak včera opět kňučel, řval, ječel...jeho klasika. Mirek se úplně styděl, páč dělal ve školce takový scény..a to jsme s ním na zahradě byli všichni. no vážně to bylo na ostudu :rolling_eyes:
včera večer se zase předvedlo moje rodičovstvo, tak jsem mamce málem praštila s telefonem. asi nákej blbej tlak v Brně či co :sweat_smile:
mimochodem - Jani, co tvoje maminka...?
15. srp 2009 v 06:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko, holčiny. No Pavli, máma se silně zklidnila, už s ní konečně můžu mluvit na rovinu a nemusím si brát servítky. Ten sprdunk, co dostala, byl vážně kouzelnej :grinning: :grinning: :grinning: Honzík si hraje ve vaně :grinning: :grinning: :grinning:
15. srp 2009 v 06:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani prázdný vaně? :slight_smile:
Ahojky holky. Míša chrupe my včera zase pařili na zahradě se sousedya rozhodli se, že od října budem v nové sice bez nábytku možná uí mých krbovek zatím, ale za byt potom ušetříme takže se postupně vše nakoupí.... :wink:
15. srp 2009 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
celou noc jsem nespala hledala skulinku kde jak ušetřit a vydělat no a jinak než poctivě jsem nevymyslela. :grinning:
15. srp 2009 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to moje dítě spí.... se dnes jedu asi koupat s kamarádkou. :wink: holky já depku až na půdu co proti ní dělat....
15. srp 2009 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míš už snídá vykoupal se a je pohodový :wink:
15. srp 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, ano v prázdné vaně, promiň, byla jsem nakupovat na kole a teď jsem se vrátila. Vem kolo a tradá do přírody, to ti rozežene chmury jako mně :wink:
15. srp 2009 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
právě se oblékáme a tradá ven
zatím páček
15. srp 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
teda já jsem dnes absolvovala nehtíky a k tomu jsme hlídali u nás dva draky, he he hed kamoška prohlásila že na druhý má času dost a já se utvrdila v tom že je to pohoda a že pokud se trošku finančně zmátoříme tak si to určo užiju, pokud ne tak to bude stejné jako nyní a až na prachy je to fakt paráda :wink:
15. srp 2009 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky my jsme doma z koupání trochu jsem se přismahla,a le míša snad dobrý. dáváme si baštu.
15. srp 2009 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No hlavně že jte si to užili, já když jse sma doma tak se moc nikam nepodívám a upřímně řečeno se mi ani moc nechce :wink:
15. srp 2009 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já jela s kamarádkou a bylo to prima pískovna málo lidí klid pohoda. jen prdelín nemůže usnout
15. srp 2009 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak u nás to bylo dobrý, Joli usla po 20 ve 3 budíček dala mlíko a usla a pak vstávala až po 7
16. srp 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak babi s dědou z Brna už odjeli, to byla fakt pohoda, Honzík se v klidu nechal nakrmit od babi a byl velmi spokojený, fakt bezvadný, jsme měli strach, jak to bude zvládat a teda strach byl naprosto zbytečný :slight_smile:
16. srp 2009 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda! tak já s Ádou jsme se vrátili včera večer. kluci zůstali na chatě. Adam šel spát až ve 22 a vstával v 6. ten mě nikdy nezapomene překvapit :grinning: teď už jsou kluci naložení ve vaně a snad půjdou brzy spát :wink: zítra ráno jdu na kontrolu s kotníkem, tak tu nebudu. tak zatííím!
16. srp 2009 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jani to je super že to klaplo :wink:

pavli budu držet pěsti :wink:
16. srp 2009 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko, holčiny. Tak Honýš ještě nespí, teď ho tady honím po bytě, že ho uspím a on přede mnou pořád zdrhá a přitom je ochrápanej jak blbec :grinning: :grinning: No je to divoch :slight_smile:
17. srp 2009 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky holky! tak kontrola OK. už můžu bez berlí :wink: čekání teda šíííílený! jsem myslela, že je tam s těma berlama půjdu zmlátit :grinning:
Adam má bazének na balkecu a teď kouká na Krtka. Vítek je ve školce. Venku je tedy hic k nesnesení :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. srp 2009 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Týjo, tak jsem našla Honzovi kousek zoubku, čtyřky, a já pořád, že je to takový pan příjemný. Špičáky nám nelezou, ale rovnou rostou čtyřky, ale to je kurňa trápení jak prase :wink:
17. srp 2009 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky Pavli to jsou dobré zprávy, ještě to bude hodně bolet, ale bude zase dobře :wink:

a já mám dnes taky radost dověděla jsem se že mám ve čtvrtek první směnu a jsem asi divná ale moc se těším :grinning: :grinning:
17. srp 2009 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jani 4 lezou před 3 ty lezou skoro poslední :wink:
17. srp 2009 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré raníčko, tak Buliboš chrápe :slight_smile: Pěkně vás zdravím a jdu si udělat kafčo :slight_smile:
Jé, Evi, tak ty jdeš makati a těšíš se? Nejsi divná? :grinning: :grinning: :grinning: Ba ne, legrace, docela se ti ani nedivím, že se těšíš, bude to něco jiného než se flákat na mateřský :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. srp 2009 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jani, kdybych neumírala sresem kdy zaklepe exekutor a nebálase že nebude mít Joli pořádné jídlo tak budu doma taky, ale takto jsem ráda že se trochu polepší naše f. situace :wink:

a navíc se opravdu těším že na chvíli vypnu ze stereotypu, bude to relax a ještě za prachy, za směnu to vychází 800-1000 tak to se těším :wink:
18. srp 2009 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek