• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobečci z třetího trimestru

15. března 2014 
Já to, Evi, samozřejmě chápu, vím na vlastní kůži, co to je, když zaklepe exekutor a podobná hovada :frowning2: :wink:
18. srp 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky holky!
Evi, to tak to budu na tebe moc myslet, ať máš klidnou službu :wink: máš recht. na chvíli vypadnout ti provětrá hlavu. bude to sice o něco náročněnší, ale vy jste holky šikulky :wink:
Adam usnul až teď, tak jsem zvědavá, do kdy bude chrnět :grinning:
18. srp 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme doma z prochajdy, bylo to příjemné, byli jsme v drogerii a cestou jsem mu tam vzala balónek na tyči a Honzík byl spokojenej :slight_smile: . Pak jsme potkali jednu maminu a ta její holka chodí a to je o tři dny mladší než Honzík, když jsem jí řekla, že Honýš chodí ještě nejistě, tak hodila takovej ksicht a prý "joooo?" To naše Zuzanka chodí od 12. měsíců a já jí na to řekla, no vidíš a náš Honzík si dává na čas :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: , pak ta její Zuzanka vytrhla Honzíkovi balónek a on se trumbera ani neozval :sweat_smile: , tak jsme mu ten balónek pak vrátili a milá Zuzanka spustila děsnej hysterák, Honzík na ní koukal, co to jako dělá a smál se na mě :grinning: :grinning: :grinning: Pak ta mamina usoudila, že je asi Honzík dost pohodovej, tak jsem jí řekla, že jo, že sice taky řve, ale venku se vesměs chová slušně :grinning: :grinning:
18. srp 2009 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak my to zatím neznáme, ale ani po tom teda netoužíme, proto jsem se vrhla na poradenství a pak i do zaMĚSTNÁNÍ :wink:
18. srp 2009 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jANI ONO JE NĚKDY LEPŠÍ KDYŽ TY ROZJEZDY JSOU POMALEJŠÍ :grinning:
18. srp 2009 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jak se vede už jsem tu mraky dní nebyla. Amy je čipera, chodí, něco breptá, v noci stále nespí. Dám vám sem fotečku jak u vás tady to stále jede.
18. srp 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko, holčiny, jak to že tady nikdo není? :confused: Co se to děje, už třetí den ani vidu ani slechu a to je mi teda smutno. Dala jsem si fotky Honzíka do albíka, tak když jsem zabloudíte, tak jukněte :wink:
19. srp 2009 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky holky!
Jani, jak píše Evička - pomalejší rozjezdy jsou lepší :wink: a ke všemu jsem četla, že děti, co chodí později, jsou dobří tanečníci - líp si protrénují kyčle lezením :wink:
jééé, jdu juknout na fotečky! :grinning:
já moc nestíhám, ale je mi smutno, tak jukám, co to dám :slight_smile: včera tu byla moje mamka a dnes příjde taky. v pondělí jí v práci řekli, že má od září výpověď. to je tedy pěkný prů...do důchodu má ještě 3 roky a práci už asi nesežene :unamused:
19. srp 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé, Jani, tak poslední fotka je fakt supr :grinning: :grinning:
19. srp 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ajaj, Pavli, to je fakt problém, vůbec si nikoho nikdo neváží, jsou to jurvy :frowning2:
Jukni, bude se ti to líbit :wink:
19. srp 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já už budu mít hotový oběd a až se vzbudí Adam, půjdeme ven. začíná tam být docela hicůvka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Vikyho už do školky nepošlu, tak půjdeme jen pro oběd. včera pí učitelka říkala, že tam každý den odpadne dítě s teplotama nebo zimnicí..to jsou tedy radosti.
19. srp 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky :slight_smile: jak se vede co novýho..... :wink:
my měli včera poslední prevenar, tak dnes chytl teplotu, tak teď hajinká a doufám, že dlouho vydrží :grinning: udělám si kávičku a pokusím se vás dočíst,.....
19. srp 2009 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky Many! teplota v tom horku..chuďátko malý!
hele, bys mi mohla poradit - kolik ten prevenar stojí?
19. srp 2009 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Pavli no my teď platili ještě o 100,- míň, se nějak slevňoval - 1650,-
19. srp 2009 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
a 9.9 jdeme na ten Priorix - Tetra a to stojí 1550,- na ty neštovice,....
19. srp 2009 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a taky prý něco bude asi pojišťovna doplácet, tak uvidíme
19. srp 2009 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Many, díky! budu Ádovi Prevenar taky kupovat. Priorix chci bez neštovnic, ale kdy ho budeme mít se neví. prý se zatím nerozhodlo, kdo bude distibuovat nové dávky a tak momentálně není :wink:
19. srp 2009 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
na ten prevenar nám metalka přispívá 4000,- za každou vakcínu 1000,-
19. srp 2009 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
a můžu vědět proč to chceš bez neštovic :wink:
19. srp 2009 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je lepší nebo co, no já řekla doktorce, že si nechám poradit od ní a i sestra i ona říkala, že je to fakt lepší :unamused: no musím si pročíst letáček, nebyl ještě čas :grinning:
19. srp 2009 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem si myslím příspěvky od pojišťovny už vybrala, tak na to ještě juknu. zkusím se domluvit s Mudr, aby ho Ádovi předepsala ona. když má pořád ty problémy s horníma cestama. uvidíme :slight_smile:
tak já mažu za Vítkem. tak zatííím!
19. srp 2009 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je na prevenar příspěvek zvlášť :wink: pokud máš teda metalku, nevím jak to mají jiný pojišťovny :unamused:
19. srp 2009 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ještě jsem ani neměla čas si uvařit tu kávičku a dočíst vás :slight_smile: uklízím mezi tím v obyváku a v pokoji hračky, je to tu jako po bombě a až se synek probudí, tak musím ještě vysát :slight_smile:
19. srp 2009 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
no už je vzhůru, tak mizím, zatím papa
19. srp 2009 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko mamky a dětičky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
20. srp 2009 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko, Honýš jest udolán, tak bych snad mohla mít chvíli klidu :slight_smile:
20. srp 2009 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky holky! koukám, že nikdo nikde. já taky nestíhám :slight_smile: od rána jsme u babičky, teď jsem tedy jela do salonu vyřídit nevěstu. snad bude rychle, kotníček mě bolí :wink: Adam se dnes ráno ošklivě bouchl do pusy a krve, jak z prasátka. naštěstí to odnesl jen horní ret, tak to bude OK. jinak vedro, vedro, vedro. zítra má být jak by smet..
20. srp 2009 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky holky jsme doma... dost jsmr si to užili sice krátce, ale suepr. a jsme i odpočinutí.
20. srp 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné ráno holčiny
21. srp 2009 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, já jsem teď v pracovním procesu, trochu to tady hážu do cajku neboť přijede babka z Prahy s mým bratroněm, tak ať si nemyslí, že jsme prasatka :wink: :slight_smile:
Marti, už jsem tě tady postrádala :wink:
21. srp 2009 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek