Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

many
21. srp 2009

Pavli jak to pak stojí pro ty děti co mají víc jak 2 roky, tak jak nás nebo mají poloviční slevu třeba 😉 my bysme chtěli příští rok poprvé někam k moři a asi letecky,tak pak si budem muset nechat poradit kam,... kde je třeba levno a pěkně 😀 😀 😀 no a uvědomili jsme si , že Ladík bude mít v létě už dva ročky no, tak že budeme platit i za něj 😀

paolin
21. srp 2009

jedeme na 10 dní a letí se tam cca 3 hoďky. tam tedy letíme 4, máme mezipřistání v Ostravě. tak by mě zajímalo, jestli nás nechají v Ostravě v letadle nebo budeme muset vystoupit. letíme v 7 večer. se** mě tedy s tím, že dovolenou máme placenou od 24., ale na místě budeme až 25. takže si platíme jeden den jen tak ze srandy 😒

many
21. srp 2009

teda Řecko by mě lákalo, ty památky,... ale tatina by památky nebavili, to bysme museli k vodě hlavně 😀

many
21. srp 2009

hm to je blblý teda 😒 jsou vyčůránci 😠

many
21. srp 2009

no to jsem taky zvědavá, jestli vás v tom letadle nechají a nebo ne ☹ pak napíšeš a taky mám hrůzu z těch cestovek , jak to furt krachuje 😠 a ještě ta prasečí chřipka 😠

paolin
21. srp 2009

no, za Vítka platíme cca 5 tisíc+letenku. letos letíme, ale příští rok už pojedem autem. letos jedeme hlavně kvůli Adámkovi. doufám, že mu moře spraví ekzémky (i ty moje teda 😀 ) a taky ty jeho věčně zanícené průdušky.

many
21. srp 2009

teda v dnešní době je to hnus, ty nemoci ☹

many
21. srp 2009

jééé on má ekzémky ☹ tak ať mu to teda pomůže i tobě teda 😉

paolin
21. srp 2009

já jsem taky byla zvědavá, co to bude za cestovku - zájezd jsem objednávala přes Invii. nakonec je to Exim Tour, tak to je asi fajn. no, snad to s náma nespadne 😀 ale když, tak tam budeme všichni. žádný půl na půl, jak to někteří dělají. to bych tedy nemohla, poslat jedno dítě zvlášť. u sebe chci obě dvě a šmitec 😉 😀

many
21. srp 2009

tak jdu pouklízet trošku pokojíček a pomalu ukládat Ladíčka 🙂 tak zatím bal a já se tu pak ještě určo ukážu a doufám teda , že brzo, že rychle usne, musím uspávat ☹ sám neusne 😖 a ještě k tomu u nás v posteli 😖 no co se dá dělat, ale hlavně, že spí do rána 😀 tak zatím

paolin
21. srp 2009

no jsem zvědavá. v červnu byla na Kosu ségra s rodinou a byli spokojení. Kája se sice bála moře, tak byli pořád u bazénu, ale alespoň ten vzduch. švagr byl našvanej, že k bazénu mohl jet tady a rozhodně ne za ty prachy 😀
nic, jdu si dát véču a pak nakopat Vítka do postýlky. to zase bude řečí a smlouvání. děs běs toto..

many
21. srp 2009

jo,jo, na to taky myslím, že kdyby něco , tak budeme všichni spolu 😉 ake fuj, nic nespadne, doletíte v poho tam i zpět 😉 a taky bych nejela, že bych nechala jednoho doma, to se nedělá 😉 už mrčí, mizím zatím

paolin
21. srp 2009

my to s tím uspáváním máme úúplně stejné. jen Ádu uspávám u Vítka v postýlce a pak ho dám do jeho. no a po půlnoci jsou stejně oba šupky dupky u nás 😀

paolin
21. srp 2009

tak páááá!

many
21. srp 2009

no to je i u nás, jak ho uspíme někdy tak přeneseme a většinou kolem půl noci se probudí a jde k nám, to už je zázrak,když vydrží do rána 😉 ale u nás v posteli se neprobudí a nebo někdy a hned vytuhne 🙂
no teď nemůže zabrat a přitom spal do 13.30 😠 lítá s dudlíkem po bytě 😠 lehla jsem si , že už usínám a on si sedl a furt na mě čučel 😒 🙂 tak ještě chvíli počkám, hlavně, že nezlobí a možná půjdu i brzo s ním

many
21. srp 2009

hurááá už je tuhej 🙂

martinka79
21. srp 2009

Ahojky i Mišák je tuhej celé odpoledne na bazénu na koupákua jízda na jeho nové motokáře je pro něj záhulů. uspávání je pohodové položím odejdu a je raz dva... se nějak změnil.
Jinak Řecko doporučuji byla jsme tam asi 3krát a vždy super. 🙂 Pavli si to užiješ.... jen ten let je blbej s mezi přistáním jendou jsem takto letěla a nemusela jsem vysedat....
My lítáme už jen z prahy.... 😝
Jo a k tomu dennímu režimu mám kliku vstáváme etdy někdy v 6hodin ale celé prázdniny takřka kolem 7-8hodiny a chodí spát až v poedne. kočár nepoužívám skoro na nic jen do busu a to vyjímečně už to ujde a když ne tak si osedlá koně. 😀

many
21. srp 2009

ahoj Marti tak to máš super s tím uspáváním 😉 ještě že to aspoň u nás moc dlouho netrvá, zatím teda 😀 jinak u nás ven bez kočárku to teda nehrozí 😀 protože ještě nejde moc pěkně za ruku, chce lítat sám a vždy někam jinam, to bych nedošla ani do obchodu 😀 a už se taky moc těším až bude takhle venku řádit na odrážedle 😀

many
21. srp 2009

Míšánek je šikulka 😉

martinka79
21. srp 2009

no já Michala hned od začátku baučila ana ruku,a le někdy to je taky cesta do nekonečna 😀 si nemysli je to pěkný lump.

many
21. srp 2009

no já se ho snažím furt tahat za ruku,když je z kočárku venku, ale zatím nic moc 😀 ale teda včera začal tahat on nás doma 😀 to je krásný, příjde,chytne mě a tahne do pokojíčka 😀

many
21. srp 2009

a teda jsem ráda, co se zatím nenaučil, vylézt na židli a pak na stůl 😀 ani to ještě neumí jeho dvouletá kámoška 😀 jinak by to už uměl 😀 😀 😀

martinka79
21. srp 2009

jéééé to Michálek dělá ten yvleze po žebříku na cokoliv

😀 😀 😀 😀 si tě dotáhne do po kojíku.

many
21. srp 2009

Marti a jak to vypadá se stěhováním 😉 máte toho už hodně udělánýho

many
21. srp 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

martinka79
21. srp 2009

no v říjnu bydlíme

martinka79
21. srp 2009

no máme skoro vše čekáme na vodaře na usazení sanity.... jinak dovymalovat a dodělat stropy dole a hurá balit a bydlet. ještě okna umýt

many
21. srp 2009

Marti jak je Míšánek vysokej nebo jak byl v roce 😉 on je taky dlouhán,že

many
21. srp 2009

jééééééééééé se máte 😉 domeček je domeček 🙂 a okna se budou dobře umývat v novým 😀

martinka79
21. srp 2009

no v roce měl 80cm a teď má tak 84cm