• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobečci z třetího trimestru

15. března 2014 
no to měl o 1,5 cm víc jak Ladík :slight_smile: no Ladíkovi teď kupuju raději oblečení na 2-3 roky, 92 , rostou jako z vody :slight_smile:
21. srp 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nic valím do hajan, ráno bude v 6 budíček, tak ať jsem fit :grinning: :grinning: :grinning:
všem dobrou noc a děti ať spí celou noc :grinning:
jinak škoda, že se nás tu už schází tak málo :frowning2: jak se asi všem holkám daří :wink: no snad dobře a děťátkům taky :slight_smile:
21. srp 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj hplky! tak u nás je dnes příjemně. na déšť to nevypadá, tak fajn :slight_smile: Mireček usnul s Adámkem a já trochu balím. je toho nějak moc. kam se sbalí táta to netuším :grinning: tak si užijte víkend!
22. srp 2009 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny, tak jsem vyhnala ogary ven, ať si provětrají pátrací balóny ééé hlavy :grinning: :grinning: Jinak jsme v období tahání kachniček za sebou, zdá se, že jsme došli již k chození, Honzík už se sám pouští na výpravy po bytě a je to držák :slight_smile:
23. srp 2009 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky! tak chlapečci už brzy půjdou spinkat a já dobalím poslední věci. asi se sem už zítra nedostanu, tak se mějte moc prima a pusu mrňouskům :wink: až dorazíme, napíšu :slight_smile:
23. srp 2009 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
hurá jsem on line konečně nám net jede...
Pavli štastnou cestu a vám p=rima večer. já umyla oékna ve dvou pokojích takže 4okna vytřela podlahy tak je tam čisťounko a natřema palubky.... doclea mazec práce. teď mě čeká domácnost v bytě... :stuck_out_tongue_closed_eyes: žehlení, vytírání a manikura... :grinning:
23. srp 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko, holčiny. :wink:
Teda Marti, ty jsi prostě pilná včelička až mě z toho chytá lenora :grinning: :grinning: :grinning: Jsi šikulka fakt :slight_smile:
24. srp 2009 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mě dnes bolí pravá ruka, že při pohybu krouživém jsem úplně odrovnaná. :wink:
24. srp 2009 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Honzík má své pořádné první botičky, koupili jsme mu bačkůrky a jedny botky na ven, řval jak kráva, když jsme mu ty bačkůrky dali, panč není na boty vůbec zvyklý, ale už v nich ťape i sám :slight_smile: Mám radost :wink:
24. srp 2009 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani tak to je bezva
já zase zarábala na stavbě a teď doháním oběd je to napalici kdo si vymyslel... dřevěné stropy u nás??????? ten je, ale D..... to je práce. :wink:
24. srp 2009 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
TAk jsme se vrátili z venku, je tam příjemně, Honzík měl nové botičky na nohou a to ho asi vyprovokovalo k tomu, aby mi výjimečně usnul v kočáře, to se mi nestalo hoooodně dlouho, jsem si říkala, jak se pěkně projdeme, jooooo kulový :grinning: :grinning: :grinning: JO a oprava v nálezu rostoucích zubů, rostou nám 2 čtyřky a ne jen jedna, zatím tedy máme 8 zubů celých a 2 lezou :slight_smile:
24. srp 2009 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak botičky jsou v albíčku :wink: Kuk :slight_smile:
24. srp 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sice tady nejste, ale mám první zážitek s Honzíkem venku, neměli jsme co dělat a tak jsme šli ven jen tak bez kočárku a normálně jsme obešli celý barák a vůbec skoro celých půl hodiny jsme chodili, Honýš z toho byl dost vyplácaný a aspoň jsme vyzkoušeli ty nové botičky. Takže máme za sebou PRVNÍ VEJŠLAP :grinning: :grinning: :grinning: Huráááá :slight_smile:
24. srp 2009 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky :slight_smile: Pavli pěknou dovču ještě jednou :wink:
Jani, Honzíček je šikulka :wink: jinak to jste vyrazili jako my dnes :wink: taky bez kočárku a ušel pěkný kus, šli jsme do obchodu a pak ještě do města, nevím odhadem kolik ušel, jestli tak 1 km, ale čučeli jsme jakou měl výdrž :grinning: držák :grinning: :grinning: a my máme opět zvýšenou teplotu :confounded: taky to vypadá na tu poslední čtverku, to je záhul :confounded:
24. srp 2009 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani pěkný botečky :wink: jinak my máme furt ty samý a to jsem se bála, jak každý strašil, že vyroste rychle nožka a zatím stojí, jsem zvědavá, když jsou o ten cm větší jestli mu budou příští rok nebo ne :confounded:
24. srp 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
no čeká nás nákup zimních,že :confounded: to bude peněz :confounded: nemáme ani oblečení :confounded: tak už čučím furt po aukru :grinning:
24. srp 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti na zimu bych měla koupit taky o cm nebo raději o dva :wink: když bude mít třeba punčošky a ještě ponožky :wink: a nebo si nedávala ponožky, je to dost teplý :wink: máš už zkušenosti a nebo Pavla :wink: holky poraďte :wink: :wink: dííííky
24. srp 2009 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nic, nikdo nikde, tak dobrou noc a sladké sny :grinning: a děti ať spí celou noc
24. srp 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem tu dorazila jsem pozdě ze stavby a než jsem totu poflákala to víš...
many záleží na botičkách pokud jsou dost teplé není nutné ponožka, ale určitě tak o půl čísla větší. :wink:
jinak jste tedy šikulky s dětmi moc moc chválím.
JAni omlouvám se, že jsem nenapsala SMSm měla jsem frmol na stvabě mobil doma... a od 20hod tě nechci rušit moc moc na vás myslím jste úžasní. jdu okouknout ty botky.
24. srp 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko, holčinky :wink:
Marti, nic se neděje, já jen, že jsem se prostě musela podělit o tento zážitek, pro mě to je poprvé a je to moc super. Je to takový nový rozměr výchovy, že člověk může haranta ééééé děťátko :grinning: vzíti kdykoli ven, když je doma nůďo :grinning: :grinning:
Many, Honzík je taky děsnej držák, to se musí nechat, mám z něj radost :slight_smile:
25. srp 2009 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani no mrzí mě to a kdybych věděla, že už nechceš hajínkat brnkla bych ti. vím jaké to je ikdyž máš dítě druhé třetí stejně je to bezva pocit....

hlásím, že Pavča s rodinou jsou od 23hod na místě teploty prý skoro 38st...kluci usnuli v buse jak je rozváželi všechny moc moc zdraví. :slight_smile:
25. srp 2009 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
pádíme na stavbu dělat natěrače... :frowning2:
25. srp 2009 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ó děkujeme za zprávičky, Marti a též děkuji za SMS, to víš, byla jsem vydřená, tak snad to chápeš :grinning: :grinning: :grinning:
Volat do 18 hodin! Neboť, Honzík jde pak spát a kdyby mě slyšel, jak mluvím, tak by neusnul :slight_smile:
25. srp 2009 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
to chápu
25. srp 2009 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
vařím rchle polévku dostavila se depka...
25. srp 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak prdelínek spí já se vrhnu na úklid bakonu a pověsím prádlo a upeču buchtu přijede návštěva obkladač se ženou
25. srp 2009 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,tak mam MM zase na chvili doma(do ctvrtka),tak vam pisu!mamm net v mobilu,ale jsem asi hloupa-nevim jak mam pridat odpoved!Proste mi to nejde odeslat nebo co!Takze vas ctu,ale nepisu!
Jani Honzik je sikula jak si krasne slape!Vanula lita jak dabel a vubec neposloucha!potvurka jedna!Jee a zoubku mate teda taky dost!my jen 8.
Pavca na dovci ta se ma!
marti z ceho depka?
25. srp 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to víš... stvaba domácnost škola a vše na krku sama samotinká, žádná pomoc. tak mi to už pěkně s... a taky se trochu víc zkrátlil rozpočet tak i to mě sejří znáš to když je toho někdy moc tak je toho přípiš. :frowning2:
25. srp 2009 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
jen si odskočím jsem tu hned klidně piš uričě ti malá chrupe.... uvařím si kávu a sednu si k pc.
25. srp 2009 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak prádlo pověšeno káva se vaří a co buchtička??? jakou upéci.
25. srp 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek