• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobečci z třetího trimestru

15. března 2014 
jo jo to znam Marti,kdyz je clovek na vse sam je to na prd!Ale neboj bude lip!Za chvili budete v krasnem domecku!Vanula spi a doufam ze bude spat aspon 3hodiny!Ted nam dela v noci to ze se kolem 3 vzbudi a je vzhuru treba 2 hodiny!je to sileny-jsem z toho KO! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. srp 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé fujky to bych taky byla Mišákje tedy pohodář nepláče spí, i během dne s ním to je fajn sám si hraje aje docela v poho občas ho chytne vztek, ale to by bylo divný kdyby ne. :wink:
25. srp 2009 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeste jsme sli spat az po jedne hodine neb jsme meli navstevu a ta u nas i prespala!Byl to super vecer,ale uz na to ponocovani nejsem zvykla a tak jsem jak prastena!A Vanula jeste k tomu nocnimu nespanku vstavala v 6.20! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. srp 2009 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti Vanula taky spavala v pohode bez place cely noci a minuly tyden zacala delat takovy krainy!No a vztekani o tom mi ani nemluv!jakmile ji neco nedovolim,tak to neco!
25. srp 2009 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to bude dobrý to ji přejde.... :wink: za 2-3měs. bude úplně v poho a ten spánek se snad zlepší hnedle. jé to znám oslavování se zení já naštěstí zvyklá jsem. :wink:
25. srp 2009 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
uz mas kaficko?Ja si dam az jak prijde MM z treninku!
25. srp 2009 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem vyhnala chlapy ven, mám v plánu Honzovi dnes zakoupiti golfový kočár, neb ten původní je fakt dost těžký na to, abych jej řídila a ještě vodila divočáka za ruce :grinning: :grinning: . Jeden jsem viděla a stojí 2090,- Kč, není to tak drahý a zdá se, že by mohl sloužit svému účelu dobře, neb jsem šťastnou náhodou potkala jednu paní a ta ten kočárek měla a já se jí normálně na férovku (jsem drzá vím :slight_smile: ) zeptala, jak je s tím kočárem spokojená a ona říkala, že je dobrý, že je skladný, do autobusu se vejde v pohodě, je skládatelný, má stříšku, košíček na nákup a je bezva lehounký :wink:
Marti, nebuď smutná, kuk :slight_smile:
25. srp 2009 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to ja uz vubec neznam takovy nocni sedanky!Asi to budu muset zacit trenovat! :grinning:
25. srp 2009 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani manza ma dovolenou?
25. srp 2009 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani manža má dovču??? MOnčo já mám kávišku ve extra hrníčku s našlehanou pěnou.
Jo evča je v práci....
Jani gofky škoda sem ti jedny super mohla dohodit nechceš ještě chvilku počkat chico... dobré asi za 1000Kč.
25. srp 2009 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Manža je doma, má dovču a tak mám poněkud volnější režim :slight_smile:
Marti, když mě se moc tamty líbí a já si už vyhlídla už před nějakou dobou, tak snad se nebudeš zlobiti, když řeknu neeeee :slight_smile:
Jo, to já takový sedánky teď nemůžu provádět, já bych pak musela dělat přes den lehánky :grinning: :grinning: :grinning:
25. srp 2009 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ikdyž ty budeš mít druhé mimi tak si nové užijete :grinning: a ta cena je super víš značku....?
25. srp 2009 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda ty si davas!Mnam mnam!ja jsem vetsinou shila si to mlicko naslehat!My mame taky golfky chicco a jsou super!
25. srp 2009 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani se zlobit nebudu vůbec ti je přeji nové.... to bude prima
25. srp 2009 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
O to nejde, Marti, nové nenové, ale já se přiznám, že nejraději nakupuji "naživo", chci to vidět a ozkoušet si to a pod., takže to je ten největší důvod, víš? :wink:
25. srp 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jasně :grinning:
Mončo já si tu kávu tak nějak vychutnám
25. srp 2009 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jste mě naladily na kávu, tak jsem si jí musela udělat taky :grinning: :grinning: Jo a ty golfky mají i nánožník, pak je vyfotím a vy mi je zhodnotíte :wink:
25. srp 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé tak to budou super... je ve městě užiješ a až pojedeš za mnou taky. :grinning:
25. srp 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem pitomá, značku nevím :grinning: :grinning: :grinning: Ale nějaká tam je, to vím :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Měli tam dvoje golfky, jedny se třema kolečkama, což nesnesu, ty stály jen 9.000,- Kč! :grinning: :grinning: :grinning: Tak to jsem řekla, že eeeeeee, to neci :grinning: :grinning: :grinning:
25. srp 2009 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani se ti nediví ta cena je moc moc pěkná
25. srp 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani tak přeji chutnou kávičku...
25. srp 2009 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
No teď mi přišly nějaké pěkné penízky ze stavebka na účet :grinning: , z toho nějakých 150 tisíc hodím manžovi na účet, abychom mohli v klidu přefinacovat ten byt. Jsem ráda, že se splátky zvýší jen o třista korun, což je velmi příjemné, když se vezmete, že s manžou jsme oba státní úředníci a to teda na růžích díky milovanému státu ustláno nemáme. Já jsem měla po 10,5 letech dobře odvedené práce výplatu 11,5 tisíce, takže to je dost bléééé :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: No a zbytek si nechám, moc toho teda není, ale já se snažím šetřit a myslím, že špatně nehospodařím, alespoň MM to říká, že je to v pohodě :slight_smile:
25. srp 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani ty jsi prostě šikulka... asi ybch se měla dát k tobě do učení, ale to víš starou krábu už nic nenaučíš ani novým kouskům. :grinning:
25. srp 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
To by jsi se divila Marti, já bych tě naučila pískat a skákat :grinning: :grinning: :grinning: MM ty peníze pak musí poslat do komerčky, abychom šli do toho stavebka s menším dluhem, díky tomu jsou i menší ty splátky, víš? Takže nebude bohatej, chachááááááá :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
25. srp 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
já vím, že nebude bohatej... no skákat a pískat možná jo,ale jinak už asi nic. :wink:

Mončo kde jsi????? káva stydne.
25. srp 2009 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takhle musím říci, že naštěstí nežijeme z ruky do huby, to je dobře, protože to nám aspoň pomáhá překlenout to šílený placení bytu, zítra si jdeme vsadit sportku, jestli vyhraju jen tři stovky, tak se naprdnu :grinning: :grinning: :grinning:
25. srp 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak letím pro to fáro pro Honzu, budeme tomu říkat F1 :grinning: :grinning: :grinning:
25. srp 2009 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani tak čekám na fotečku s honzíkem a F1 :grinning: já pádím na stvabu přijede si obkladač pro doplatek....
my ýžijeme relatrivně dobře, ale stavba nás dost ničíííí a zadlužení samo jsme jak jinak vždyť dům má hodnotu 6mil. :slight_smile:
25. srp 2009 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky, kočár jest doma a Honýš podnikl zkušební jízdu, to jste ho měly vidět, jak vesele juchtal, ten byl zase vyplácanej, pak frknu fotečku :wink:
25. srp 2009 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani tak to jsi rychlá jako blesk. :wink: jé Honzíkovo nové vozidlo.
25. srp 2009 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek