Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

monkia.pv
25. srp 2009

jo jo to znam Marti,kdyz je clovek na vse sam je to na prd!Ale neboj bude lip!Za chvili budete v krasnem domecku!Vanula spi a doufam ze bude spat aspon 3hodiny!Ted nam dela v noci to ze se kolem 3 vzbudi a je vzhuru treba 2 hodiny!je to sileny-jsem z toho KO! 😝

martinka79
25. srp 2009

jé fujky to bych taky byla Mišákje tedy pohodář nepláče spí, i během dne s ním to je fajn sám si hraje aje docela v poho občas ho chytne vztek, ale to by bylo divný kdyby ne. 😉

monkia.pv
25. srp 2009

jeste jsme sli spat az po jedne hodine neb jsme meli navstevu a ta u nas i prespala!Byl to super vecer,ale uz na to ponocovani nejsem zvykla a tak jsem jak prastena!A Vanula jeste k tomu nocnimu nespanku vstavala v 6.20! 😝

monkia.pv
25. srp 2009

marti Vanula taky spavala v pohode bez place cely noci a minuly tyden zacala delat takovy krainy!No a vztekani o tom mi ani nemluv!jakmile ji neco nedovolim,tak to neco!

martinka79
25. srp 2009

no to bude dobrý to ji přejde.... 😉 za 2-3měs. bude úplně v poho a ten spánek se snad zlepší hnedle. jé to znám oslavování se zení já naštěstí zvyklá jsem. 😉

monkia.pv
25. srp 2009

uz mas kaficko?Ja si dam az jak prijde MM z treninku!

anta
25. srp 2009

Tak jsem vyhnala chlapy ven, mám v plánu Honzovi dnes zakoupiti golfový kočár, neb ten původní je fakt dost těžký na to, abych jej řídila a ještě vodila divočáka za ruce 😀 😀 . Jeden jsem viděla a stojí 2090,- Kč, není to tak drahý a zdá se, že by mohl sloužit svému účelu dobře, neb jsem šťastnou náhodou potkala jednu paní a ta ten kočárek měla a já se jí normálně na férovku (jsem drzá vím 🙂 ) zeptala, jak je s tím kočárem spokojená a ona říkala, že je dobrý, že je skladný, do autobusu se vejde v pohodě, je skládatelný, má stříšku, košíček na nákup a je bezva lehounký 😉
Marti, nebuď smutná, kuk 🙂

monkia.pv
25. srp 2009

no to ja uz vubec neznam takovy nocni sedanky!Asi to budu muset zacit trenovat! 😀

monkia.pv
25. srp 2009

Jani manza ma dovolenou?

martinka79
25. srp 2009

Jani manža má dovču??? MOnčo já mám kávišku ve extra hrníčku s našlehanou pěnou.
Jo evča je v práci....
Jani gofky škoda sem ti jedny super mohla dohodit nechceš ještě chvilku počkat chico... dobré asi za 1000Kč.

anta
25. srp 2009

Manža je doma, má dovču a tak mám poněkud volnější režim 🙂
Marti, když mě se moc tamty líbí a já si už vyhlídla už před nějakou dobou, tak snad se nebudeš zlobiti, když řeknu neeeee 🙂
Jo, to já takový sedánky teď nemůžu provádět, já bych pak musela dělat přes den lehánky 😀 😀 😀

martinka79
25. srp 2009

ikdyž ty budeš mít druhé mimi tak si nové užijete 😀 a ta cena je super víš značku....?

monkia.pv
25. srp 2009

teda ty si davas!Mnam mnam!ja jsem vetsinou shila si to mlicko naslehat!My mame taky golfky chicco a jsou super!

martinka79
25. srp 2009

Jani se zlobit nebudu vůbec ti je přeji nové.... to bude prima

anta
25. srp 2009

O to nejde, Marti, nové nenové, ale já se přiznám, že nejraději nakupuji "naživo", chci to vidět a ozkoušet si to a pod., takže to je ten největší důvod, víš? 😉

martinka79
25. srp 2009

no jasně 😀
Mončo já si tu kávu tak nějak vychutnám

anta
25. srp 2009

Jste mě naladily na kávu, tak jsem si jí musela udělat taky 😀 😀 Jo a ty golfky mají i nánožník, pak je vyfotím a vy mi je zhodnotíte 😉

martinka79
25. srp 2009

jé tak to budou super... je ve městě užiješ a až pojedeš za mnou taky. 😀

anta
25. srp 2009

Jsem pitomá, značku nevím 😀 😀 😀 Ale nějaká tam je, to vím 😀 😀 😀 😀 Měli tam dvoje golfky, jedny se třema kolečkama, což nesnesu, ty stály jen 9.000,- Kč! 😀 😀 😀 Tak to jsem řekla, že eeeeeee, to neci 😀 😀 😀

martinka79
25. srp 2009

Jani se ti nediví ta cena je moc moc pěkná

martinka79
25. srp 2009

Jani tak přeji chutnou kávičku...

anta
25. srp 2009

No teď mi přišly nějaké pěkné penízky ze stavebka na účet 😀 , z toho nějakých 150 tisíc hodím manžovi na účet, abychom mohli v klidu přefinacovat ten byt. Jsem ráda, že se splátky zvýší jen o třista korun, což je velmi příjemné, když se vezmete, že s manžou jsme oba státní úředníci a to teda na růžích díky milovanému státu ustláno nemáme. Já jsem měla po 10,5 letech dobře odvedené práce výplatu 11,5 tisíce, takže to je dost bléééé 😝 😝 😝 No a zbytek si nechám, moc toho teda není, ale já se snažím šetřit a myslím, že špatně nehospodařím, alespoň MM to říká, že je to v pohodě 🙂

martinka79
25. srp 2009

Jani ty jsi prostě šikulka... asi ybch se měla dát k tobě do učení, ale to víš starou krábu už nic nenaučíš ani novým kouskům. 😀

anta
25. srp 2009

To by jsi se divila Marti, já bych tě naučila pískat a skákat 😀 😀 😀 MM ty peníze pak musí poslat do komerčky, abychom šli do toho stavebka s menším dluhem, díky tomu jsou i menší ty splátky, víš? Takže nebude bohatej, chachááááááá 😀 😀 😀 😉

martinka79
25. srp 2009

já vím, že nebude bohatej... no skákat a pískat možná jo,ale jinak už asi nic. 😉

Mončo kde jsi????? káva stydne.

anta
25. srp 2009

Takhle musím říci, že naštěstí nežijeme z ruky do huby, to je dobře, protože to nám aspoň pomáhá překlenout to šílený placení bytu, zítra si jdeme vsadit sportku, jestli vyhraju jen tři stovky, tak se naprdnu 😀 😀 😀

anta
25. srp 2009

Tak letím pro to fáro pro Honzu, budeme tomu říkat F1 😀 😀 😀

martinka79
25. srp 2009

Jani tak čekám na fotečku s honzíkem a F1 😀 já pádím na stvabu přijede si obkladač pro doplatek....
my ýžijeme relatrivně dobře, ale stavba nás dost ničíííí a zadlužení samo jsme jak jinak vždyť dům má hodnotu 6mil. 🙂

anta
25. srp 2009

Tak holky, kočár jest doma a Honýš podnikl zkušební jízdu, to jste ho měly vidět, jak vesele juchtal, ten byl zase vyplácanej, pak frknu fotečku 😉

martinka79
25. srp 2009

jani tak to jsi rychlá jako blesk. 😉 jé Honzíkovo nové vozidlo.