• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobečci z třetího trimestru

15. března 2014 
jinak co začal dělat - obuje si moje zdravotní papuče a chodí v nich po bytě :grinning: je to chláma, bych nevěřila, že to udělá tak malé dítě :grinning: a často je má teda naruby :grinning: kozí nohy :grinning: :grinning: :grinning:
28. srp 2009 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jinak poslední dobou nechce moc jíst :unamused: ale myslím si, že je to tím, že moc pije :unamused: většinou už do oběda má přes 1 litr v sobě a proto určo nechce obědvat :unamused: ale zase nedát mu v těch vedrech pít :unamused: ale hlavní je, že pije a něco aspoň jí, ale né tolik jako dřív no
28. srp 2009 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a psala mi Alianka, zkusila jsem jí napsat do IP a ukázala se tam a odepsala, daří se jim, ale na net času není, pokud se něco dozvím, dám vám vědět, no mohly by se tu holčiny ukázat, už nás je tu málo
28. srp 2009 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky, koník mi na mobilu neodesílá zprávy, qip tam taky nechodí, aspoň ten okrájený facebook. Jsem u našich a tak jsem se na chvíli vetřela na pc :grinning: :grinning:
28. srp 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky hlásím novinku Míša začíná rozvazovat a co všechno nového fovede je to koumes... jinak spí ve velké posteli NAší :grinning: a hned po výáplatě mu do domu koupím jeho vlastní velkou postel jelikož v postýlce se budí a mlátí a v posteli spí šipca i sám usíná řekne pááá pupu a jde.... :pensive:
no my máme na stvbě to důležité hotovo já jsem stále tam a vypadá to, že začnu balit do krabic. sice shcody balkon budou později... tedy schody se vyrábějí, ale nebudou hned tak do měsíce..... :wink:
many vy jste taky šikulky.....
Jani ty koumes.... a jinak to těch skulin po prahu patří silikon... :grinning: :grinning: :grinning: ale i tak dobrý nebop tam byly velké díry...? :confused:
Evi užívej si Jolanky.

Antíku ty jsi, ale kááááááááásnáááááááááááááááá holčička :sweat_smile:
28. srp 2009 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko, holčiny, tak je tady zase víkend :slight_smile:
Marti, já vím, že do těch děr asi patří silikon, ale my já ty prahy sundala jen na dočasnou dobu, časem je zase vrátíme a ščórat z toho ten silikon se mi pak asi bude blbě, tak jsem to vyřešila tou karimatkou :grinning: :grinning: Přelepíme to pak páskou na koberce, aby to nebylo tak nevzhledné a časem se vše vrátí do původního stavu :slight_smile:
No jinak díky za pochvalu, nechceš mě adoptovat? :grinning: :grinning: :grinning:
29. srp 2009 v 07:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
JANI BERU TĚ i za ty tvé vtipné nápady. vím, že víš o silikonu, to jsem jen chtěla být chytrá... :grinning:
29. srp 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už je to přelepené tou páskou na koberce a nevypadá už to tak strašidelně :slight_smile: Už od dětství mě bavilo hrabat se v nářadí a tak různě opravovat a upravovat věci :slight_smile:
Jé Marti, hurá, už si balím věci a v pondělí pak pojedu s Tebou :grinning: :grinning: :grinning:
29. srp 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasně ale moc si toho nebal nemáme usklanovací systém doma jedině, že si ho vyrobíš.
pádíme na stvabu. polévka se vaří a kynuté těsto kyne :grinning:
29. srp 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já uvařila dnes květákovou polévku a ta se mi tedy sakra povedla :slight_smile: , dáváme z toho i Honýsovi a ten si teda taky pomláskaval, snažím se moc nekořenit, jen tak akorát, aby si pomalu zvykal taky na nové chutě a zatím nijak extra neprotestoval :slight_smile:
29. srp 2009 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé to je bezva já tedy dovařila a stihla jsem i uklidt poblitiny po nikolce chuděrka je nějaká nemocná.
29. srp 2009 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
právě když jsem se chystala obrátit knedlíky někdo volal a do toho chuděrka Nikolka začala utíkat zvracet... a Míša ten si inteligentně sedl do toho. :stuck_out_tongue_closed_eyes: no když se daří tak se daří. ale vše je v poho uklizeno a knedle se povedly.
29. srp 2009 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, Marti, to bude asi nějaká viróza, tak šup Nikolku do postele, přikrýt jí až na hlavu a chrápat, ať to neroznáší všude :wink:
29. srp 2009 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
už hajá
29. srp 2009 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak správně, pokud se v pondělí nebude cítiti dobře, tak nejezděte, raději. Ale snad to bude už zítra dobrý :wink:
29. srp 2009 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani neboj neohrozila bych Honzíka :wink:
29. srp 2009 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
více méně plánuji, pokud to Nikolku nepřejde do večera budeme raději doma...mohl by to mít Míša v sobě... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. srp 2009 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
pádím na stavbu s knedlíka.... děti spí
29. srp 2009 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ju, Marti, vím, že jsi rozumná :slight_smile: Tak honem s knedlama na stavbu, ať ti TM neumře hladíkem, dobrou chuť :wink:
29. srp 2009 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska jsem vymyslela kujónovinu na Honýše, uvařila jsem polévku a dala jsem mu jí do hrnečku, aby jí pěkně vypil, protože to jí jak ponocnej, ale chutnala mu moc, olizoval se až za ušákama :grinning: :grinning: :grinning:
29. srp 2009 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já na stavbu nakonec nešla MM nemá čas na jídlo a tyk se bojím aby náhodou Nikolku nepřepadlo zvracení ač má u sebe kbelík tak raději sedím doma.
29. srp 2009 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani dobrý nápad Nikolka to ráda také pije.... vařím si kávu kdo se přidá?
29. srp 2009 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Byla jsem na nákupu, ale přidávám se jednoznačně s kávičkou :slight_smile: Díky za schválení hrnečku, napadlo mě to až dnes, já vždycky, když vařím polévku i pro Honýše, tak vyberu třeba já nevím brokolici, květáček z té polévky, pěkně to rozmixuji, vrátím zpět do hrnce, takže polévka je až krémová a moc dobrá :slight_smile:
Jinak máme slušný režim, jak Honzík chodí, tak ráno spíme, potom po obídku si dáme chrupandu, to s ním chodí manža, no a pak kolem čtvrt na pět Honzu čapnu za ručičku a jdeme se ještě vyřádit ven a to ho zcela unaví a pak krááááásně večer usíná, super :slight_smile:
29. srp 2009 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je super, my spíme jen jednou a dnes až do teď, prdelína vzbudila pračka tak jsem k němu přilehla spla též. Nikolka asi chrupe stále jdu na koukat.
29. srp 2009 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já už jsem z těch dvou vyřízená, Honza u táty furt vyvádí a řve a táta na něj řve a kluk pak s pláčem chodí za mnou, abych ho uklidnila :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Trápí ho teď dost zubáky, ale mám pocit, že i když ho trápí zuby a jsem s ním sama, tak tady takový peklo nemám :frowning2:
29. srp 2009 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani vydrž... to víš s dětmi to nejlépem umíme my. :wink: my grilovali a děti už spí. já jsem nějak ovíněná. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. srp 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky tak co dneska děláte?
30. srp 2009 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooooj, nedělám nic a je to super :grinning: :grinning: :grinning:
30. srp 2009 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé se máte. :wink:
30. srp 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chlapi jsou venku, dnes je Honýš v pohodě, akorát ještě nekakal, tak snad to dožene, zdá se mi, že zase vyrostl :slight_smile: Jo a kolik měří a váží Michálek, já si to nepamatuju :wink:
30. srp 2009 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek