Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

anta
31. srp 2009

Halo girls, where are you? 😀 😀 😀 😉

martinka79
31. srp 2009

jsemtu byla jsem s dětmi na bazénech jééé to bylo prima. 😉 MM se odhodlal na stvabu snad se nepos.... 😅 sle mámem tam WC. zítra ráno to nastane povinnosti.

e.k.t
autor
31. srp 2009

Ahojy tak máme po srpnovým maratonu a už bude trocha víc časui na vás, doufám 😉

martinka79
1. zář 2009

ahojky tak zahájení školy bylo úspěšné a už jsem se prohrabala i horou papírů a všeho ze školy vystála fronu na bezplatnou dopravu a jsem KO. 😉 MM a dítě spí druhé tu mám kamarádku. čekám jednu maminu chceradu jak pracovat ve školství jako asistentka. 😉 snad jí pomohu.

anta
1. zář 2009

Ahoj Marti tak to je super, že se vám to povedlo ten začátek 🙂 . Snad se i Nikolka těšila 😉

martinka79
1. zář 2009

jj a má novou kmarádku ve třídě tak jsem ráda.

anta
1. zář 2009

Tak to je bezvadný, dnes jsem dala inzerát na MK ohledně prodeje toho našeho velkého kočárku, tak jsem zvědavá 😉

martinka79
1. zář 2009

jé si šikovná se nemohu dokopat a prodat boty a spousty oblečků.... nic jsem ejště ani nenafotila. ☹
tak holky dobrou noc. měla jsem tu maminu na radu Ajinak se jen tak povaluji jsme úplně unavená.

martinka79
2. zář 2009

krásné ráno tak už je to ve starých kolejích 😉 Nikolka jela do školy a my jsme doma Míša je mnohem lepší než loni...

anta
2. zář 2009

Dobré raníčko, holčinky. Tak den s Honzíkem začal pekelně 😎 . Asi je nevyspalý a do toho zuby. U MM se mu vůbec nelíbí, pořád u něj vyvádí a manžu to samozřejmě mrzí, tak jsem ho trochu pozdvihla na duši, ať si z toho nic nedělá, že když dítěti není dobře, tak je mu nejlíp u maminky, no tak ať si to tak prostě nebere a není na něj zbytečně ostrej a ať není zbytečně otrávenej, stejně s tím nic neudělá 😀 😀 😀
Marti, já ten kočárek teď též nefotila, to jsou fotky z doby, kdy jsme koupili, ale je fakt, že se příliš od té doby nezměnil, zničený není, kolečka jsou jako nová 🙂

anta
2. zář 2009

Jo a šoupla jsem si romantickou fotečku do albíčka 😀 😀 😀

martinka79
2. zář 2009

Jani stejně jsi šikula... jé zoubky já teď mám míšu taky na krku je nějak bléééé ale spíš to bude počasím. už si tedy čte.

martinka79
2. zář 2009

krásná fotečka...
ani nevím, kdy se vrací Pavča. ☹ ale to neva hlavní je, aby se jim tam líbilo a dětem to pomohlo a bylo vše prima spokojené dítě, mamina je to celé rodina.

martinka79
2. zář 2009

musíme tu trochu vyluxovat tedy to je ticho a tak nějak divné.... smutné. Mm šel po 14dnech do práce a Nikolka do školy a já jsem na měkko.

anta
2. zář 2009

Jestli se nevrací tento týden, taky mě to napadlo, že nevím, na jak dlouho si jeli užívat, myslím,že dětičkám to prospěje a že Adámek bude trošku klidnější, jak bude vyvalenej a vydřenej, tak hlavně aby se vrátili v pořádku a zdraví 😉
Marti, neboj, zvykneš si, MM jde do práce až v pondělí, přiznám se, že se docela těším, fuj, že se nestydím 😀 😀 No a dala jsem ještě jednu fotku do alba, Honzík v kšiltovce 🙂

martinka79
2. zář 2009

No já tedy byla i nebyla ráda.... 🙂 když šel pracovat
hlavně to snad zabere adámkovi na ty rýmečky a všichni si odpočinou...

martinka79
2. zář 2009

máš krásné fotečky 😉

martinka79
2. zář 2009

nevím zda jsem psala, že máme domluvené ty nájemníky tak od listopadu už tu budou vegetovat oni.... já začnu pomalu vybalovat komoru a nepotřebné krámy a budem je vozit směr dům... jnak musíme ještě dolištovat podlahy a koupit baterie a dvoj umyvadlo se skříňkou a do koupelny.... no a já samo do umývat okn asi řjich ještě nemám a to terasové je jen ošudlané narychlo... když svítilo slunce. ☹

anta
2. zář 2009

No to nevím, Marti, s těmi nájemníky. A ten byt je tedy váš a vy to budete pronajímat? Jsem zvědavá 😅

anta
2. zář 2009

Jo a dnes se jdu poptat do školek, aby mi řekli, kdy se mám zajímat o místo, možná se to zdá brzy, ale shánět to na poslední chvíli je hovadina 🙂

martinka79
2. zář 2009

no byt náš není je to vlastně obecní byt, který máme na doživotí jelikož to armáda darovala obci za koruny s tím, že ona nám to odprodá a ona se rohodla, že zatím ne. Porblém mají v tom, že museli zachovat stávající dekrety na byt a to je na dobu neurčitou vlastně na doživotí. s obcí jsem mluvila byt bude hlášen stále na MM a pronajmeme to na 10LET DO 18LET VĚKU NIKOL. 😉 máme domluveno s obcí o sepsání smouvy, která se bude rok od roku obnovat podle spokojenosti. 😉

anta
2. zář 2009

Marti, ale to je fakt dobrý, ne každý má tuto možnost 😉

martinka79
2. zář 2009

no já si říkám, že on je stavitel a v dohodě je, že dá dohromady byt koupelnu a tak a va své náklady a my si nebudeme vlastně nic navíc brát krom 500kč a veškeré vyučtování bude naše.... což nám budou 1oo%vracet oni jsou jen dva dospěláci a do večera v práci a my máme zálohy vysoké a i nám vracívali malilinko u nich by to mohlo dělat i přes 10tis.... ročně voda a eletrika así míň.

e.k.t
autor
2. zář 2009

Ahojky očky, Marti to je fajn že obec takto vyjde stříc, a hlavně Niki bude mít do začátku a neude se muset zadlužovat jako my, teď je období na palici. A ještě z mnoha stran slyším výčitky že jsem šla na zkrácený úvazek do práce, nevím jestli jsem měla rdějipočkat na exekutora .... chjooo ty lidi to nezažilia soudí fuj fuj fuj

buď podědili po babičkách nebo dostali státní

nezávidím jim to, ale proč musím poslouchat kecy že když se tak brzo vracím do ráce jsm ěti radji neměli mít?... jsem z toho opravu vykolejená. Nikdo nám nic ndal, nijak nepomáhají, vše si vydřeme ami a oni jí tu drzost takhle týrat 😠 😝

Vždyť tím Joli netrpí, většinou je s taťkou a někdy sbbi addou tak o co komu jde? 😢 😢
Škoda že t dotyční mají tak krátku pamět ☹

martinka79
2. zář 2009

jé evi to znám já sice šla do práce když Nikolce byly dva roky, ale to bylo kecůůů a to ještě né kvůli penězůma, el že jsme se nějak cítila divně a Nikolka chtě aDO mš....
¨NIC SI Z TO¨HO NEDĚLEJ OBV¨DIVUJI TĚ. Jolanka nestrádá nikdo cizí ji nehlídá a je s rodinou.... buď v klidu a kdo ti něco řekne nebo za zády tak jim řekni ať is pr... políbí, že ví H....O v klidu nestresuj se nikdo neví nic líp než ty sama. 😉

anta
2. zář 2009

Teda Evi, co to čtu za horory, kurňa ty lidi jsou opravdu kreténi, ať si sami zametou před svým prahem a pak pomlouvají 😠 Posílej je do prdky a ptej se jich, co jim je do toho a proč to říkají, jestli vám třeba chtějí pomoct.... 😠 😠 Chápu, že tě to bolí, ale ne každej holt má miliony na kontě ☹ Taky tě obdivuji, že máš sílu ještě chodit do práce, vím, že vám nic jiného nezbývá, ale i tak tě moc obdivuji 😉 Joli určitě nestrádá, ježiš, co se všichni starají 😒 To víš, je to pro ně sousto, mají hovno starosti a tak se odírají o druhý 😒
Byla jsem se zeptat ve školce, dopadlo to dobře, v březnu příštího roku jdu na zápis a je tu možnost, že by mi kluka vzali třeba už ve 2,5 letech, protože je třeba, aby o prázdninách chodil též do školky, panč nastupuji do práce 1. července a paní ředitelka říkala, že mi klidně vezmou trošku dřív, aby ho pak mohli tzv. překlopit do prázdninové mateřské školky, takže to vypadá dost dobře 😉

anta
2. zář 2009

Evi a jestli tě to potěší, tak tě můžu ujistit, že nám taky nikdo nepomáhá, taky nikde nedědíme, nedostáváme peníze bokem , snažíme se šetřit, ale to víš, taky toho spoustu sežere jen ten byt, no a co se týče kluka toho nám doteď nikdo ani jednou nepohlídal 😉

martinka79
2. zář 2009

JAni tedy ty jsi akční já jdu také za rok k zápisu a do práce asi nastoupím asi od září ještě nevím podle Michálka. 😉 u nás vením od kolika berou, ale Nikolka šla ve 2letech.
No nám nikdo nepomáhá a to víte... vždy si tu stále stěžuji, ale už nebudu...

martinka79
2. zář 2009

Michal si venku rozsekl bradu jak lítá na motorce je to prevít.... teď už spí pěkně po obědě a já to tu dám do rychtyku a pak si přečtu konečně noviny.

anta
2. zář 2009

Teda Michálek je číslo, tak snad je to dobrý 😅
Chtěla jsem se zeptati, jestli musím nastoupit tím pádem do práce i já až půjde malej do školky dřív, přiznám se, že bych raději ještě byla doma a nastoupila opravdu toho 1. července, jde to? Jde mi o to, aby mi náhodou nevzali rodičovskou 😉