Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

martinka79
15. zář 2009

jani dobrou...
Evi užijte si návštěvu super den. licině moc moc pozdravů.

martinka79
15. zář 2009

tak Míša si tu pohrává s autama zapojuje vozejky a návěsy. já to tu trochu sklidla a asi půjdem ven.... 😝

paolin
15. zář 2009

čauky holky, tak jsme zpět doma. s Evičkou a Jolankou to bylo mooooc prima! Jolanka je bezvadná princezna. má krásný očička po Evce a úžasný kudrlinky 😀 bylo to moc příjemné dopolko, hned bych si ho zopákla 😉
šup šup, už aby bylo u Martinky dostavěno a mohly jsme si udělat Koníkovský víkend 😉
jinak dnes za

paolin
15. zář 2009

pálím svíčku za Patrika Swayze. škoda přeškoda..

many
15. zář 2009

ahojky holky 🙂
taky Lici moc zdravím 😉
s tím Patrikem ☹
jinak víkend v Brně super, včera jsem vařila povidla a dnes jsem dělala přesnídávku jablkohruška 🙂 a vše se vydařilo, tak jsem moc spokojená 🙂 jinak zítra by měla dorazit ta reakce na Priorix Tetra, tak jsem zvědavá a doufám, že jestli dorazí, tak to nebude tak hrozný ☹ no pokusím se vás trošku dočíst a pomizím péct buchtu 🙂

many
15. zář 2009

Evka s Jolankou si udělaly taky výlet do Brna 😉

anta
15. zář 2009

Holky, Honzík nespí od 9,15 hodin, to je síla, ale drží a dokonce se na mě dokáže i usmívat, nechápu 😉

many
15. zář 2009

teeeeeda, ten má výdrž 😉 to bude v 19.00 tuhož ne 😀

anta
15. zář 2009

V 19,00? Mně přijde, že už teď se poněkud nesnese, ale já to vydržím 😀 😀 😀

e.k.t
autor
15. zář 2009

Tak už jsme sorazili k naščim, ještě jsme pocourali po Brně a koupili dárky máti k narozeninám, k svátku a neteři k svátku 😉

e.k.t
autor
15. zář 2009

fotečky z kavárny jsou v albíčku 😉

martinka79
15. zář 2009

jdu to okouknout... Many ty jsi, ale šikulka a dokonce už buchtuješ... tak to jsi dobrá dítě tě naučilo viď donutilo spíše,.

martinka79
15. zář 2009

krásné fotečky. moje dětičky si dělají bungr...
no holky těším se až dorazíte.... snad to do vánoc stihneme.... my budeme bydlet do měšsíce, ale to víte nebude komplet ovšem komu to vadit nebude ten přijede a na dokoukání můžete jezdit kdykoliv.., až se to skompletuje. 🙂

martinka79
15. zář 2009

Jani tedy Honzík to je klučina jak usnul??? nebo ještě nespí?? jsi hrdinka a posílám ti sílu.

martinka79
15. zář 2009

tak jdu žehlit a večeřet...

e.k.t
autor
15. zář 2009

tak u nás už se teda spí uhodilo 20 hodin a upadla, jak byla utahaná 😉

martinka79
15. zář 2009

tak to je prima... u nás se též spí pohoda.. jen to žehlení nikdo nevyndal a a já už na to kašlo počká to do zítra.

paolin
15. zář 2009

Evíííí...my jsme dnes úplně zazdili Jolančin svátek! 😨 to jsem ale knedla!

e.k.t
autor
15. zář 2009

ale to nevadí, však si to pěkně užila a my taky 😉

martinka79
15. zář 2009

Pavli vidíš a já koukala dvakrát do kalendáře a říkala jé Jolana to je moje kolegyně z bývalé práce.... a ejhle tedy to je strašné.... Moc moc gratulací Jolance, díky Pavle, jsem to ale trašná baba.

e.k.t
autor
15. zář 2009

hi hi ona z toho stejně nemá rozum 😉 a já taky nějaknestíhám vše sledovat

martinka79
16. zář 2009

Evičko,a le je to ostuda... moc se omlouvám.
krásné ráno všem.

anta
16. zář 2009

Ahoj holčiny, tak včerejšek jsem přežila ani nevím, jak, bylo to dost náročné 😉 Přeji také vše nej Jolince, sice později ale přece. Honzík dnes vstával až v šest ráno, super, tak aspoň že tak 🙂 Chytla mě pěkně záda, bolí mě kříž, teda Marti 😀 😀 😀

martinka79
16. zář 2009

Sakra sakra a mě se tak z tebe nechce slézt.... 😀 Jani tak ať tě přejde zacvič si.
No Míša už od rána chce jít ven...

anta
16. zář 2009

My půjdeme za chvíli s Honzíkem na nákup 😉 A koukej ze mě slézt 😀 😀 😀

paolin
16. zář 2009

čauky holky! Adam taky vstával v 6. jenže nějak si vzbudil tátu,tak jsem ani nevěděla, že vstali 😀 bych teda chrněla tak do poledne 😀 dnes to venku vypadá na pěkné počasí! co u vás? jo, jinak všichni úspěšně rýmujeme. podzim už se hlásí..

martinka79
16. zář 2009

Pavli u nás rýmují jen Myšáci, ženské se drží.
Počasi je prima jdeme také ven, polévka se vaří....
Jani neslezu neslezu 😀 jen mně pěkně ponos...
tak čauky zatím.

jo u nás se vstává s budíkem v 6:30hod.

e.k.t
autor
16. zář 2009

Ahojky tak u nás se vstávalo kolem 7 už před 8 jsme sedli do vlaku směr domů. Jsme v kupé a Joli si to vysloveně užívá. Pavli je to děsné prasátko tak už jsem ji ve vlaku 2x převlíkala. Ještě že jsme včera nafasovaly. Hi hi

e.k.t
autor
16. zář 2009

Jani děkujeme za přání. Vyřízeno

anta
16. zář 2009

Tak holčinky, teď udělal Honzík kus práce, přišel za maminkou, aby jí dal vědět, že se mu chce kakat, hned tedy putoval na nočníček a už to bylo 🙂 Větrám jako o závod, je tu trochu smrad jako prase 😀 😀 😀