• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobečci z třetího trimestru

15. března 2014 
autor
no mám obavu že poletí, no stála asi 300 tak čemu se divím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. zář 2009 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak na chvíli zase píše, ale obávám se že odešl jeden usb port, no děd praděd asi naznačuje postupný odchod do věčných lovišť :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jinak noc dnes pohoda :wink:
19. zář 2009 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky u nás taky pohoda v noci. nikolka je nějaká nachlazená tak odpískávám pochod mikeše jelikož je tam dost větrno a chladno... za nemoc to nestojí. :slight_smile:
19. zář 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko holky!Jak se mate?My jsme byli s tatkou na turnaji v Bosne a musim rict ze tam bylo docela pekne a hlavne moc fajn lidi!No a zitra odjizdime opet s tatkou a to do Trnavy a pak asi na mesic do Chorvatska!Takze se mam na co tesit!Jinak teda musim vam rict ze mi tatka jeste ten notas na doma neporidil!Ale zato budeme mit novou kuchyn!Uz mame i navrh,tak se na ni moooc tesim!Dneska jsem dala malou k nasim at si ji taky uzijou!Vcera mela den,ze jsem ji malem uskrtila!Mrcela od rana a jak se vztekala no ja jsem z ni rostla!Dokonce jsem na ni i kricela a pak mi to bylo strasne lito!Holky kricite taky na prdolky nebo jsem jen ja na nervy?dala jsem minuly tyden do albika par novych fotecek,tak muzete mrknout!Jsou ale z mobilu tak kvalita nic moc!Co dneska budete varit?
Marti baracek uz finisuje jo!!Jeee vy se mate!
Na vylet do Prostejova se nikdo nechystate?
19. zář 2009 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
mončo jé vy si to užijete.... tenistům se daří a ta budeš u toho jo? to bude fajnově. :slight_smile:
já na své děti občas křiším a a beru to normálně a Michálka zvyšuji hlas a co.... prostě poslouchat se musí a musím říci, že poslopuchá před auty uhne... stojí na konci chodníkus motorkou a uklízí si hračky... vše v rámci možností a přiměřensoti věku.
19. zář 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani užij si dnešní den oslavy.... a mejdanu.... to bude prima
19. zář 2009 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Moni ahojky, j na Joli taky křiknu, hračky si nesklízí avenku mocneposlouchá, ae zato počítá do 3 teda řekne 3 a 5 a ukazuje na prstíkách :grinning: :grinning:
19. zář 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak to jsem rada ze nejsem sama kdo krici!
Evi Vaneska taky venku neposloucha naopak kdyz na ni zavolam at se vrati,tak se usmeje a zamava mi!potvurka mala!Asi to bere jako hru nebo co!
janca jde dneska na oslavu?Ta se ma!Tak Jani poradne si to uzij!Ja bych taky zasla na nejakou party! :grinning:
Tak a ja dneska nevarim!Jdeme s MM na obed!po dlouhe dobe sami bez male!
19. zář 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi ted jsem koukala na fotecky-chodite nekam do materskeho centra?Nebo kde to tam jste jak je tam ta spousta hracek!
19. zář 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčinky, tak to víte, za půl hodiny balím kytaru a vyrážím po roce a půl do Práglu :grinning: :grinning: :grinning:
Moni, to jsme tedy na tom byly včera naprosto stejně, kluk mi celý týden spal na hovňouse a byl pak většinou odpoledne velmi nepříjemný, ale včera to bylo teda nejsilnější. Když ho bolí zuby, rostou mu všechny čtyřky najednou, tak jsem v klidu a snažím se ho utěšit, ale stojí mě to teda občas dost úsilí, jsem z toho jeho řevu docela pak unavená. Odpoledne už dostal ale sprdunk, panč byl opravdu nepříjemný a už mi trochu taky lezl na nervy, ale co, přežili jsme všichni, je to teď celkem náročné období, už se těším, až to přejde :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
19. zář 2009 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky :slight_smile:
Marti tak tě dočítám až teď :slight_smile: tak doufám, že výsledky budou v poho a teda co ti tam Nikča předvedla, to naštve,takový menší trapas, že :grinning: :unamused:
no Ladík už má dnes zvýšenou teplůtku, tak jsem zvědavá, nechce ani jíst :-/ buďto zuby a nebo už příjde ta reakce, včera jsme mluvili se známýma a prý to u nich byla síla :confounded: že měla 3 dny vysoký horečky,...až dostala i antibiotika, doufám, že to u Ladíka nebude a jeho tělíčko to zvládne líp, no uvidíme a chytla to 12. den, u nás je to dnes 11. tak jsem zvědavá, našla jsem si na netu že i 14tý den :confounded:
19. zář 2009 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a pojišťovna nám příspěla 400,-
19. zář 2009 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
mončo užij si obídek...
Já dělal řízečky. MM maluje domeček. Nikolka jela nakoenc se kámošema plavat do průhonic a já jsme doma s Mišákem, ten spí...
Jani oslavuj a jodluj pěj a užívej...

many ach jo tak už je to asi u vás... snda to bude jen lehké dotkuní reakce a rychle to přejde.
Evi tedy ty máš doma šikulku to u nás nic ... ani svoje jméno nechce opakovat. hajdalak je to. :slight_smile:
19. zář 2009 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Many na co ma mit Ladik reakci?na nejake ockovani?
Marti obidek byl prima,ale museli jsme trosku spechat MM sel jeste trenovat! :frowning2:
19. zář 2009 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha tak to byl takový rychlo oběd, ale i tak prima. :slight_smile:
19. zář 2009 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Moni, to jsem byla s Paolin v dětské kavárně v Brně :wink:
19. zář 2009 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Marti to jméno taky nic, ale už záčíná ploooššš :grinning: a mami :wink: ono to vypadá kolik toho umí, ale Pavla potvrdí že je jinak normální :wink:
19. zář 2009 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi já vím... je šikulka :slight_smile:
19. zář 2009 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo?V Brne maji takovou super detskou kavarnu?To u nas neni! :frowning2:
jj byl to rychlo obed,ale i tak to stalo za to!uz jsme s MM dlouho takhle sami na obede nebyli-nebo spis nikde jsme sami nebyli od doby co je Vanula na svete!
Ja jsem ted dala do trouby mufinky at mame zitra neco na cestu a jsem zvedava jaky budou!
Holky jaky darecky budete kupovat drobeckum na vanoce?Potrebuji inspiraci!Krome panenky a kocarku a nejakyho drevenyho hlavolamu me nic moc extra nenapada!
19. zář 2009 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
mončo no já koupím na 100% nějakou stavebnici. :slight_smile:
19. zář 2009 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no u nás knížka, a možná i trojkola a nějací plyšáci
19. zář 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hlásím se jen na skok z mobilu. Jsem v práci
20. zář 2009 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčinky, tak oslava byla fajn, bylo to decentní, dobře jsem se najedla, popila nealko pivo, zahrála jsem, vypnula, zpívala jsem, super relax :grinning: :grinning: :wink:
20. zář 2009 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky :slight_smile:
tak dnes je u nás klid, včera jen ta zvýšená teplota a dnes klídek a jídlo mu už taky chutná, tak doufám, že to byla třeba ta reakce a bude klid, no uvidí se ještě do středy
Mončo ta reakce co čekáme je na priorix tetra
Jani kde si byla na oslavě :wink:
jinak na vánoce ještě nevím, hraček už má dost :unamused: tak asi jen oblečení a možná taky něco na přemýšlení :grinning: :grinning: :grinning: uvidíme, jestli na něco narazíme :grinning: nebo nějakou maličkost
20. zář 2009 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi ať ti to v práci utíká :wink:
20. zář 2009 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
chlapi šli na prochajdu a já budu pomalu uklízet a žehlit :grinning: dnes mi není vůbec dobře :unamused: včera jsem se přež.... švestek a dnes mám lítačku :angry: tak nemůžu ani na krok a taky pěkný motáky, asi jak do sebe nemůžu nic dostat :angry: fujky fujky
20. zář 2009 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Práce utíká až moc rychle, už za 2 hodiny jedu domů. Ještě zítra noční a pak asi až v listopadu. Na říjen mi nedali žádnou směnu.
20. zář 2009 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
tož to je fine, že ti to utíká :wink: já vysála, uklidila hračky a teď pověsím prádlo a dám se do žehlení
20. zář 2009 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já jsem v práci ráda, jsem v ní dobrá a navíc mne opravdu baví. A hlavně je to relax
20. zář 2009 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to je pak úplně super :slight_smile: jdu na to žehlení, páááááááááááááááá
20. zář 2009 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek