• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobečci z třetího trimestru

15. března 2014 
Byla jsem jedné kámošce v Praze, vzala nás do keltské restaurace, bylo to tam moc pěkné :wink:
20. zář 2009 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky dorkyočtu vás až později dnes mám nabytý den... vyřizování potom cvičo a pak uspání prdelína a dpoledne rodičák+cvičení . Mm je dnes v tahu tak je to vše na mých bedrech.
21. zář 2009 v 07:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Many tak to je prima číst, že je Ládíkovi dobře....
Evi ty jsi zase vydělávala a ještě s úsměvem to je prima.... :slight_smile:
21. zář 2009 v 07:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a zase se usmívá, před chvílí jsem si vytelefonovala poznání do té druhé stanice, kterou neznám, tak mám na říjen 3 směny, hurá :wink:

zase budou korunky.

a dítě teprve vstává, tin má den, já noc tak to bude taky super, budu muset jet teda autem a vystřídáme si u něj v práci volant, já tam gecnu na vlak a šup do práce. :wink:
21. zář 2009 v 07:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi tak to je prima, že máš směny na říjen.... :slight_smile:
21. zář 2009 v 07:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já zjistila, že pokud se do 14dnů přestěhujeme tak budu bez netu.... mMM jede na služebku na 14dní a asi neic zatím nezařizuje. :unamused: se asi zblázním.
21. zář 2009 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
vás nebudu moci číst.
21. zář 2009 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holčiny, tak máme za sebou zase víkend, já ho měla nebývale příjemný. Honzík už si umí řici, když se mu chce kakat, přijde za mnou, vypoulí oči a zrudne a mě je jasné, že musím čapnout a honem honem na nočník :slight_smile: Minulý týden opravdu stál za prd, ale opravdu celý, panč mě ta záda přešla pořádně až v sobotu. Takže teď pravidelně cvičím, aby mě ta bolest zase nepřekvapila. Další novinka, když se Honzíka zeptám, jak dělá slepička, tak odpoví KOKO, to je tak hezký, jaký má hlásek :slight_smile:
Tak Marti, už se vám to konečně blíží, ale buď ráda, neboj, máme přece mobily, kdyby ti bylo smutno :wink:
21. zář 2009 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Marti a jakýmzpůsobem máte net nyní?
21. zář 2009 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky! tak jsem tu! dnes jsem jela na 9 na gyndu, tak jsem vás nestíhala. Adam teď spí, já se honem najím a za hodinku šupy dupy pro Vítka do školky. to zase bude den v jednom kole..jinak Vysočina supr. hub bylo dostatek, tak máme zamraženo na zimu :grinning: v neděli bylo opravdu kááásně!
Evi, to je prima, že budeš mít nějakou tu práci :wink:
Jani, Koko říkáš? to je ale šikula!! :grinning:
Marti..uf uf teda! neboj! budeme psát sms :wink:
21. zář 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Evi tak my te´d máme net pro celý dům za prima cenu a super rychlost... ovšem do domu by to sice také přivedli,a le asi za 800kč možná i víxc v tého podobě a rychlosti.
po pravdě tomu vůbec nerozumím.
MM bez netu nebude, ale když bude 14dní v pr.... tak mu je net...u...
Nějak to vyřeším budu na něj útočit. sedět na zahradě pít kávu a psát si s vámi bude prima ne?
Já dnes byla za zahradnicí co mi rozvrhla zahradu ještě to dodělá a písne mi. super spolupráce já si řekla své a ona doporučovala další... a potom jsme cvičili.... byly jen 3maminky no neva. :frowning2:
jen nemám nic n´vařeno Míša měl rohlík se šunkou a co udělám nevím... bych si dala nějaké jídlo od někoho... on ještě nespí hajdalák... přišel za mnou.
21. zář 2009 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
halooooo maminy co iáva relax když děti spí.????? :grinning:
21. zář 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás se nespí! musela jsem Ádu vzbudit a jít pro Vikyho. tak krásně spinkal..tohle mě docela se**! ale kafe je :slight_smile: kluci koukají na Krtka, pak půjdeme nakoupit, na kaštany, na písek, na....bolí mě za krkem a není mi well. ale venku je kráááásně!
21. zář 2009 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
no my máme rodičák a tak... takže taky nic příjemného místo relaxu na zahradě budu pendolovat po městě a fujky....
21. zář 2009 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holčinky, potřebuji poradit, jsem z toho našeho kluka nějaká bezradná, najednou z ničeho nic zmizel jakýkoli režim spánku, pořád ty zubáky se ozývají, jak to mám vydržet? :wink: Co děláte vy, abyste se nezbláznily? :grinning: :grinning:
21. zář 2009 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani nic nedělám přizpůsobuji se dítěti i když musím říci prdelín je docela fajnový a když nechce usnout jdu s níma tam usneme... :slight_smile: usne. :slight_smile:
21. zář 2009 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani jak ti teď Honzík spí??? dopoledne? a potom odpolko nebo prostě už neusne.
21. zář 2009 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
budu muset vzbudit prdelína... o půl čtvrté máme rodičák... se tak chce :frowning2:
21. zář 2009 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, Honzík teď spí tak od půl desáté do desíti a pak nevím, jak usne, no mám v tom pěknej maglajz a on taky, chjo chjooooo :frowning2:
21. zář 2009 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé a tak to je blbé... a co to dopo protáhnout a jít po ránu ven. třeba po té 9hodince trak do těch 10.30hod... a potok obídek nebo rovnou do hajan... je to těžké děti jsou různorodé. :frowning2: Drž se holka moje posílám ti sílu a energii.
21. zář 2009 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Doufám, že to přejde, panč se mi po každém spánku budí se řevem, což je teda dost fakt na palici :rolling_eyes: A už je vzhůru a řve, papa já letím :wink:
21. zář 2009 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani ahojky a drž se. :slight_smile:
21. zář 2009 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky, ozývám se z práce

Jani vydrž, ono si to zase sedne, neboj :wink:

Marti tak za 800 je to moc, ale třeba ufoun má dost dobrý inet za 400-800, t mobil asi za 600-800, vodafon za 600(první půlrok za 300), takže se jistě najde, no a jinak mám mobily :wink:
21. zář 2009 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky.... Jani tak jak je ndes po ránu???
Ëvi ty pracante. já včera toho měla ažaaž... děti melou až mi jde hlava kolem. :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale jinak pohoda.
22. zář 2009 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
no Evi asi půjdem od to t-mobile..

Pavli otázka n atebe, ty máš ve svém místě obchod-bazárek s výkupem oblečení???? No u nás jeden otevřeli a ta paní mi prý dá za bundu 20kč....??? není na palici??? asi to hodím na net... nebo do kojeňáku. jak to funguje u vás?
22. zář 2009 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky! chystáme se do školky, tak krapet nestíhám.
Jani, co Honzík-lepší? ono ho to přejde. snad brzy, co? :wink:
Marti, záleží, jakou máš bundu. ale je to tedy dost málo! raděj dej na net..
22. zář 2009 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mám ji next a stála skoro 1000kč :slight_smile: jak je to u vás??? utíkejte do MŠ ať nepřijdete pozdě. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. zář 2009 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
pádím uklízet byt je to tu jak v prasečáku,a le já bach to nejradeji už odstěhovala.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
aspoň vyperu a převleču a vyasju a vytřu.
22. zář 2009 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
sice je toho teď va bazárcích moc a ceny se snižují, ale naposledy miza bundu, co stála cca 350,- dala 70,-. nenech se ošidit a dej to na net. za Next můžeš dostat dost. zkus si ceny projít na MMB. vždy to tak dělám, než udám svoji cenu.
22. zář 2009 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkuji ti moc...
22. zář 2009 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek