Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

e.k.t
autor
18. zář 2009

no mám obavu že poletí, no stála asi 300 tak čemu se divím 😝

e.k.t
autor
19. zář 2009

Tak na chvíli zase píše, ale obávám se že odešl jeden usb port, no děd praděd asi naznačuje postupný odchod do věčných lovišť 😝

Jinak noc dnes pohoda 😉

martinka79
19. zář 2009

Ahojky u nás taky pohoda v noci. nikolka je nějaká nachlazená tak odpískávám pochod mikeše jelikož je tam dost větrno a chladno... za nemoc to nestojí. 🙂

monkia.pv
19. zář 2009

dobre ranko holky!Jak se mate?My jsme byli s tatkou na turnaji v Bosne a musim rict ze tam bylo docela pekne a hlavne moc fajn lidi!No a zitra odjizdime opet s tatkou a to do Trnavy a pak asi na mesic do Chorvatska!Takze se mam na co tesit!Jinak teda musim vam rict ze mi tatka jeste ten notas na doma neporidil!Ale zato budeme mit novou kuchyn!Uz mame i navrh,tak se na ni moooc tesim!Dneska jsem dala malou k nasim at si ji taky uzijou!Vcera mela den,ze jsem ji malem uskrtila!Mrcela od rana a jak se vztekala no ja jsem z ni rostla!Dokonce jsem na ni i kricela a pak mi to bylo strasne lito!Holky kricite taky na prdolky nebo jsem jen ja na nervy?dala jsem minuly tyden do albika par novych fotecek,tak muzete mrknout!Jsou ale z mobilu tak kvalita nic moc!Co dneska budete varit?
Marti baracek uz finisuje jo!!Jeee vy se mate!
Na vylet do Prostejova se nikdo nechystate?

martinka79
19. zář 2009

mončo jé vy si to užijete.... tenistům se daří a ta budeš u toho jo? to bude fajnově. 🙂
já na své děti občas křiším a a beru to normálně a Michálka zvyšuji hlas a co.... prostě poslouchat se musí a musím říci, že poslopuchá před auty uhne... stojí na konci chodníkus motorkou a uklízí si hračky... vše v rámci možností a přiměřensoti věku.

martinka79
19. zář 2009

Jani užij si dnešní den oslavy.... a mejdanu.... to bude prima

e.k.t
autor
19. zář 2009

Moni ahojky, j na Joli taky křiknu, hračky si nesklízí avenku mocneposlouchá, ae zato počítá do 3 teda řekne 3 a 5 a ukazuje na prstíkách 😀 😀

monkia.pv
19. zář 2009

holky tak to jsem rada ze nejsem sama kdo krici!
Evi Vaneska taky venku neposloucha naopak kdyz na ni zavolam at se vrati,tak se usmeje a zamava mi!potvurka mala!Asi to bere jako hru nebo co!
janca jde dneska na oslavu?Ta se ma!Tak Jani poradne si to uzij!Ja bych taky zasla na nejakou party! 😀
Tak a ja dneska nevarim!Jdeme s MM na obed!po dlouhe dobe sami bez male!

monkia.pv
19. zář 2009

Evi ted jsem koukala na fotecky-chodite nekam do materskeho centra?Nebo kde to tam jste jak je tam ta spousta hracek!

anta
19. zář 2009

Ahoj holčinky, tak to víte, za půl hodiny balím kytaru a vyrážím po roce a půl do Práglu 😀 😀 😀
Moni, to jsme tedy na tom byly včera naprosto stejně, kluk mi celý týden spal na hovňouse a byl pak většinou odpoledne velmi nepříjemný, ale včera to bylo teda nejsilnější. Když ho bolí zuby, rostou mu všechny čtyřky najednou, tak jsem v klidu a snažím se ho utěšit, ale stojí mě to teda občas dost úsilí, jsem z toho jeho řevu docela pak unavená. Odpoledne už dostal ale sprdunk, panč byl opravdu nepříjemný a už mi trochu taky lezl na nervy, ale co, přežili jsme všichni, je to teď celkem náročné období, už se těším, až to přejde 😝 😉

many
19. zář 2009

ahojky holky 🙂
Marti tak tě dočítám až teď 🙂 tak doufám, že výsledky budou v poho a teda co ti tam Nikča předvedla, to naštve,takový menší trapas, že 😀 😒
no Ladík už má dnes zvýšenou teplůtku, tak jsem zvědavá, nechce ani jíst :-/ buďto zuby a nebo už příjde ta reakce, včera jsme mluvili se známýma a prý to u nich byla síla 😖 že měla 3 dny vysoký horečky,...až dostala i antibiotika, doufám, že to u Ladíka nebude a jeho tělíčko to zvládne líp, no uvidíme a chytla to 12. den, u nás je to dnes 11. tak jsem zvědavá, našla jsem si na netu že i 14tý den 😖

many
19. zář 2009

jo a pojišťovna nám příspěla 400,-

martinka79
19. zář 2009

mončo užij si obídek...
Já dělal řízečky. MM maluje domeček. Nikolka jela nakoenc se kámošema plavat do průhonic a já jsme doma s Mišákem, ten spí...
Jani oslavuj a jodluj pěj a užívej...

many ach jo tak už je to asi u vás... snda to bude jen lehké dotkuní reakce a rychle to přejde.
Evi tedy ty máš doma šikulku to u nás nic ... ani svoje jméno nechce opakovat. hajdalak je to. 🙂

monkia.pv
19. zář 2009

Many na co ma mit Ladik reakci?na nejake ockovani?
Marti obidek byl prima,ale museli jsme trosku spechat MM sel jeste trenovat! ☹

martinka79
19. zář 2009

aha tak to byl takový rychlo oběd, ale i tak prima. 🙂

e.k.t
autor
19. zář 2009

Moni, to jsem byla s Paolin v dětské kavárně v Brně 😉

e.k.t
autor
19. zář 2009

Marti to jméno taky nic, ale už záčíná ploooššš 😀 a mami 😉 ono to vypadá kolik toho umí, ale Pavla potvrdí že je jinak normální 😉

martinka79
19. zář 2009

Evi já vím... je šikulka 🙂

monkia.pv
19. zář 2009

jo?V Brne maji takovou super detskou kavarnu?To u nas neni! ☹
jj byl to rychlo obed,ale i tak to stalo za to!uz jsme s MM dlouho takhle sami na obede nebyli-nebo spis nikde jsme sami nebyli od doby co je Vanula na svete!
Ja jsem ted dala do trouby mufinky at mame zitra neco na cestu a jsem zvedava jaky budou!
Holky jaky darecky budete kupovat drobeckum na vanoce?Potrebuji inspiraci!Krome panenky a kocarku a nejakyho drevenyho hlavolamu me nic moc extra nenapada!

martinka79
19. zář 2009

mončo no já koupím na 100% nějakou stavebnici. 🙂

e.k.t
autor
19. zář 2009

no u nás knížka, a možná i trojkola a nějací plyšáci

e.k.t
autor
20. zář 2009

Hlásím se jen na skok z mobilu. Jsem v práci

anta
20. zář 2009

Ahoj holčinky, tak oslava byla fajn, bylo to decentní, dobře jsem se najedla, popila nealko pivo, zahrála jsem, vypnula, zpívala jsem, super relax 😀 😀 😉

many
20. zář 2009

ahojky holky 🙂
tak dnes je u nás klid, včera jen ta zvýšená teplota a dnes klídek a jídlo mu už taky chutná, tak doufám, že to byla třeba ta reakce a bude klid, no uvidí se ještě do středy
Mončo ta reakce co čekáme je na priorix tetra
Jani kde si byla na oslavě 😉
jinak na vánoce ještě nevím, hraček už má dost 😒 tak asi jen oblečení a možná taky něco na přemýšlení 😀 😀 😀 uvidíme, jestli na něco narazíme 😀 nebo nějakou maličkost

many
20. zář 2009

Evi ať ti to v práci utíká 😉

many
20. zář 2009

chlapi šli na prochajdu a já budu pomalu uklízet a žehlit 😀 dnes mi není vůbec dobře 😒 včera jsem se přež.... švestek a dnes mám lítačku 😠 tak nemůžu ani na krok a taky pěkný motáky, asi jak do sebe nemůžu nic dostat 😠 fujky fujky

e.k.t
autor
20. zář 2009

Práce utíká až moc rychle, už za 2 hodiny jedu domů. Ještě zítra noční a pak asi až v listopadu. Na říjen mi nedali žádnou směnu.

many
20. zář 2009

tož to je fine, že ti to utíká 😉 já vysála, uklidila hračky a teď pověsím prádlo a dám se do žehlení

e.k.t
autor
20. zář 2009

Já jsem v práci ráda, jsem v ní dobrá a navíc mne opravdu baví. A hlavně je to relax

many
20. zář 2009

no to je pak úplně super 🙂 jdu na to žehlení, páááááááááááááááá