Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

e.k.t
autor
26. zář 2009

Marti já už se lekla že se něco stalo. Neboj za chvíli už si budeš užívat domečku 😉

martinka79
26. zář 2009

Jani to si užijete my jedem v pondělí do ZOO a zítra pokud bude Mm dělat na té vaně tak mi vyracíme na cyklovýlet asi 10km trasa je v plánu... jede taková partička. 🙂
dítě chrupe já si dám kávu a pohodu... niklka mě prudí odmítá jíst dušenou mrkev 😠 😠 😠 se na ni....

martinka79
26. zář 2009

no nic se nestalo,a le už mi tečou nervy jak to nějak nejse schopni odpíchnout a přestěhovat jelikož za chvilku mužík odjede a já tu budu s bednama a věcma sama a do toho obě děti... 😀
many jak je u vás? jak žijete? co Ládík? povídej.

martinka79
26. zář 2009

Evi ty máš dnes volňáska? to je prima Viď?

e.k.t
autor
26. zář 2009

no já mám jen 2-4 směny v měsíci tak to opravdu nijak nezatěžuje a vždy cítím jak mi mozek relaxuje od prďolky, je to výškolezec bez pudu sebezáchovy 😝 😅 😀 😀 😀

e.k.t
autor
26. zář 2009

Joli by už mojla konečně zabrat, taky bych si dala do očka 😉

many
26. zář 2009

Marti u nás pořád stejný 🙂 Ladík už taky hodně vykládá, nejčastěji ale slyším mami mami mami 😀 a furt mě tahá za ruku někam kam chce on 😀 a nebo často slyším mňam mňam jak chce jíst nebo pít a nebo když mu chutná 😀 😀 a nebo tatin dělá balkon konečně a jak rachotí , tak Ladík pořád říká tata chrrr chrrr chrrrr 😀a zpívá bíjá bíjá - Bílá bílá od včelích medvídků 🙂 a jinak říká aoj a čau a hodně věcí oslovuje první slabikou no - balon - ba, papuče - pa,..... jinak máme 13 zubů, vážíme 11 kg, a míru nevím, neměřila jsem, nenechá se 😀 vše krásně papá, akorát lžičkou teda ještě neumí, to je všude 😀 na nočník je to taky horší , dřív byl šikovnější 😠 jo a nevím jestli jsem vám to psala tak po Priorixu Tetra žádná reakce, tak to jsem čučela, ale jenom dobře 🙂 tak a už asi nic 😀 a druhý zatím neplánuju 😀 😀 😀

many
26. zář 2009

no Ladík spal od 10.30 skoro do 12.00 takže by měl jít až v 15.00 ale uvidím, možná ho udržím ať jde pěkně v 19.00, ale jestli půjdem do kočárku, tak to vytuhne v něm, no se uvidí, teď si pěkně hraje a já dodělala nádobí a mám padla, tak si udělám kafčo a budu tady sváma,....

many
26. zář 2009

Marti kam jedete do zoo 😉 my hrozně chtěli jet do Lešné, ale nechali jsme to na jaro 🙂 šetříme teď na hory, dáme si pod stromeček týdenný dovolenou na horách 😀 nejsou volné termíny už a máme hned druhý týden po Silvestru ,tak to bude síííla 🙂 ale moc se těším, jede nás 4 nebo 5 rodin, každý má jedno dítě z toho jeden chlapeček je starej jak Ladík a 3 holčičky jsou o rok starší 🙂 tatini budou snowbordit a lyžovat a maminy s dětma sáňkovat 😀 se nemůžu dočkat

many
26. zář 2009

http://www.desna-as.cz/1144/zuzana/
odkaz - můžete juknout 😉 jinak týdenní - oprava 😀 😀 😀

martinka79
26. zář 2009

many super... my pojedme na hory také,a le až k jaru... jelikož jinak máem sněhu aža až všude a já nějak nemám ráda hodně lidí.... Máme v plánu rodinky s vělkými dětmi a jedna má tedy malou holčinu a rok víc než Míša a pokud to nevyjde tak samo sami... sjme rádi sami s dětmi mco si to vychutnáváme... 😀
zooo tradičně Praha mají výročí. nikolka vyhrála lístky 4dospělé a to máme doma do květma přístího ruku ještě rodinou vstupeknu volnáska... 🙂 já chci na jaře zvládnout jihlavu a Brno, a pootm v létě dvůr a liberec.

martinka79
26. zář 2009

many moc pěkné místo.
tak malý vstává jo a s tím mluvením to je u nás podobně. 🙂

many
26. zář 2009

tak to u nás sníh nebývá skoro vůbec, my musíme za sněhem jezdit 😀 a my naopak rádi někam s bandou 😀 jinak v Liberci a v Praze jsem v zoo taky nebyla ani v Jihlavě ne 😉 Brno se mi vůbec nelíbilo a ve Dvoře, tam jsem byla naposledy na základce a bylo tam pěkně, ale taky tam chceme někdy jet 😉

many
26. zář 2009

no já se pokoušela syna uspat a prd, tak povalíme asi na prochajdu a snad nevytuhne 😒

many
26. zář 2009

nechte si dařit , páááááááááá

martinka79
26. zář 2009

ty taky

anta
26. zář 2009

Tak jsem dala do albíka fotky z dnešního výletu, moc se to povedlo, Honzíkovi se tam moc líbilo, obzvlášť válející se medvídek byl pro něj velmi kouzelný 😉 Tak až budete mít čásek, tak kuky kuk 🙂

martinka79
26. zář 2009

už dělám kuky kuk

martinka79
26. zář 2009

tedy Jani super.. jo a víš, že tvůj M vypadá při té snídani dost sexy 😀 uplně jinak bez brýlí. jinak honzík pohodář....
a ty u té fontáky-koule jsi sexy baba.... 🙂 příště se kukej do objektivu jo: 😠

anta
27. zář 2009

Ahoj holčiny 😉
Teda Marti, tolik chvály najednou, se rdím až na pérdeli paně hrábě 😀 😀 Taky si myslím, že to MM sluší více bez brýlí, no ale nosit je musí 🙂 No do objektivu jsem se dívat nemohla, panč to bych už nebyla vůbec sexy baba 😀 😀 😀 Teď mi dítě usnulo, zase nás chytají zubáky, pomooooooooooooooc.

martinka79
27. zář 2009

jé Jani proč myslíš, že by jsi nebyla.
no a co koupit TM kontakt. čočky. 🙂 nebo jiný typ brýlí. 😀 to jsme ,a le chytrá rádkyně.
no mě spí prdelín teď mám vařené dva chody a na stavbě se maká pasují se schody aby se mohly už je dobrouset a pak narazit a Mm dělá v garáži sadroše. já dnes nic odpoledne udělám koupelnu dole a budu relaxovat.

e.k.t
autor
27. zář 2009

tak Joli chrupe po obídku, ale jedla sama, tak jsem měla rajony 😝 😅 no pkrok se nezastaví 😀

paolin
28. zář 2009

ahoj holky! jsme zpátky z víkendu! bylo tedy parádní počasí. škoda, že to nevydrží 😉
Many, supr odkaz. chatička vypadá mooc hezky!
Jani, měli jste to ale prima výlet! tyjo a tobě to ale sluší!
Marti, vydrž prťka bydrž! moc myslíme!
Evi, relax to potřebuješ. uf uf
jinak teď mi psala mamka. naše známá-její nejlepší celoživotní umírá. už delší dobu jí zžírá rakovina prsu a teď už je definitivní konec. nedávno Hanka prohlásila, že být pes, už ji dávno utratí. ale že je člověk, nechají ji trápit. je to hrozný. už to ale bude mít za sebou. je mi z toho tak strašně smutno ☹ 😢 jdu zapálit svíčku. dopr..a já řeším takový...číčoviny 😒

e.k.t
autor
29. zář 2009

Pavli, drž se, nejvíc pomáhá aromatická svíčka v solné lampě a soustředěně sledovat to energizující oranžové prosvěcení a zhluboka dýchat.
Rakovina čehokoli je fakt humus. to infarkt aspoň zabije hned 😝
No čumákuju už přes hodinu 😝 a to Joli krásně spinká, ale záchod potvora byl neoblomný 😀

martinka79
29. zář 2009

krásné ráno...
Pavli tedy to je fujky. na rakovinu mi umřela nej... kámoška a jak rychle ji napadla tak rychle ji rozežrala.... je to dost smutné. ☹
_Evi ty ranní ptáčátko..
my včerřa celý den v zoo bez kočáru míša si to tedy užil a jak chodil. občas jsme ho poponesly.

martinka79
29. zář 2009

te´d leze po mně. poponesli

paolin
29. zář 2009

dobré ráno, holky!
Evi, ty jsi vážně ranní ptáče 😉
Marti, Míša je pěkný chodec! šikula veliká 🙂
Adam půjde tak do hodiny spát, já půjdu žehlit tu K2, co mi tu narostla. nějak se mi nechce 😉 jinak venku je fujtajbl. ale neprší.

martinka79
29. zář 2009

venku je hnus.... taky budu žehlit, ale až v poledne.

anta
29. zář 2009

Dobré ranko, holčiny.
Marti, nemá náhodou tvůj Michálek svátek? Tak jestliže ano, tak přeji vše nej nej malému dráčkovi i TM 🙂
Pavli, mámě taky takhle umřela kamarádka, měla rakovinu plic, zničeho nic jí začalo být blbě a za 4 měsíce umřela, to je děsný, tohle ☹

martinka79
29. zář 2009

Jani jasně oba dva dnes jim ejdu něco koupit a připravit jako malé překvápko... za chvilku vyrážíme tedy až se učešu a najím