• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobečci z třetího trimestru

15. března 2014 
Tak jsem dala Honzíkovy nové botičky do albíčka, jojo, jsou srandovní za 800,- Chachacha :grinning: :grinning: :grinning: Jdu se pást, papa :grinning: :grinning: :grinning:
Jé, za chvíli bude koupanda, to bude zase řev, Honzík se děsně nerad koupe a já jsem neměla na to nervy, abych ho poslouchala, tak jsem ho omývala jako cikáně, ale teď má smůlu, půjde s mámou dělat cáky cáky :grinning: :grinning: :grinning:
17. říj 2009 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky dnes na dlouhou dobu na poslední směně. Jestli někoho neskolí chřipka. No díky bohu aspoň za tuto injekci. Ještě školení a zkouška. Fuj teď se s nima roztrhl pytel. Ble ble ble.
18. říj 2009 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčinky, zkuste se podívati ve volném čásku na www.hraveuceni.cz, je to určeno pro maminky s dětmi od jednoho roku, vyščórala jsem to v časáku Sluníčko :wink:
18. říj 2009 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hurá už doma z práce :wink:
18. říj 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré raníčko, holčiny. Teď mám co dělat, neboť tatin pořád stojí Honzíkovi za zadkem během víkendu a já to pak Honzu odnaučuji, abych ho pořád neměla na sobě přilepenýho :grinning: :grinning: :grinning:
19. říj 2009 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no to ti nezávidím, já to mám dnes taky, neboť jsme o víkendu byli na návštěvě a tch si ji užívali ato nechci vědět co bylo v neděli, když jsme jim ji půjčili na celý den, protože jsme měli oba denní :sweat_smile:
19. říj 2009 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
No radost to moc není, ale zas tak horké také ne, neboť Honzík když chce, tak si jde sám natáhnout pérka do obýváku na sedačku a je spokojený, tak zaplaťpánbůh za ty dary.
No s těmi prarodiči je to legrace, dovolí všechno a člověk aby to pak napravoval, ono to není tak jednoduché :rolling_eyes:
Many, Dítě1 - pokud se nemýlím, máte dneska sváteček, takže vše nejlepší :wink:
19. říj 2009 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky! Adam i usnul o půl 10 u Krtečka. to teda furt nechápu, proč vstává tak brzy, když není pořádně vyspaný :wink:
Evi, to jste si museli hezky odpočinout, viď?
Jani, je to fakt těžký s chlapama :grinning:
já byla včera na trenálu a bylo to supr. jednak jsem si hezky zahrála a druhak jsem byla dvě úžasný hodiny bez dětí :grinning: Lezeme si teď s Vítkem solidně na nervy, tak byl asi tak rád :wink: Ikdyž, jakmile chlapečkům zmizím na 5min z dohledu, tak už slyším - kde je máma? kam šla? a Adámek mě pořád hledá. Mirek je krapet naštavný, že s ním Áda nikam nechce beze mně. co mám jako dělat, když jsou kluci celé dny se mnou a s tátou jsou sami minimálně? chtělo by to víc tréninku, to je jasný :wink:
19. říj 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli, jooo to znám, ti haranti jsou furt vzhůru i za cenu, že tu dobu prostě proječí, panč jsou nevychrápaný :grinning: :grinning: :grinning: Jinak je vcelku pohodička, tedy zatím :wink: Možná bychom potřebovaly na ty děti dva táty, jeden by byl v práci a druhý s námi doma :grinning: :grinning: :grinning:
19. říj 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
noo..sice představa, mít někoho doma je fajn, ale jeden chlap mi stačí :grinning: teda dospělej :grinning:
19. říj 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: To byl jen návrh na novelu zákona o mateřské dovolené :grinning: :grinning: :grinning: Včera jsem pořídila čupr závěsy do obýváku a kuchyně, je to společná místnost, trošku jsme to s MM upravili, jemu se to sice zezačátku nějak nelíbilo, ale já mu to vysvětlila tak, že nakonec souhlasil :grinning: :grinning: :grinning:
19. říj 2009 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmmm, to zní dobře! pošli foto :wink:
19. říj 2009 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli já to zkoušela vyfotit, ale ono to tak pěkně nevynikne (obzvlášť bez Honzíka :grinning: :grinning: :grinning: ) to chce vidět naživo i s interiérem :grinning:
19. říj 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
škoda, že se k vám nemůžu přenést a podívat se :grinning:
19. říj 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: Třeba se mi to povede nějak chytře vyblejsknout :wink:
19. říj 2009 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, Honzík mi ráno málem spadl z postele, převrátil se mi u okraje, no kdyby jste to viděly, maminka klečí, drží prcka za jednu nohu a prcek visí hlavou dolů, ale dobrý, přestáli jsme to bez úrazu, chacha :grinning: :grinning: :grinning: Fakt jsme tam byli jako Duo Komiks :grinning: :grinning: :grinning:
19. říj 2009 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Docela řeším malý velký problém, Honzík se nerozpakuje ve vzteku na mě vztáhnout ruku a dát mi facku! Začalo to tak před 4 dny a já přemýšlím, jak tohle zarazit, panč se mi to fakt nelíbí :angry:
19. říj 2009 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky :slight_smile:
Jani díky za přáníčko :slight_smile: a Míše také přeji vše nej nej......
19. říj 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani to mi Ladík taky někdy dělá :wink: oplatím mu to :wink: a pěkně zvýším hlas, že mamina se nebacá
19. říj 2009 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak dneska jsme nějací utahaní, buď hučíme anebo se válíme, to je teda den :sweat_smile:
20. říj 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli, mám ty závěsy v albíčku, ta okna jsou vesměs moje práce i ta výzdoba :wink: , předtím tam nebylo lautr nic kromě žaluzií, které už pomalu taky nestojí za moc, proto jsem pořídila ty závěsy. Honzík je tam v čepičce, kterou mi ukradl a líbilo se mu jí mít na hlavě, tak jsem mu jí nechala :grinning: :grinning: :grinning:
20. říj 2009 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHOJKY HOLKY :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
20. říj 2009 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
no kde jste kdo :wink:
Jani pěkný závěsky :wink:
jinak u nás nic nového akorát se Ladíkovi dere druhá trojka na hoře, tak se v noci budívá, ale plakal naštěstí jen včera, dnes byl klid a vypadá, že už brzo bude venku, naštěstí bez teplot a průjmů :slight_smile: musím zaklepat, ťuk ťuk :grinning:
20. říj 2009 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, žávěsy jsou moc povedené! koneckonců...ten detail ještě víc :grinning:
Many, tak ať zoubky nebolí!
my se teď vrátili z venku. docela to šlo, ikdyž je tam hnus. akorát Vítek-i přes moje neustálé napomínání-podkopl Adamovi nohy a ten to vzal nosem a čelem o lampu. dost drsný. ale zlomený nos to snad nebude.
včera jsem posílala výběr délky MD na socku a prý jsem jim poslala starý formulář. no, můžu já za to, že je každou chvíli mění? jednou jsem jim poslala stažený z netu a ten byl taky blbě! to je ale humorná instituce ty státní úřady..
20. říj 2009 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééééééé chudáček Adámek :cry: to muselo ale bolet
20. říj 2009 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky jsem přidala aspoň pár foteček jak rosteme :slight_smile: už to nějak flákám :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. říj 2009 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holčinky, děkuji vám za pochvaly, potěšily jste mě :slight_smile: Včera jsem to přece psala, že závěsy bez Honzíka nejsou ty pravé :grinning: :grinning: :grinning: . Teda ale ten Vítek by měl mít trošku rozumu, mohlo se stát něco mnohem horšího, panebože, já bych ho na místě asi přetrhla jak hádě :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. říj 2009 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
no Jani jsi šikulka :wink: to asi já nikdy šít nebudu :slight_smile: ikdyž na zahrádku do chatečky by byly asi potřeba časem nový :grinning: :grinning: :grinning: ale to už by spíš šil tatin, on je na takový ruční práce šikulka, teda hlavně na to šití, jednou mi ušil krásný batůžek na zábavky :wink: a i sobě šil batoh :slight_smile:
20. říj 2009 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, Jani, to já v první chvíli taky měla chuť ho něčím praštit. minulý víkend hodil kamenem po malé od známých a teď tohle :angry: přijde mi, jako typyckej natvrdlej chlap! jsem mu řekla, že mu to příště udělám taky a on, že by ho to bolelo! cha chá teda. Adamovi už se to zbarvuje. má celý červený nos a čelo. aby na mě neposlali sociálku :grinning:
20. říj 2009 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak za 10 minut začne nevědomostní masáž. Ale mm to včera zvládl tak snad i já. Uf uf.
21. říj 2009 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek