Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

anta
21. říj 2009

Ahoj holčinky, tak se opět válíme, noc nějak nestála za nic, ale to se zvládne. Dobrý je, že Honzík aspoň nezlobí a válí se sám a nepotřebuje mě 😀 😀 😀

paolin
21. říj 2009

ahoj holky!
Evi, včera už jsem nestačila reagovat...jsi tedy hodně dobrá, že vše tak zvládáš! moc ti fandím!! doufám, že zkouška bude OK!
Jani, snad to válení Honzíkovi vydrží 😀
Adam spí, vařím. Byli jsme na návštěvě u další maminky a bylo to moc fajn! čekají třetí mimčo 🙂
odpo je prý drakiáda, tak tam zajdeme mrknout. jo a poo přijde moje mamka, podívat se na kluky. to mi fakt moc pomůže! už se těším 🙂

anta
21. říj 2009

Pavli vydrželo mu to, je to dobrý. Už pociťuji změnu k lepšímu, co se toho usínání přes den týče, sice spí jen jednou, ale za to se s ním nemusím už tolik nosit, v deset ho čapnu a do pěti minut bývá spinkací, to je dost dobrý 😉

paolin
21. říj 2009

Jani, tak to je mooc fajn 🙂
jsem nabaštěná a jdu dát nějaký ten inzerát do bazárku 😉

e.k.t
autor
21. říj 2009

tak prozkoušení mám pozitivně za sebou, ale doma na mne čekal velmi příjemný dopis a to že se mám za 2 týdny dostavia živnostenský úřad. tak zase nervy na pochodu, achich ach

e.k.t
autor
21. říj 2009

Tak nové drápky a relax absolvován. A je mi líp, protože ta kontrola je hromadná akce, nejsem sama je nás mnohem víc

e.k.t
autor
21. říj 2009

drápky jsou v albíčku

paolin
21. říj 2009

čus bus holky! Evi supr, že jsi to zvládla! ty a co vám ten finančák chce? do prdky s úřady...fakt už!
na drápky juknu 🙂
straším tu s Ádou. šel spát v 7, ale už je prý vyspaný. tak čučí na Krtka. tátu máme na volišu. dnes jsme byli na drakiádě, pořádané rodinnými pasy. docela fajn. jen jsem nevěděla, kam dřív skočit. nejlépe z nějakého srázu 😀 tak jsem si večer dala vínko a jsem happy 😀 v sobotu uvažuju jet na zápas. blbý je, že mezi námi hrají chlapi, což vše prodlouží a tak nevím nevím, zda nechat Mirka tak dlouho s dětmi 😕
jinak mamka u nás dnes byla. šla s Vítkem shazovat kaštany, shazovala je kabelkou, kde měla kivi. takže pak u nás asi hodinu kabelku pucovala a pak jela dom. no pomoc s dětmi, jak blázen teda!
tak klidnou noc všem! co asi Martinka bojovnice...

many
22. říj 2009

Dobré ránko holky 🙂 🙂 🙂

anta
22. říj 2009

Dobré ranko, holčiny. Tak nám zase rostou zubáky, Honzík byl 5x vzhůru v noci, no děs běs. Ale co, říkám si, že to aspoň budeme mít za sebou, vím, že se mu určitě klube trojka vlevo dole, to je humáč, jsme nepříjemní a padáme z nevyspání, fakt radost 😀 😀 😀 Za chvíli ho půjdu zakořenit do bezu, zmeťoura protivnýho 😝 😝 🙂

anta
22. říj 2009

Tak holky, dnes jsme pekelný, asi to bude den na facku 😀 😀 😀

paolin
22. říj 2009

čauky holky! Jani souhlasím! ale snad to nebude až tak horký 😉
Adam usnul ve 12 a o 5ti už se budil, o půl 7 vstával. dost masakr! kamoška říkala, že její malá taky spala na levačku, tak jestli zase nebyly nějaké erupce na slunci nebo co 😉 Mireček je v Praze, Vítek ve školce, Adam spí a já si půjdu lehnout za ním. tak se mějte co nejlépe 😉 😉

anta
22. říj 2009

Tak dobrou, Pavli a hezké sny. 🙂

e.k.t
autor
22. říj 2009

ahojky, martinka bojuje a tesi se na nasi navstevu, jen se nejak domluvit, sta drzim pesti at to zvladne 😉

paolin
23. říj 2009

ahoj holky! jak se dnes máte? já za chvíli vyrážím s klukama k našim a od tam na masáž. mooooc se těším 😀 bolí mě záda, jak..ještě ke všemu dorazila teta z Ruska (jak píše Janička 😀 ), tak mě bolí kostrč jak u porodu. fujtabl 😝 zítra jdeme se školkou na drakiádu, na zápas nakonec nepojedu. hrajeme až v Přibyslavi a střídají se mezi náma chlapy, tak je to na moc dlouho. jsem asi pitomá, co? 😉 můžu na celý den utéct z doma a já nee. to já v tom Mirečka nenechám a raději budu sedět doma s ním...no, slibuju, že příští sobotu pojedu hrát 😀
v neděli se mění čas. to jsem tedy zvědavá, co na to ti naši drobečci..

anta
23. říj 2009

Ahoj holčinky, jé, v neděli se mění čas? No to mě teda ale nestraš, kurňa, to bude zase pěknej bordel 😀 😀 Dnes jsem mluvila s Martinkou, zdá se mi býti v pohodě, jen včera byli s Mišákem na očkovandě a bolela ho z toho tak noha, že nemohl chudák ani chodit, ale už je to prý dobrý 😉 Pozdravují vás 🙂

paolin
24. říj 2009

ahoj holky! Vítek dnes spinká u babičky a Adámek snad už taky zabere. uf! 🙂 dnes jsme byli na drakiádě se školkou a bylo to fajn. akorát Adam si dal cca půl hodinový spánek a šlus. v 7 se tvářil, že jako spát nepůjde. tak snad už ho Mirek udolal...kde to mrně bere tolik energie 😀 užijte si neděli!

anta
25. říj 2009

Ahojky holky, tak změnu času jsme zvládli úplně bez problémů, dali jsme ho spinkat o třičtvrtě hodiny dýl, Honzíkovi to vůbec nevadilo, kdyby to šlo podle něj, tak tady asi bude skákat do devíti, ale spal krásně a vzbudil se tak normálně v půl šestý, takže fakt dobrý, měla jsem trošku strach, jak to zvládne, ale je to šikulka, huráááá 🙂 Užívejte neděli

paolin
26. říj 2009

čauky holky! tak u nás časový posun na levačku. Adam jede po starém, vstávál ve 4. večer už by o 5ti spal. těžký s ním..já si včera na trénalu obnovila zranění ramene. si teda říkám, že bych raději měla sedět doma na prcině a nic nedělat 😒 jsem po těch porodech nějak úplně zdravotně v...nebo j to asi spíš kojením nebo co.
mějte prima den!

many
26. říj 2009

Dobré ránko 🙂 jdu vás dočíst, pokud mě syn nechá, je nějakej umrčenej, vypadá to, že se mu derou všechny 3 trojky 😒 má to nalitý 😒 i večer nám plakal, ale naštěstí jen po 22.00 , dali jsme cal gel a nurofen a tak po půl hoďce už spal až do rána naštěstí

many
26. říj 2009

Pavli co záda dobrý? Taky mě chytly 😠 byli jsme celý víkend u tchýně v Prostějově a jak jsem přebalovala malýho na nízkým stole a furt se tam sním tahala,..... 😠 tak mě pěkně chytly, se nemůžu zohnout, hned mě tam bodá, snad to bude brzo dobrý, je to naprd, už dlouho nechci nikde spát, doma je doma, nemusím se bát, že se mu něco stane, někde spadne,....u nás je takhle bezpečno, ale tam zrovna nebylo vůbec 😒 ani nehleděli na nože,.... 😠 no staří lidé 😠 prostě nůž na kraji linky, to jsem tam viděla furt a musela hlídat , na stole to samý 😠 no už jsem ráda, že jsme doma

many
26. říj 2009

jinak změnu času zvládáme si myslím 😀 sice to vypadál, že by teď už fakt spal, ale musím ho udržet no 😒

many
26. říj 2009

jinak se nám pos.... pračka 😠 před vánocema, tak máme radost 😠 dnes má táta po práci angličtinu, tak nemá čas a zítra valíme koupit novou 😒 to se fakt nejraději vše s..e před vánocema

anta
26. říj 2009

Ahoj holky, já letím s Honzou k dr., od včerejška má teploty, je stále takovej unavenej a v noci pořád kňoural a my ho pořád chladili, ráno jsem mu naměřila 37,5, tak nechci nic zanedbat ☹

paolin
26. říj 2009

Míšo, s rodiči je někdy kříž, viď? taky nejraději sedím doma 😉 člověk má to své jisté 😉
Jani, dobře pořiďte a ať to není nic vážného!
jinak jsem se rozhodla pořídit si klasický golfky. tahání Adama do MHD je dost brutální. sice nynější kočár váží 7kg, ale i to je na mě prostě moc. no, uvidím, zda něco seženu 🙂 nový nechci, to je zbytečně drahé. stejně bych s golfkama jezdila jen příležitostně a jen já. Mirek s nimi nemůže chodit, páč to jsou fakt kočáry dělaný na prťavý maminy 😀

e.k.t
autor
26. říj 2009

ahojky, jsem ještě pořád u našich tak využívám chvíle že jsou všichni v práci.

je jasné že dioma je nejbezpečněji, u našich se aspoň snaží, ale domek se vytápí kamny v kuchyni a je kolem málo místa, ale Joli naštěstí věří že pálí tak ťuky ťuk, a nezkouší to 😉

o víkendu jsme byli na chatě a měli jsme tam školní sraz no byl to mazec teda, bylo to daleko až za břeclav, ale stálo to fakt za to, v lese jsme rušili jen srny a prasata a ti si stěžovat nebudou 😀

many
26. říj 2009

Jani doufám,že bude Honzíček v pořádku a budou to třeba jen zoubečky, bobíšek ☹
Pavli máš recht 😉
Evi kolik se vás na srázku sešlo 😉

many
26. říj 2009

Myslela jsem , že odpoledne vyrazíme na prochajdu , ale zatím to vypadá bledě 😒 už od rána furt prší a prší a prší 😒 to asi dnes ven nepůjdeme a necháme to na zítra, no uvidíme a kdyžtak na večer na prochajdu bez kočárku, pokud přestane pršet, jo a jinak pozdravujte Marťu, kdo jí bude psát 😉

e.k.t
autor
26. říj 2009

no celkem asi 13, ale to nevadí, je to technická škola pro celou moravu je jedna a tak jsme hodně z daleka 😉

paolin
26. říj 2009

Evi, to muselo být supr!
u nás taky leje a leje. to jsem teda zvědavá, co budeme celý den dělat. já to nemám ráda, bejt takhle zalezlí 😝