Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

e.k.t
autor
10. pro 2009

já teda budu dělat asi jen rohlíčky a šuhajky a opilý čerty, jinak nic, vlastně celé vánoce nebudeme doma a navís sladký nejíme, ještě teď likviduju zbytky z lonui 😝

martinka79
11. pro 2009

čusík busík... všem jdu vysávat.

paolin
11. pro 2009

čauky holky! Adam je od rána řádsky protivný, tak vyrážíme ven. tak zatím! 🙂

martinka79
11. pro 2009

Pavli a to je v kočárku??
to míša je dnes protiva na pohádky chce a nechce a stále něco vymýšlí

martinka79
11. pro 2009

tak mámevysáto vytřebo utlánop a je hotovo... jen nevím co dál.. Míša je tulivý.. holky on kdxž je rozladěn tak mě stále hladíkuje.. toje legrace to jsme dnes chtěla jet nakupovat... atak to vidím na kroužky a domů.

paolin
11. pro 2009

Marti, teď v kočáře. aspoň chvíli 😉 po té nemoci je nějakej sedavej. jinak vylízá, jakmile vyrazíme ven. chodíme pořád s kočárek. někdy si usmyslí, že chce nosit a já ho daleko neunesu. v golfáču se vozí i Vítek 😀

martinka79
11. pro 2009

PAvli jasně to chápu.. ono to ve městě je také jiné...
No my taky občas kočár bereme,a le je to zoufalství nechce v něm být.... 😒 počasí h us u nás lije táta nečekaně ve službě a Miša od 5.30hod vzhůru,a le on vydrží ležet a válet se než vstanu já.6:15hod.
Takže je č´řádně protivný.. já přečetla všechny noviny

anta
11. pro 2009

Ahoj holčiny, tak jsem dala Honzulína spinkat, raději si ani nedělám naděje, že ten spánek bude trvat déle než třičtvrtě hodiny ☹ . Je to s ním opravdu k uzoufání, včera jsem z něj měla dost, tak jsem ho čapla a normálně jsem mu obličej omyla studenou vodou, aby se dostal z tý příšerný hysterie. No co mě teda předvádí od pondělí, z toho jsem fakt dost paf! Říkala jsem mu dnes ráno, že pokud bude protivný, tak to musí taky ukázat tatínkovi, aby viděl, jaký je to příjemný být tady s harantem, kterej pořád vyvádí jako by ho na nože brali. V tom případě se mi uleví 😀
Honzík se v kočárku vozí moc rád, sedí tam jak císařpán a je spokojený, má vždy s sebou na cestu nějaké plyšáka a toho si drží a nepustí a nepustí 🙂

martinka79
11. pro 2009

Jani tak to je prima-to vožení. Míša si bere také hračku, ale v kočárku tedy nehce být.
Drý se.. snad to je zubama a počasím.

anta
11. pro 2009

Marti, držím držím jak se dá. Ale rovná se to peklu. Dlouho takhle neřádil a na lepší se zvyká rychle. Blbý je, že řve jak prase, v ruce být nechce, když ho dám na zem, tak taky řve, jestli mu lezou pětky, tak ať kurňa už vylezou, panč tohle se nedá dlouho vydržet. Chudák je celý ztrápený, unavený, zničený a já vlastně taky. Nepomůže ani dobré ani zlé, vůbec nic. Jako by byl úplně mimo a nevnímal 😢

martinka79
11. pro 2009

Jani tak to znám a když ani chovačka nezabere tak to je zdracené chvílemi ho nech... on se z toho dostane.

anta
11. pro 2009

Já ho nechávám válet se v postýlce, nic jiného se ani dělat nedá. Je to začarovanej kruh 😉

paolin
11. pro 2009

Jani, tak to hezky zvládni! to bude počasí, zuby, rozmary klučičí..snad toho Honzík brzy nechá!
Vítek včera stropil ve školce dost histerickou scénu. šla jsem pro něj pospa, potkala jsem pí uč mezi dveřmi, ta celá vyděšená, že se Vítek vzbudil a 3/4 hodiny ječí, neotvírá oči, nekomunikuje...no chuděra malá! já to znám..to chce párkrát zleva, zprava a on bude Ok. druhá pí uč už byla více v klidu, páč jsem ji informovala. no trapas zase...trochu mě tedy taky Vítek nenechal chladnou, páč oči neotvíral. jsem se bála, že s nimi něco má. no, nakonec to bylo špatné vyspání, nechuť komunikovat a tak vůbec. to je nejlepší ho nechat nebo hodin do studené vody 😉 on se šokne, tak to chce zase ho něčím šokovat, aby se vzpamatoval.
jinak mi volala kamoška, že má syna doma, že ve škole a školce mají prasečí chřipajznu. tak to máme za humny. taky se jí udělala uzlina na krku a včera psala, že to vypadá na raka ☹ vyděšená chuděra..dnes ji řekli, že to asi bude nějaký chrupavkovitý nezhoubný nádor. prý se to hodně tvoří maminám, co mají děti brzy po sobě a zodpovědně kojí. Mirek říkal, že to tak vypadá, že je to z nedostatku vápníku, vitamínů a z celkového vyčerpání. tak to se mám na co těšit 😀

anta
11. pro 2009

Že jsou ty děti pěkní smradi, co? 😀 😀 😀 Dávají nám slušně zabrat a my maminy jsme od toho, abychom vydržely, co se vydržet nedá 😉
Ajaj, ta prasečí chřipka je hnus. Já jsem očkovaná a holky dobrý, žádné vedlejší účinky jsem neměla 😉

anta
11. pro 2009

To se mi líbilo předevčírem, MM přišel z práce, vysmátej a to bylo samý Honýsku sem, Honýšku tam a do deseti minut ho děsně naštval a už bylo haló 😀 😀 😀 . Já si jen tak říkám v duchu, že aspoň ví, jaký to je, ale vlastně to neví, panč Honzík mi tady ty nervy denně znásilňuje několik hodin. To by chlapi nevydrželi 😀 😀 😀

paolin
11. pro 2009

jo Jani, mávají s námi dost slušně 😀

já s tou prazajznici nějak pořád nevím. Mirek se ptal po labinách a prý je to humbuk. je to nový virus, tak nikdo netuší co a jak ale...výrobce vakcíny si chce především nabalit kapsičky. prý holky v labinách vakcínu odmítly. no, uvidíme. Adam má Prevenar, což by případný průběh prasečí mělo minimalizovat a Vítek je silný. my taky nemáme žádné zdravotní problémy..spíš se bojím zase nějaké blicí chřipajzny 😀
jinak jsem si dnes koupila dvoje rifle. jedny ve výprodeji, byla to prťavá velikost, tak je asi nikdo nechtěl 😀 jsem ráda, páč na vyhublý a nohatý mamíny lze něco těžko sehnat. takže moje novoroční předsevzetí je jasné - ňákých pár kilíček konečně přibrááááát 😀

anta
11. pro 2009

Pavli, já jsem se opět musela taky trochu začít vyjídat, chvíli jsem na sebe prděla a to bys koukala, jak mi rychle jdou kilíčka dolů, takže papám jak nezavřená a kilíčka jdou zase pomalu ale jistě nahoru 🙂

paolin
11. pro 2009

Jani, jsi šikulka. já to s tím jídlem pořád nějak flákám 😒 hlavně snídaně mi dělá velký problém a pak přes den nic moc nesním 😒 jsem holt na hlavu padlá. holky říkají, že jí, ať děti řvou sebevíc. já to nějak nedokážu 🙄

paolin
11. pro 2009

jéé, Jani, to jsi se asi nasmála, co? to je jasný, že by to chlapi nevydrželi 😉 akorát nechápu, proč jsou potom tak překvapení, když je člověk po celém dní rozmrzelý a nejraději by zalezl do kouta nebo do díry, kde je alespoň 5 minut ticho 😀

anta
11. pro 2009

A to já se zase cpu celý den, protože bych byla sama sobě protivná, kdybych měla hlad 🙂
No kluk mi výjimečně krásně spí a nějaký hovado začalo v baráku něco tlouct kladivem, já se fakt poseru 😠 😠

anta
11. pro 2009

Pavli, ale je fakt, že se občas MM v duchu fakt směju. Jak on přijde optimistický z práce a kluk ho do 10 minut zpraží 😀 😀 😀
Já se ti ani nedivím, že to jídlo flákáš, když haranti řvou a jsou protivní, člověk hledí, aby je jakžtakž zpacifikoval a na sebe vůbec nemyslí, to jsem taky dělávala, ale řekla jsem si DOST, nechci umřít smrtí potupnou 😀 😀 😀

paolin
11. pro 2009

šmarja, co je to za blba mlátit kladivem v takovou dobu..snad se Honzík nevzbudí!
Jani, si tě budu muset brát za příklad. vytisknu si tvojí fotku na ledničku, a vždy, když půjdu kolem, tak mi připomeneš baštu 😀

anta
11. pro 2009

No Honzík děsně rád luxuje ledničku a tím pádem si vždy nezapomenu něco vzít i pro sebe 😀 😀 😀 Raději si moji fotku na lednici nedávej, aby se do ní kluci nezačali trefovat křupkama 😀 😀 😀

paolin
11. pro 2009

😀 jim dám pro jistotu šipky 😀
to máš s Honzíkem dobrý! nechceš mi ho na pár dní půjčit? 😉 😀

anta
11. pro 2009

Pavli, tak si ty kluky vyměníme, já ti vycvičím Vítka a ty si užiješ Honzíka 🙂 Já ti dám šipky! 😀 😀 😀

anta
11. pro 2009

Jo a půjčím ti ho s ledničkou, vždy se tam něco najde 😀 😀 😀

paolin
11. pro 2009

😀 😀
by se u vás Viky ani neohřál, jak byste ho rychle vraceli 😀
tak já se jdu čubrnět na To je vražda napsala, než se Adam vychrní

anta
11. pro 2009

Pavli, by ses divila, já bych mu ukázala, kdo je tady pánem 😀 😀 😀

paolin
11. pro 2009

Jani, to máš pravdu. ty si jen tak sr... na hlavu nenecháš 😉

martinka79
11. pro 2009

tedy vy drbny, ale jo fajn jsme se nasmála..a pěkně mě štvete zase mluvíte o své hubenosti... 😖