• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobečci z třetího trimestru

15. března 2014 
pšššššššššš Míša spí
11. pro 2009 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, my svou hubenost cítíme jako problém :wink:
Honýš spal hodinu a třičtvrtě, udělal mi radost, hurá.
Pavli, na hlavu si kálet opravdu nenechám od nikoho :grinning: :grinning: :grinning:
11. pro 2009 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani ani já ne... Já vím, ale ono se nám takovým těm normálním tak těžko čte, že jíte či nejíte,a le hlavně hubnete... já chci dolů 3kg a nic. :frowning2: ale samo nic vám nezávidím.
jste to stejně krásné maminy.
11. pro 2009 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
I ty optimistko :grinning: , já si teda moc krásná nepřipadám, ale pracuji na tom, abych byla :wink: Ale raději bych byla normální, co se týče postavy, nějak mi to ale nejde :wink:
11. pro 2009 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
každý je nějaký... Já se připravila na koružky se mi dnes tak moc nechce...
u nás stále lije...
11. pro 2009 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
papa holky.
11. pro 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady taky lije, je to na nic, člověk nemůže ani ven, už mě to nebaví být pořád zavřená doma s dítětem, blé :sweat_smile:
11. pro 2009 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holčiny, vypadá to mnohem lépe, Honzíkovi se evidentně ulevilo, spal hodinu a třičtvrtě a vůbec, chová se už normálně a i začíná breptat a vůbec je hodný a usměvavý, hurááááá a zaplaťpánbůh teda, bylo toho na mě nějak moc :wink: Akorát, že MM přijde zase do toho nejlepšího, ten se má, všechno si vždycky vyžeru sama :sunglasses:
11. pro 2009 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :slight_smile: kde jste kdo :slight_smile: synek už má půlnoc :slight_smile: a tatin na pařbě :slight_smile: jdu vás dočíst, měla jsem tu celý den segru tak nebyl čas na net :slight_smile:
11. pro 2009 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda jste toho nakecaly :wink: jídlo, děti,.. :grinning: no u mě je první jídlo většinou tak kolem 12 a nebo 14.00 :confounded: ráno nemám chuť na jídlo a nejvíc mi chutná večer, ale musím se držet, taky bych ráda ještě něco dolů :confounded: to břicho, jsem fakt jak ve 4 měsíci aspoň :confounded: ale to chce taky cvičit a cvičit a nějak se nemůžu donutit :confounded:
11. pro 2009 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak to chování dětí :wink: no Ladík je fakt zlatej, fakt každýmu říkam, že si mateřskou užívám, ale taky už umí dát někdy zabrat, nervičky zapracují a pěkně zvýším hlas, když mě zkouší, vzteká se,............ :grinning: no jako každý jiný dítě, že :grinning: a na zadek a po ruce taky musí dostat :wink: když si zaslouží :wink:
11. pro 2009 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak v kočárku je taky hodnej, ale skoro pokaždý , když razíme ven a dávám ho do kočárku, tak vzdoruje, ťapy ťapy a začne se i vztekat,.... no ale musí poslechnout a sednout :slight_smile: a pak se uklidní :slight_smile: a jede se na nákupy :slight_smile: jinak na procházku, to už je fine za baráček na trávu, tam ty auta a kola nejezdí :slight_smile: cykostezky jsou fine, ale když tam nemůže pěkně sám spokojeně ťapkat, tak je to naprd
11. pro 2009 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
spíte :wink: já nespím :grinning:
11. pro 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Budííííííííííííííííček :slight_smile:

tatin je ve vaně , synek si hraje, já převlíkla peřiny a nemám už do čeho píchnout :slight_smile: jen uvařit a to je dost času :grinning:
12. pro 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
si tady zase pěkně vykládám sama co :grinning: už si pomalu zvykám :grinning: :grinning: :grinning:
12. pro 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuky kuky :wink: :wink: :wink: :wink:
pečete :wink:
12. pro 2009 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem se nudila a zmenšila a přidala pár foteček :slight_smile: tak až se budete nudit, můžete juknout :wink:
12. pro 2009 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
čusík holky many pěkně jsi si pokecal já dnes nestíhala... nákupy návštěva as hlídáním apootm můj vl. otec bylo to prima....
jinak pohoda táta pracuje venku já doma. a je paráda já musím říci.že tedy M9šas nekočárkuje dnes opět uděll blééééééééé a naznačil mi, že není bůb co sedí... ale co nadělám. :angry: tak chodí pěšo i po městě.
Ovšem hraji tak bravurně sám, že koukám nakládá do vozejku na traktor a tak.. no fakt šikovnej a samostatnej.
jdu péct... včera jsme udělalal jeden druh. mějte se tu. pa
12. pro 2009 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauyk tak jsme byla zase ve víru města a nakoupila co se dalo.... :grinning: i strom...
13. pro 2009 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :slight_smile:
tak my už máme vše nakoupený a už se nemůžu dočkat další neděle :slight_smile: ozdobíme si už stromeček :grinning: jééé tak se to krátí a pak se rozdají dárečky a je povšem :wink:
13. pro 2009 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
pak Nový rok a hned další týden jedeme na dovču :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a konečně jsou mrazy a sníh, takže lyžovat a sáňkovat a snowboardit se bude :grinning: :grinning: :grinning:
13. pro 2009 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Many to bude... jé to siužiješ my jedem v únoru o sníh se nebojím. jinak já rpostě neodoláváma a nakupuji stále ale třeba vše nedám... jelikož miluji spíš tu atmosferu než ten pocit toho spotřebního zboží... nakupuji i maličkosti a to je krásné... jo koupili jsme jedličku cm ja krásná..... se zase vyžiji ve zdobení...
Novinka Míša je bez plínky přes den.. sám si řekne jde na WC.. akorát do auta a na cesty a to ho dost rozhazuje,ale co nadělám...
dnes i koupil slipy s autama. :grinning: nevím zda je to jen chvilkové nebo celo.... to ukáže čas. já to nenutím. jsem laxní matka.
13. pro 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak krásné ráno...
nejhorší je nakupovat Nikolce hračky už moc nechce a co chce dají babi a něco můj otec takže to jí stačí a pro ni vážně moc těžké koupit cokoliv... :frowning2: jé to poznáte až budou větší.
14. pro 2009 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
14. pro 2009 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda Marti to je šikulka Mišánek :wink: mojí spolužačky malá je taky od 18ti měsíců bez plin a četla jsem ,že u kluků je to horší, že ty neumějí zadržet moč tak brzo jak holčičky a teda Ladík má období, že teda na nočník teď vůbec nechce ani čururů,ale naštěstí není sám, je takových dost, takže to mě uklidňuje :slight_smile: a na záchod, to ještě ani nezkouším , ale už bych mohla pomalu koupit sedátko a zkošet to sem tam, ale vím, že zatím to bude jak s nočníkem :slight_smile: ale uvidíme za dva měsíce, myslím, že to tady psala Pavla, že si většinou až ve 20 měsících řeknou, že chtějí udělat aaaa :grinning: jinak teda znám dost chlapečků co mají i ve dvou a půl letech venku plínu projistotu :grinning:
14. pro 2009 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak té Nikče, no co tak vím, tak takový holčičky v tom jejím věku si rádi hrají s bárbínama :grinning: nebo koupit skycáky, pastelky,tužky,fixy,... do zásoby a teď hodně letí i ty samolepky, co si děti vyměňují, se můžou furt přelepovat ze sešitu na sešit, je to bomba :grinning: no a pokud má vlásky tak sponečky, je takový výběr a do zásoby nikdy neuškodí :grinning:
14. pro 2009 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
nebo nějakou pěknou knížečku a nebo deníček na klíček :grinning: puzzle,...a nebo super oblečení :grinning: holky už jsou brzo frajerky :grinning: :grinning: :grinning:
14. pro 2009 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
když si vzpomenu jak to bylo u nás, když jsme byly my menší a vždycky po vánocích do školy v novém oblečení :grinning: frajerky, že máme zase něco novýho :grinning: hlavně, když to zrovna letělo :grinning: :grinning: :grinning: jinak Ladíčkovi taky jsme hodně nakoupili maličkosti i do vody :grinning: tatin si v hračkárně úplně užíval :grinning: :grinning: :grinning: jak jsem chtěla koupit jednu větší hračku a dost, raději plíny, tak to dopadlo úplně naopak :grinning: jednou to dáme do charity :grinning:
14. pro 2009 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
No právě barbín má a si a k tomu tatínky a dětičky ... ale nakonec jsme koupila Hanna montana u nás vede a knihu malý princ... nějaké džíny a zkášlovadla ... a blbůstky..toto je nejhorší období hraček má tisíc her moc není... a koupila jsme dostihy.
Míša si sám právě řekl... atak uvidíme taky jsem to nehrotila máme tu kamarádky skoro dvou leté a tyk plínujou takže co?,, právě nic se nemá přehánět. :grinning: jo Míšy je ostříhaná strojkem....

Vy jako rodinka vypadáte senzačně moc vám to sluší..
14. pro 2009 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
víš co miluje Michal pouštět si na youtube bargy JCB 3CX normáně u toho sedía šílí..... má doma úplně stejná plastový velký a jak je z něj odvařenej a stále něco nakládá a bagruje...
14. pro 2009 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek