Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

martinka79
23. pro 2009

Evi právě Míša rád vymalovává, ale úchop nic moc. On se tedy vytváří až kolem 3roku, ale Jolanka je prostě profík.... Jsou to krásné fotečk. jste to prostě holky šikulky.

e.k.t
autor
23. pro 2009

no vidíš jak si to rozdělili 😉

anta
23. pro 2009

Honzík drží tužku jako prase kost 😀 😀 . Malujeme doma fixkami na myčku, kterou nepoužíváme, dá se to krásně setřít, takže máme malovací plochu 😀 😀 . Honýšovi jdou zatím jen kolečka 😉
Marti, dobrý, nezlob se, že jsem rýpalka, zle to nemyslím 😀 😀 😀

e.k.t
autor
23. pro 2009

Jani aspoň kolečka, Joli vysloveně čmárá

anta
23. pro 2009

Tak dítě se mi uválelo samo v postýlce a vytvrdlo, no co, stejně s ním nic takřka nebylo. Já jsem si aspoň upravila šatičky, které si zítra chci vzít ke slavnostnímu stolečku 😉

e.k.t
autor
23. pro 2009

No vidíš Jani, mm šel spinkat po noční a já pak honem budu pakovat věci a modlit se abych nic nezabudla 😝

anta
23. pro 2009

Koukám, že to je taky všechno na tobě, ale zase manža se vyspat taky potřebuje, aby nebyl protivnej 😉

e.k.t
autor
23. pro 2009

no měl v neděli den v pondělí noc a včera taky, takže je to náročné hlavně Joli to zlobení má snad naprogramované, ale je to i tím jak jsem hotová, navíc nemůžu ani balit abych nebudila

kalerat
23. pro 2009

ahoj holky, už jsem tady strašně dlouho nebyla, ale musím vám popřát KRÁSNÉ VÁNOCE 😵

martinka79
23. pro 2009

Jani v pohodě...... 🙂 no u nás se tak tužka drží šíleně, vymalovává styl aláááááááááááá čáranice... to jako nejde td definovat.

paolin
23. pro 2009

ahoj holky! já jen na skok popřát NÁÁÁDHERNÉ VÁNOCE! fakt si to užijte 😵
Kalerat, no čauky! hele, ty jsi těhulka? tyjo, gratulace velikáááááá!!!! 😀

martinka79
23. pro 2009

Kal gratuluji a taky krásné Vánoce...

anta
23. pro 2009

Kal, ahoj, ty holko, kde se touláš? Krásné těhu a super vánoce Ti přeji 😉
Jsou ty naše děti ale umělcí teda 😀 😀

many
23. pro 2009

Vánoční dny jak z Ladových obrázků, čas na úsměv, sblížení i na lásku, radost z dárků i darování, v Novém roce splnění všech tajných přání vám všem přejí Kozlíci 😀 😀 😀

anta
23. pro 2009

Krásné vánoce všem holčinkách a děťátkům, oči rozzářené štěstím ať vám to vydrží i v tom následujícím roce 2010, máme vás všichni moc rádi 😉 🙂

pavlina05
23. pro 2009

Všem krásné svátky vánoční, pohodu a radost v srdcích 😵 😵 😵 😵
A nádherný rok 2010 😵

gaba3
24. pro 2009

ahoj holky a drobečci 🙂
taky vám jdeme popřát krásné a klidné Vánoce, hezky si to užijte 😵

e.k.t
autor
25. pro 2009

Ahojky doufám že všude proběhly vánoce ve štěstí.
Kal tak to je nádherná zpráva pod stromeček, moc gratuluji a přeji pohodove tehulkovani.

e.k.t
autor
25. pro 2009

Jinak všem Evam a Adamum vše nej k jmeninam. Včera mi padal signál na mobilu a nejsem v dosahu netu tak až dnes

anta
25. pro 2009

Jé Evi, to jsem ale pitomá. Vše nejlepší k svátečku ti přejeme 😉 🙂
Adámkovi taktéž 🙂

many
25. pro 2009

Evi vše nej nej nek v tvýmu včerejšímu svátečku 😉

jen nakukuju a mizím 😉 nechte si dařit, páááá

jinak vánoce super 😀

many
25. pro 2009

kal blahopřejí k těhu, moc moc se opatruj 😉

tak to krásně porodíte zaráz s Gabčou 😀

martinka79
25. pro 2009

Ahojky dodatečně vše nej... Evičce a Adámkovi. u nás štědrý den super... moc si to pochvaluji a obě děti spokojené... 😀 a my s Mm ještě více. zítra cestujeme na vysočinu. tak se tu mějte

e.k.t
autor
25. pro 2009

Díky za přání, včera si vzpomeli jen mi rodiče jeden brácha a sestřenka. Jo a jedna kamarádka. Jinak nikdo neměl čas na kalendář. Jo vlastně mm si vzpomel ale celá jeho rodina nic i když mi přál před všemi tak mi ani nepoprali. No narozeniny asi zazdi taky takže už si začínám zvykat. Jediné co zaboli je to že já nezapomela ani na jednu událost. No nevím je to už třetí rok v řadě.

e.k.t
autor
25. pro 2009

Marti pohodovou cestu i návštěvu

anta
26. pro 2009

Ahojky holčiny 😉 Dnes očekáváme návštěvu mé mámy, že bych se těšila moc říci nemůžu ☹ . Včera mi totiž volala a že přijedou už na 11. hodinu a já pitomec řekla, že jo, ale pak jsem jí záhy volala, ať přijedou později, protože nám Honýš chodí týden spát tzv. až v 10 hodin a kdyby měl vstávat za hodinu, tak by byl protivnej jak činže. No a máma tak trošku natáhla hubu s tím, že brácha, který jí sem přiveze, má ještě jiné plány, no tak jsem jí řekla, že to jinak prostě nejde, že tady kluka nebudeme poslouchat kvůli nim celý den 😝 Chystají se sem věčně jak na polární výpravu, už mě s tím štvou, vědí, že sem pojedou a dělaj pokaždý děsný štráchy jako kdybychom se jich prosili, že? 😝 🙂 No nějak to holt přežijeme 😅
Evi, kdy máš narozeninky, vůbec si to nepamatuji, tak mi to připomeň, ať ti zvednu náladu gratulací 😉

e.k.t
autor
26. pro 2009

hih 28 😉

anta
26. pro 2009

Evi a víš, že jsem si to myslela, že 28.? Tak to máš jako jeden náš kámoš, neboj, nezapomeneme 😉 Popřejeme ti k 18. narozeninkám, to potěší ne? 😀 😀

e.k.t
autor
26. pro 2009

jooooo k těm mi zrovna doma zapoměli popřát 😝

paolin
26. pro 2009

ahoj holky, jen na skok 🙂
Vánoce jsme nakonec zvládli i s následnými návštěvami. a to i přes to, že Adámek z noci na 24. zvracel a já ho dnes v noci následovala. je to děs...od září už je to po 3. co procházíme střevní virozou 😠 tak snad v novém roce lépe 😀
Jani, tak jak proběhla návštěva? my včera u našich na ségru čekali až do půl šesté...chlapečci chodí spát o půl 7. jenže Karolínka - neteř se musela pořádně vyhajinkat a pak teprve vyrazili. nu, škoda, že naši chlapečci spinkali jen po cestě v autě, abychom u našich byli v čas! tohle mi fakt hlava nebere..ale jsou horší věci, že 😀
Evi, po přízni řízni, my popřát nezapomeneme 😉
tak chlapečci už chrní, tak se jdu odklopítat směr postel. tak zatím babulky!