• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobečci z třetího trimestru

15. března 2014 
my taky valime ven. Adam je neuveritelne protivnej! snad se venku spravi! :rolling_eyes:
9. pro 2008 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme pojedli zkusmo vařenou mrkvičku, no malýmu moc jela, tak jsem ráda. Jinak už si občas i cucá palečky u nohou :wink:
9. pro 2008 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme zpet. nakoupili jsme a Adamek po ceste usnul. tak snad mu to chvili vydrzi. chrni v pokoji u okny :wink:
Jani, Honzik je moc sikovny! co foto-neni? :wink: :wink:
9. pro 2008 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Foto bohužel nemám, ale našla jsem mu kus mrkvičky v kalhotách, nechápu, jak se mu tam dostala :grinning: :grinning: :grinning:
9. pro 2008 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Normálně mu dávám žužlat syrovou mrkev místo dudlíka, aby si na tu chuť zvykl a nedělal zbytečné ciráty při jídle :grinning: :wink:
9. pro 2008 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, to mas dobry figl :wink:
u nas desny den :unamused: Adam porad hulakal a pak mi neusnul. tedy..on uz usinal. ale to si to prifrcel Vita a vzbudil ho. a tohle mi udelal 3x po sobe! ja myslela, ze ho nekam zadupu! nakonec Adam neusnul a je od dvou vzhuru! mazec tedy..vykrajovani lineckeho se Vitovil libilo, akorat je to nepouzitelne. ale to neva :dizzy_face:
nic, jdu na panaka. koupila jsem si Jelcina jabko. je mi fakt mizerne :pensive:
9. pro 2008 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Paolin to chápu a co tak si pustit nějaké krásné pohádky a dát si dobrou baštu a hned ti bude líp :wink:
9. pro 2008 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak my jsme doma si od 17hod. sedím u pc a relaxuji, uvařím si kávu a asi si dám kávový likér. Jinak jsem zlvádla návštěvu kamarádky.MIšák byl zase jako obvykle na návštavě moc moc hodný. Máme 8455g a 76cm. jsme zdravý až na půdu.
Pavli tak to jsi měla prekerný den. :slight_smile: :frowning2: snad bude večr lepší.
9. pro 2008 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak to je obřík proti nám, zkrátka kus chlapa :grinning: :grinning: :grinning:
9. pro 2008 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, jdu vás jen pozdravit a koukla jsem na fotečky, dětičky jsou krásňoučké a jak rostou :slight_smile:
evi: závidím, jak se můžete koupat ve vaně, my máme sprcháč a docela mi to chybí :confused:
pavli: to jsou bráškové, jak spolu hajali a takoví lumpíci, to z nich vyzařuje, moc pěkný :slight_smile:
marti: copak to tam v té postýlce máte za čertíčka? a to máš takhla postýlku nahoře, to ti malej nevyleze? to my jí máme aaaaž dole, jinak by letěl hned, lump :-/ krásné míry, taky jste nějak posilnili, ač nato nevypadáte, špagetky... asi to máte fakt v délce ne? :wink:

pavli: panáka bych taky potřebovala, od víkendu jsem marod, ted to chytil i mirek, tak taky heká a vojtík je živej a zdravej o 106 a dává nám to sežrat :stuck_out_tongue_closed_eyes: a nerostou mu třeba zoubečky? to s vojtou při každém zubu k nevydržení :unamused:
9. pro 2008 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabi čauky mamino. no my ji máme normálně nahoře tedy měli a on si pěkně v nís esěl a někdy se vykulil na postel když měl bok dole. jinak už ji má dole a je odstěhovám prač ode mě. to víš hned se mu spí lépe. budí se jen 2krát a to jednou v noci a potom v 4-5ráno aspí až do půl sedmé. to je už doma moc velký šrumec.
no to víš domácí strava mu dává. k bědu sní klidně 2knedlíky a rajskou. už mu dávám naprosto vše akorát ne guláš a koření. jinak jo. a jogurkty jen ty doporučené a nebo domácí. :slight_smile: jenže vař pořád něco jsem jak v MŠ. :wink:
10. pro 2008 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko holčiny, já poslední dva dny trpěla příšernou depkou a úzkostmi, byla jsem nějaká vynervená z malýho, to se občas holt stává. Člověk si to tak nesmí brát, jinak by se fakt zbláznil. :wink:
Paol - snad bude líp, občas s těma dětma je to fakt příšernost největšího kalibru. :angry: Doufám, že ti Jelcin chutnal a trochu vzpružil. Já si dávám panáky jen na zvednutí tlaku, ačkoli je fakt, že na to mi většinou vystačí Honýs :wink:
10. pro 2008 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani říkala jsem si, že se tu ani neobjevíš.Už je lépe? někdy je to šílené, ale ono to brzy přejde.
10. pro 2008 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko!
tak koukam, ze depka padla na vsechny. nic, musime se nejak rozptylit :wink:

jee, ahoj Gabi! musim taky juknout do albika! no, zuby nevim. Adamek je protivnej snad dva mesice a v tlamicce porad nic :unamused: jinak u nas je to s bastou na levacku. krome kase nic neji, leda tak ryzi a vyvar. ale dukladne rozmixovane. tak to bude opet krapet boj. aspon uz mam trenink s Vitou :wink:

holky...to je drsny! dala jsem Adu spinkat a neni to ani pet minut a uz se hlasi z postylky a rehni se! ja tohle nechapu! v noci nespi, pres den nespi..kde bere tu energii?
10. pro 2008 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
jee-u nas jsou namrzle stromy a vypada to mooc krasne :slight_smile: no, jako v pohadce :dizzy_face:
10. pro 2008 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, neboj, já jak můžu, tak se ráda objevím, ale včera to bylo nějaký pekelný a malej mi lezl příšerně na nervy, tak jsem neměla ani náladu se objevovat, ale myslím, že jste rozumné a chápete to :wink:
Paol - jenže jak se rozptýlit, když člověk neví, kdy se to malý zvíře vzbudí a bude dělat rambajs :unamused:
My jsme zrovna v takovém období, kdy se malej překuluje, ale nemůže se na bříšku posunout, tak je to boj. Na zádech se mu nelíbí a na bříšku za chvíli taky ne, takže co s ním? :slight_smile:
10. pro 2008 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
mne nejvic pomaha jit ven. koupit si neco pro radost..Adam da pokoj a krapet si odpocnu.
10. pro 2008 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to koupit si něco pro radost nějakých 5 měsíců neznám, ale je fakt, že se třeba těším k holiči, aspoň pak nevypadám jak pralesní žena :grinning: :wink:
10. pro 2008 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja si vcera koupila Jelcina a novy gatky :grinning:
10. pro 2008 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak sis oblékla Jelcina a vypila gatě :grinning: :grinning: Náhodou dost dobrá kombinace :grinning: :grinning: :wink:
10. pro 2008 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ze jo :grinning:
Adam zase usnul, tak doufam, ze na dyl, nez 5 minut! jdu honem varit..
10. pro 2008 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak uvař nějakou dobrou mňamku, já jsem dala Honýse též do postýlky, už je 2 hodiny vzhůru a vidím na něm, že je utahanej :wink:
10. pro 2008 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já zase vyřazovala s MIšákem oblečky. nemohu si teď na něj stěžovat je super hodný. hrál si sice potom zase udělal rajony z Badovi vody, ale jinak pohoda. Mám hromadu věcí na posteli a přemýšlím , že je dám pilotům ať je vyhodí z oblohy dolů ajko vánoční dárky pro maminyk co potřebují něco por děti. :grinning: :grinning: :grinning:
Pavli jééééé já gatky také potřebuji. to jsi udělalal dobře. já spíš chodím ven jen tak v přírodě do města vyjíždím jen když musím.
Jani chápu to to je jasné. no to je nejhorší jak se nemůže překulit,ale to za chvilku bude zase lepší. :wink:
Tak Jani šup ven a kup si nějaké pěkněé triko nebo chlepíčky či zákusečky. a potom hurá domů a až budeš šátkovat tak si dej dobrotu.
Pavli já nevím kde ti děti berou energii, ale majá víc než my,.
10. pro 2008 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, tak je supni treba do azyloveho domu. uplne malinkaty veci jsem dala porodnici a zbytek se mi dari bud prodat nebo preposlat dal :wink: likviduju, co se da. my to nemame kam davat.
gatky ti muzu poslat, jako vanocni darecek :wink: koupila jsem si u tamanu krajkovy bavlneny za 30,-. no nekup to :grinning: shanela jsem i rifle, ale maji jen velka cisla. asi studentky vyrazily nakupovat nebo co!
chtela jsem je k vanocum, tak jsem si misto nich vymyslela nove botky volejbalky Mizuna. jen se musim rozhodnout, jestli pro smecare nebo blokare. kdo vi, kde na tom kurtu zkoncim :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jinak nas tatka si k vanocum koupil nove autiko a k Mikulasovi masinku na preso. pani ucetni ho pochvalila, ze to hezky vymyslel. sice mu to krapet rozhodilo cash flow, ale dane bude platit minimalni :wink: a kdyz je ta krize, tak je asi lepsi rvat penize do majetku. buh vi, jestli pristi rok nebude na materske on.
10. pro 2008 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé autíčko nové to je supwer. já bych taky ráda manžílkovi udělala radost. alke až budu tou ředitelkou. :grinning:
jinak u nás je zase opak s riflemi samé tvigy a na mě nic. tedy já zase toho moc neprošla já a nápupy fujky.

presovač máme MM mi vždy dělá super latté. :slight_smile:
10. pro 2008 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
míša od rána nespí,ale je hodný hraje si a tak různě.
10. pro 2008 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem ho dala ležet, uvidím zda usne. :wink:
10. pro 2008 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky za radu s těmi oblečky. mám tu spoustu zase zančkových obklečků tak přemýšlím co je zpeněžit jinak je daruji. :slight_smile:
10. pro 2008 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Malej si dal hodinu chrupku, už je takový celý klidnější, nevím, co s ním ty dva dny bylo, ale už je čím dál tím klidnější :wink:
10. pro 2008 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Jani možná ještě ptom očkování, taky zoubky nová strava.Sami nevíme co těm našem dětem je.
10. pro 2008 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek