Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

martinka79
8. pro 2008

taky dobré na nervy 🙂

e.k.t
autor
8. pro 2008

Jani šátek to je skvělé, aspoň máš volné ruce 😀

e.k.t
autor
8. pro 2008

no jo ale jak zase budu vypadat? 😝

anta
8. pro 2008

Přesně tak, ten šátek je výhoda, když se umí dobře vázat, tak mám volné ruce, sice nevím na co, ale je to příjemný 😀 😀
Také si pustím nějakou muziku, abych se trochu zrelaxovala i s malým indiánem 🙂

paolin
8. pro 2008

Evi, pohadky a stare filmy jsou skvele! i ty dobroty 😉 jenze ja nemam na to kdyyyy! 😠
nestiham, nestacim, nesnidam a nesvacim 😀 tyjo..slibuju uz tyden Vitovi pernicky. ze bude vypichovat. uz je mi trapno mu porad vykladat, ze ted to nejde. jenze ono to fakt nejde. chudatko maly!
zato chudatko uknourany mi ted chrni a ne a ne se vzbudit! dela mi to naschval-to je jasny! 😉 uz musime pro Vitu, tak ho holt vzbudim, no..

paolin
8. pro 2008

Evi, jak budes vypadat? v pohode, preci 😉
si vem me-jsem jak otekla nit a porad jen slysim - ty jsi zase TAAAAK hubena! serou me s tim, lidi jedni..jako bych tak chtela vypada schvalne a jakoby se mi to libilo! desny..anorekticka hadr 😝

e.k.t
autor
8. pro 2008

no vím že je to složité zvlášť když máš 2 prcky, no když si Joli usmyslí hysterčit tak taky nemám čas na jídlo, ale toto zobání mám na stole a tak sem tam zobnu 😉

paolin
8. pro 2008

Evi, ja to dat na stul, tak mi to vsichni sezerou 😀 😀
nic, jdu vzbudit cicinku. uz fakt musime. tak zatiim!

martinka79
8. pro 2008

PAvli také to znám když chci aby chrněl nespí a když spěcháme pryč tak chrupe. je to šílené. Hekle u nás to je také na stole stabilně a jinak dobrotu stále po ruce, ježiš já seřeru klidně bombošku během dne. Pavli jmusím si dudělat čak jinak bude Víťa na prdlý...vím je to těžké, ale půjde to.ach jo šrumec s dětmi.

anta
8. pro 2008

Paol - s tou postavou jsme naprosto nastejnou, ať si každej trhne ploutví, je to jen závist a na tu já nedám 😉 . Asi půjdu s malým ven, je, ale holky musím říci, že tím nošením malýho v šátku se to jeho kňourání minimalizuje a i já se cítím víc v pohodě, když ho u sebe mám, obra jednoho 😀 Mám pocit, že jsou nějaké skvrny na slunci či co, že to s těma harantama je nějaký prapodivný a nahnutý čili na hovno 😀 😀 😀

martinka79
8. pro 2008

Jani hurá ven u nás je krásně. já půjdu až pojedeme na kroužky. teď si dávám ještě oraz a hrajeme si v klidu doma. 🙂

anta
8. pro 2008

Holky, teď jsem se dověděla, že se MM bratr rozešel se svou holčinou, byli spolu asi 3 roky, je mi to docela dost líto, ta holčina mi byla na svatbě a je fakt v pohodě, to je škoooooda, s tou jsem si fakt dost rozuměla ☹

e.k.t
autor
8. pro 2008

no však ti nic nebrání s ní kamarádit dál ne? když si rozumíte 😉

paolin
8. pro 2008

jasne Jani, jak pise Evicka 🙂 taky se kamosim se svou ex-svagrovou. potencialni tedy 😉 nase deti chodi i do stejne skolky. ted se zrovna rozvadi 😒 tak jsme si rikali, ze jsme s tema brachama skoncily obe temer stejne. vypekli nas oba solidne, hajzlici. 😝
my ted prisli z venku. Vita ma knouravou, protoze milostpan odmital jit spat a ted je unaveny! a to s nim mam jit jeste cvicit! se mi tam nekde prerazi, trdlo jedno! Adamek chrni v kocare, tak jdu chystat. tak zatim!
a ty ty ty vsem tem knourum jednem chlapackejm!

e.k.t
autor
8. pro 2008

no to jo Joli dnes celkem pohoda dokonce ráno vytuhla v kočárku, to už tu dlouho nebylo 😅

martinka79
8. pro 2008

Jani jasně přidávám se k holkám, kámoška nadále proč ne.ale že ti to je líto to chápu ono mít solidní švagrovou je vážně super.
Jinak holky u nás děs. Michal velký docela ujde, ale prdelín mám teplotu 37,7 tak nevím zda je ot od zubů nebo zase něco chytil. ty jo Nikolka v životě nebyla nemocná. asi je tím, že je to chlap.
Pavli to je blbé když Víťa nespinkal ale neboj cvičo ho uanaví o to víc a snad usne bez problémů večer. Já nemusel anikam dnes jet Nikolku vzala taky jednou sousedka jen pro holky musím dojet. ale to je chvilka.
Zítra máme poradnu a k tomu přidám kontrolu zda je zdráv. ☹

anta
8. pro 2008

Ona je ze Slovenska, obávám se, že někdy přijede. Byli jsme venku hodinu a super 😉

martinka79
8. pro 2008

jani třeba jo kidně si ji pozveš na návštěvu a potom budeš mít důvod ty jezdit za ní s dětmi. to bude dobré, ale to víš švagrová už to nebude. škoda, viď. najde se třeba ještě lepší. 🙂

anta
8. pro 2008

Já na ní nemám mobila, je to škoda, že nebude mou švagrovou, oni se zatím nevzali, "válčili" spolu v Irsku, ale to se holt nedá nic dělat, říkám si, že je to jen jejich věcí a nic s tím neuděláme, že lidi se potkávají a zase rozcházejí 😉

martinka79
8. pro 2008

jasně.

anta
8. pro 2008

Je to ale stejně škoda, no nic. Koukala jsem Marti, že Tvému šikulínovi Mišulínovi je přesně 8 měsíců, to je kráááásný 😉

e.k.t
autor
8. pro 2008

No koukám taky tak Mišáčku všechno nej nej ty obr chlape 😀 😀

martinka79
8. pro 2008

Mišák je zase nějak rozložený, teď jsme spolu spali a vypadá to, že pokud to nebudou zuby tak je nemocný, ach jo.
Děkujeme holky moc.

e.k.t
autor
8. pro 2008

Marti nestraš! a nebo to bude nějaká erupce na slunci

e.k.t
autor
8. pro 2008

tak mám těsto na linecký, zítra bude MM vykrajovat, teď je v práci 😀

e.k.t
autor
8. pro 2008

tak dobrou noc a krásné sny

paolin
9. pro 2008

dobre ranko! u nas je pekna mlha a namraza.
co nasi drobecci chlapecci? uz je to zlobeni lepsi? u nas krapet. Adam chrni, tak honem uklizim.
dnes chci s Vitou delat slibene pernicky, tak snad to zvladnu nachystat.

anta
9. pro 2008

Ahoj holčiny. No nevím nevím, jestli je to u nás lepší, malej mi přijde poslední dobou takovej citlivej či co, snad se to časem spraví, snažím se k němu přistupovat s klidem, protože vím, že jinak by to bylo mnohem horší 😉

martinka79
9. pro 2008

Ahojky holky u nás noc byla dobrá vzbudil se jen 2krát ato na malinkou chvilku. pohodička. jinak byl hodný jen je doma od rána šrumec. PPl s balíkem na ty dveře dojeli a návštěva a teď já k dr. no hrůza. ☹ zatím pa.

martinka79
9. pro 2008

tak vyrážíme směr dr. odpoledne písnu jak jsme na tom s váhou a mírou. 🙂