Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

martinka79
7. pro 2008

Martínek je šikulín. 🙂

martinka79
7. pro 2008

Holky krásné sny. Jdu s hafanem potom do srchy hurá na kutě. snad bude klidná noc. ještě dám teploměr tatinovi a uvidím co mě čeká, ale kolem 21hod měl asi 37.5 takže jsme snad na těmi horčekami vyhrála. 🙂

anta
8. pro 2008

Dobré ranko, holčiny, tak jsem se dala opět do šátkování, nedá se nic dělat, jinak bych s malým fakt asi nevydržela 😅
Teda Marti, ty máš pochroumanýho manžela, jo? Horečka 40,5 je nějak dost ne? Držím palečky, ať se vše srovná.

paolin
8. pro 2008

tyjo Marti..to je sileny! snad byla noc v poklidu a mohla sis odpocinout!
s Misakama to bude urcite o tom, ze se tolik nevidi. neboj, to se spravi!

paolin
8. pro 2008

hancas - u nas pri zubech prujmy nebyli, tak ti taky nevim. zda se mi to ale dost dlouho na to, aby to od zoubku bylo 😕 kazdopadne jak pise Martinka-odvar z ryze a mrkev. u nas vzdy na prujem zabral ORS200 od Hipp. prodavaji ho v lekarne. kdyz kluci odmitaji nejaky lek, striknu jim ho do pusiny strikackou a je to! 😉

martinka79
8. pro 2008

Krásné ráno holčiny. No u nás to bylo šílené.
MIcháoek bulel a vztekal se asi 2krát za noc, ale potom usnul. Jinam velký Michal má teploty stále, ale pojede k dr. hrůza. malinko se mu nad ránem ulevilo a už hekal jak stará bába jak gho vše bolí. Tak jsme mu řekla, že když pomalu ležel na márách tak a ni necekl. tak ať se otočí a chrápe. teď u mě snídá tak to bude a si brzy dobré.
No 40.5bylo dost a nešlo to hlavně dolů, ale záchranka mi poradila.
Prdelín je porstě mamínek a nedás e s tím nic dělat-
ani četla jsme , že šátkuješ no co, hlavně, že je doma klid. a kdyby to bylo něco špatného asi by se to nepordávala. tak hurá do toho babičko pohádková 😀

anta
8. pro 2008

Tak šátkuju jako o život, naučila jsem se dnes ráno nový úvaz, ale chce to dopilovat k dokonalosti 🙂

martinka79
8. pro 2008

ty to zvládneš,jsi šikovná. 🙂

martinka79
8. pro 2008

holky abych si jen nestěžovala tak včera na té hospodské besídce, si to nikolka moc moc užila. tančili tam byl tam přímo dj co je učil tance atak. vytancovala hromadu sladkostí a byla nad míru spokojená. jí samo také. 🙂 to si dáme do nosánku.

martinka79
8. pro 2008

Mišák chrupe, tatin jel k dr. a já relaxuji a zvažuji ze zalezu také. jenže musím prdelínovi něco uvařit.

martinka79
8. pro 2008

manželovi nic nezjistili dostal nemocenskou a paraleny hurá do pelíšku. asi to byla nějaká viroza. 😉

paolin
8. pro 2008

Marti, tak to jsou skvele zpravy!!

Vita dnes zdobi ve skolce stromecek. to zase bude nadseni 😀 uz aby ty vanoce byly 😉
holky, u nas byl Mikulas tak stedry, ze to budeme jist 100let! mame asi 5kg mandarinek a tech cokoladovych blbin..kdyby nekdo chtel dodam 😉 Vita sladke moc neji a ani to nesmi. nemame s Mirkem zalozeny druhy zoubek-petku, takze kluci to maji 100% taky. otazka, kolik zoubku. tudiz jim musime na zoubky davat hodne bacha, aby se jim nezkazily! ja uz tu mlecnou petku nemam, Mirek jeste jo. pubertak jeden 😀 no rodine o tom sladkem muzu rikat treba 30x a nic.

paolin
8. pro 2008

dostali jsme od kamaradu desne blbou hracku. je to jezdici serfar. blika a hraje desne nahlas priblblou pisnicku 😀 jak dojede k prekazce, otoci se a vali zpatky. klukum se to samozrejme deeesne libi! 😝 ja si poridim spunty do usi 😀

martinka79
8. pro 2008

Pavli tak nás je to podbné máme spousty ovoce, ale hvaně tři plné ty pojídné košíky všho sladkého. Nikolka sladké také moc nejí. snad možná zmizí lentilky těch máme asi 20krabiček. a jinak nevím. snad to rozdám dětem co přijdou na návštqvu a jinak sušenky doporučuji pěkně nastrouhat v robotu do cukroví nepečeného nebo do buchty ta je vynikající. 😉
tedy Mirek je takový klučina s pětkou. 😀
Pavli už abychom dětem mohli tu krásu udělat i doma viď. stromek a vš ekolem já se na to těším pohoda koid domova. ani envím zda pojedem na vysočinu. nejraději bych hajala u tv a pohádek a kohclala se radostí dětí z dárků. 😉

martinka79
8. pro 2008

Jééééééééé to znám ježiš to je hnus. ale děti to milují. nikola ještě teď pouští takýho šílenýho slona co hraje stupidní píseň. 🙂 my máme motorkáře. haha. užívej za chvilku je to třeba přejde.

martinka79
8. pro 2008

Mám kamarádku a její děti milují stále ty hudební hračky. 🙂 ☹ sama z toho šílí.

martinka79
8. pro 2008

Mišák dospává to zlobení z noci. už spí od devíti hodin.

martinka79
8. pro 2008

Mám skoro vařeno, vypráno další prádlo. tak jdu číst noviny. holky co dneska všechny děláte. myslela jsme si, žemě rozptýlíte a ono nikde nic. 😒

anta
8. pro 2008

Tak holčinky, u nás střídavě, šátkování, spaní, papání a hraní, ale řekla bych, že malej je trochu víc v klidu, jak ho nosím, je to takový příjemnější. 😉 Přemýšlela jsem, že bych se dala na nějaké cvičení nervů, abych je hned neztrácela, nevíte, jak nabýt ztracené rovnováhy?

martinka79
8. pro 2008

No tak Jani mě se ptej. to bych také potřebovala,a le pomáhá mi se nadechnout odejít z místnosti a udělat po bytě kolečku s měrem zase za malým či Nikolkou. Občas is představuji něci legračního a to mí vrací chuť na náladu hned a nervíky jsou v poho. pozor né vždy. 🙂

paolin
8. pro 2008

Adam spi, tak jdu honem jist a pak pro Vitu. to je des, jak porad nekam leze, do toho knoura, az me tim pekne serynkuje..
Jani, ja jsem tedy ta prava na rady ohledne dusevniho klidu 😀 ke svemu zdeseni jsem zjistila, ze me vykoleji uz uplne kazda blbina 😝 tak jestli mate nekdo nejaky recept, beru ho taky 😉

paolin
8. pro 2008

Adam v posledni dobe v noci taky rve. a to desne hlasite a netusim proc. jeci, jak histerka. v podstate ted jeci porad. asi je pro ty deti nejake negativni obdobi nebo co. nebo jestli mi jsme vnitrne nervozni z vanoc a toho vseho.. 😕

martinka79
8. pro 2008

Pavli taky bch potřebovala poradi jak na nervy a tak na prdelína. netuším co mu je sedí v postýlce klidně hučí a hučí a to dost frenventovaně hlasitě. šílené. mormálně na něj i musím zvýšit hlas aby se malinko sklidnitl, ale to stejně tak na 10sekund. ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

martinka79
8. pro 2008

Ty taky pořád běháš vid, ani chvilka klidu kruci to je šílené asi by to chtělo nějakou dovolenou relaxační. 😉 máš vybranou?

paolin
8. pro 2008

Marti, to je i u nas. jak rika Mirek - zase huci, jak pilinaky. uz mi to fakt leze krkem! 😠 vcera na nas jecel a to histericky, temer hodinu! na zuby to nevypada. tak mi to hlava nebere.
jinak dovcu vybranou nemam. jako rodina planujeme hory a pak nekdy v cervnu more. nekam letecky. tak uvidime..dopredu nic nevybirame, pac clovek nevi dne ani hodiny.

jdu vyrizovat reklamaci na spatny korzet. tyjo..ja se zase nenajim! jsem desna..misto, abych si sla varit, tak zase cumim do pocitace! 🙄

paolin
8. pro 2008

Marti a co Misak vetsi-uz je to lepsi?

e.k.t
autor
8. pro 2008

čauky kočky dočetla jsem, Marti to je síla, to bude viroza blééééé a jen paralen no hlavně Céčko tak velmi velmi pevné nervy 😉

martinka79
8. pro 2008

No přijel a vypadá dobře. teplota je lepší a už má chuť k jídlu. ty jo má neschopenku a ve středu jede na talk moč krev. asi bude doma do pátku. dovedeš si představit skoro zdravého chlapa jak oxiduje doma? to bude šílené.
No tak u nás dovolená je skoro na psadnutí asi Řecko letecky srpen ,a le to se může změnit řešíme i Hvar autem a jinak chci na chalupu a sama někam vypadnout na víkend, tak uvidím zda někoho přemluvím k sobě a také budu mít volňáska. 😉 🙂

martinka79
8. pro 2008

evi díky jdu krmit toho malého spavce a velkýmu dám na taliř polévku.

e.k.t
autor
8. pro 2008

jinak na nervy mi pomáhá kombinace čokoláda ořechy a chipsy 😀 😀 😝 jo a staré filmy a pohádky nebo koledy 😅