Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

many
28. led 2010

A pak říká, jééé až budeme mít to druhý, tak už nebudu snad hrát vůbec 😒 no nějak se to musí udělat 🙂 už ať je tepleji, pak můžeme lítat dýl venku a tatin bude mít víc času i na jeho milenku 😀

many
28. led 2010

tak jsem měla čas přidat i pár foteček 🙂

anta
28. led 2010

Many, když mně je z toho trochu dost smutno. Protože, vždy když za ním někdo přijede, tak se sebere a jde do hospody, ono to vypadá i přede mnou dost blbě, obzvlášť, když mi MM pak přednáší, co mu onen pak člověk říkal, jako kdyby to nemohl říci přede mnou. Za mnou když někdo přijede, tak by mě v životě nenapadlo čapnout ho a jít s ním chlastat. Za mnou jezdí návštěvy a jsou tady třeba 2 hodiny a je spokojenost. Za MM když někdo přijede, tak je to vždycky nejméně na půl dne anebo rovnou na dva, no docela už mě to teda unavuje. Je mi líto i Honzíka, panč cítí, že se já necítím dvakrát dobře. Já nevím, proč, ale vždycky, když jde MM do hospy, tak jsem z toho celá rozhozená, špatně spím, dneska jsem spala blbě a jsem vzhůru od půl pátý ☹

many
28. led 2010

☹ to je blbý no ☹ to ti věřím, že tě to s..e a nemůžeš spát,...

many
28. led 2010

jsem chtěla žehlit, ale uspala jsem Ladíka a mám tam žehličku, tak prdím na to ať ještě spinká, vyžehlím až později, tak popíjím kafčo a nemám co dělat, pak pojíme a půjdeme nachvíli na vzduch a do alberta nakoupit 🙂teda já už se fakt těším na jaro, až budeme zase chodit na písek, na zahrádku opíkat,... už ať je 🙂

many
28. led 2010

hm děti chodí ze školy a piští pod okny 😒 aby nebyl budíček už zachvíli 😖

anta
28. led 2010

Honzík spal 45 minut, to je dneska síla den, achjo ☹ Předtím nebyl dvakrát naloženej, no tak to nechci vůbec vidět 😠 A MM má samozřejmě velmi optimistické SMS, že všechno je v olrajtu, no to si může klidně psát, když tu není 😠 😠

e.k.t
autor
28. led 2010

teda já mám fakt pohodu doma, martin pomáhá jak může a do hospy jde jen výjimečně. 😉

many
28. led 2010

Jani tak držíme pěstičky ať je Honzíček hodnej a pěkně si hraje celý den, ať je zlatíčko a nepřidává ti další trable

anta
28. led 2010

Musím to nějak hodit za hlavu, nechci, aby Honzík byl ze mě ještě nakonec nešťastnej, MM k malému v noci vstává, ale přes den jsem s Honzíkem sama a ještě taky dělám tisíc věcí kromě Honzy, uklízím apod. To mi ještě MM vyčetl, že mu přes víkendy s malým nepomáhám, achjo, jsem nějaká špatná ze všeho 😢 😢

many
28. led 2010

co ti to vyčítá, o víkendě se mu má věnovat hlavně on 😉 když přes týden nemá moc času ☹

many
28. led 2010

hele řekni Honzíkovi ať dá tatinovi přes hubu jo 😀 😀 😀

anta
28. led 2010

Už jsem mu to řekla 😀 😀 😀 Ráno byl Honzík na tátu docela blé, taky si to zaslouží 😀 😀 😀 V 6 ráno chodí do práce a vrací se v půl šestý večer, mívá ho tak hodinku, než malej jde spát, no takže asi tak ☹

many
28. led 2010

jééé tak ten je celej den pryč ☹ to je naprd, to Ladík ikdyž je hodnej, tak jsem ráda, že příjde Laďa ve 3 z práce a hraje si sním, to Honzík si tatina teda moc neužije, to je hned večer a spat ☹ a pak má tatin ještě řeči 😠 jeden

many
28. led 2010

a teď má takový období, no určo to bude tou 3, včera měl i zvýšenou a furt srandí, pětky nevidím a nemá ani nateklý 😒 ale to je děs, jak chytne rapla , tak je vzteklej,...řve .... no síla, doufám, že to přejde a nezůstane mu to 😀 to by bylo asi na mašlu

martinka79
28. led 2010

ahojky konečně klid a pohoda

many
28. led 2010

tak zažívám teď trošku krušný období no 😉 a jsem ráda, že je tatin brzo doma

anta
28. led 2010

No Honzík zrovna taky dneska není jako na potvoru ve formě, je nevychrápanej, uřvanej, já stojím taky za hovno 😀 , no to jsme tedy dvojka, jenže mě nikdo nepomůže, o tom, aby se tatin vracel ve 15 hodin, můžu jen snít. ☹

many
28. led 2010

ahoj Marti 🙂 pojď povzbudit Janču 😉 ať jí zvedneme náladu, mně se zachvílí probudí rarach, tak pomizím

many
28. led 2010

no je blbý , že maká od nevidím do nevidím ☹ už je vzhůru páááááááááááá

martinka79
28. led 2010

Jani tak jsem to dočetla.. nebu´d smutivá někdy josu chlapy prostě jiní. já tedy někdy na svého MM taky nadávám a zuřím, ale on udělá všchno jedu na školení hlídá děti, jede s nimi na nákup a ještě si uvaří. nestaráms eo ně... vždy´t je to dospělá osoba soběstačná mít děti 😀
Janičko to jen takové nervové období to tě přejde. do hospody chlap může jít když to není neustále.. no a vpráci to asi jinak nejde, že musí být tak dlouho. ale pozomr neomlouvám ho.

martinka79
28. led 2010

Many pááááááááááááááá

anta
28. led 2010

Je ale dobrý, že na Honzíka se zlobit ani nemůžu, panč ten rozum zatím tolik mít ani nemůžu, ale MM už by kurňa mohl. Jé, on by se asi zbláznil, kdyby s těma hospodama ještě chvíli počkal, co mám říkat já? Jak by na to asi koukal, kdybych takhle bez ohledu chodila někam kalit a nezájem 😢 😢

martinka79
28. led 2010

můj M taky nejezdí ve tři tedy až teď co chodí do školy... a to mě někdy štvě když tu v 14hodin opršálkuje... 😅 kdo ví co bude mít Nikolka za vyzo...
jani hele Honzík je šikula a za chvilku ti uteče do MŠ a ty si ho užíváš a dáváš mu max... občas svého M trochu sesekýruj... jdi si zacvičit ČI DO KAVÁRKY A NECH HO SAMOTNÉHO DOMA. 🙂

anta
28. led 2010

No tak to ten MM ani neuvaří, ani na koště nesáhne, nic. Co je Honzík na světě, tak na nic doma nehráb. ☹

martinka79
28. led 2010

ta to chce pěkně nastolit doma pořádek. 😉 hele každej chlap nemůže být stejnej... 😉 a všichni dohroma stojí za.... H... myšlení mají jiné a pokud se jim ženská nepřizpůsobí tak oni teda... netojí za...
Mluvím denně s maminama a žádná nikdy za těch 12let neřekla jak je její chlap úžasný.

anta
28. led 2010

Však já si ten pořádek už udělám, panč mi to jeho chování pěkně leze na nervy a že si ho sousedka vychvaluje, asi jí ho na chvíli fakt půjčím. 😀 😀 😀 Marti, Many a holčiny , děkuji z celého srdce, rozhodla jsem se to raději teď hodit za hlavu, nechci, aby Honzík trpěl kvůli mým náladám 😉

martinka79
28. led 2010

Jasně Jani to je správné řešení někdy to vidíme moc negativně...

martinka79
28. led 2010

usamívej se na svět máš prímovního chlapka (toho ml) toho staršího neznám... 😉
😉 a sama jsi skvělá ženská ta nejelpší takže hlasvu nahoru vyprní prsa a navlň boky... a hurá do světa... s Honzíkem. 🙂

anta
28. led 2010

Jenže já si to chci s MM nějak vyřídit a nevím jak 😕