• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobečci z třetího trimestru

15. března 2014 
nbo asi nejelpší je si promluvit s ním... a říci co vidíš ty špatně a tak ajak by se ti to líbilo a co jemu se jako zdá důležité a proč ti vlastně mepomůže.. tak či onak... narovinu to ty umíš. :wink:
28. led 2010 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
On má argument, že k Honzovi v noci vstává :frowning2: Já se o něj postarám, ten bude čumět :grinning: :grinning: :grinning:
28. led 2010 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
něco vymyslíš...
28. led 2010 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mu kolikrát nabízela, že budu k malýmu vstávat od pátku do neděle a to nene, no a teď to tzv. používá proti mně, tak to je fakt smutný :frowning2: No už mám i lepší náladu, nevím, jak je to možný, ale asi to bude vámi :grinning: :grinning: :grinning: Honzík si přečetl leták ve způsobu alá Jack Roztrhávač, takže budu muset vyluxovat nebo něco takovýho :grinning: :grinning: :grinning:
28. led 2010 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
jen aby to chudášk nesnědl... jinak Míša už te´d moc netrhá, ale když ho něco štvě tak to lítá... všude.. :grinning: teď chrupe, ale musím říci jak je zlatej a hodnej a až na nějaké scénky...
je den ode dne lepší a šikovnější, jako tvůj Honzíček a všech holek
28. led 2010 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky, tak jsem ušetřila chvilku zase na koníka, ale Joli je dnes nějaká mazlivá, tak doufám že z toho nic nebude.

teď mi tu nasísá přes noťas a chce lézt na stůl a strašně se diví že jí to nedovolím :grinning:
28. led 2010 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
no Míš ase probudil... docela v pohodě.. koupil si nové omalovánky bagrů a jde malovat.s ice spaL HODINU, ALE TO NEVA. JEN SE NEDÁ JÍT VEN FUČÍ.. A TEN VÍTR HO VZBUDIL...
28. led 2010 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
MÍSTO MALOVÁNÍ SI JEŠTĚ LEHL K POHÁDCE
28. led 2010 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak to vypadá na pohodu, joli si blbne s magnetkama u lednice :wink: tak se jdeme najíst máme holandské řízky. Zítra budou nudle s makem a joli testoviny s rajskou, ona sladká jídla totiž nejí :wink:
28. led 2010 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
míša jen některá jídla sladká, velkej michal nudle s mákem může
28. led 2010 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no martin s mákem taky, s tvarohem apod neeeee :wink:
28. led 2010 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
no u nás to stejné to já tvarohové makové... a já sladké celkově mohu... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. led 2010 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no zrovna nudle a kaše můžu taky, jinak spíš nemusím :wink: ALE VIDĚT TO STEJNĚ není
28. led 2010 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
no někdy to je děsné viď... já můžu vše od masa, zeleniny a po sladké... :grinning: :grinning: asi by to taky bylo časem vidět...
28. led 2010 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jj maso jo, zeleninu do salátu taky :wink:
28. led 2010 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
já všechno do všho jsme všžravec
28. led 2010 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holčinky, my taky nešli ven, fouká to tam hrozně. Honzík je jak po flámu, sotva se drží na nohou :sunglasses: . Zlost na MM mě přešla, ale já si to s ním vyřídím :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: . Moc vám děkuji, jste hodné, že se mi nesmějete, ono to opravdu není moc příjemný, dřu stejně jako vy a taky toho občas mívám akorát tak dost a nevím, kde sebrat síly, tak se svěřím vám :wink: Někdy mě ty depky taky přepadnou, hlavně v pondělí, když si představím, že mě s klukem čeká celý týden a když nevím, jaký nálady ho budou chytat a zda to budu zvládat a tak, však to znáte. Ale na druhou stranu, je to moje dítě a miluju ho, ať si řádí, jak chce a nedám a nedám :grinning: :grinning: :grinning:
28. led 2010 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Honzík ač je unavený, tak je taky strašně moc hodný, občas sice hučí a tzv. otravuje, ale to se snese. Myslím, že to večerní uspávání nebude takový problém, aspoň že tak :wink: :slight_smile:
28. led 2010 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem zase tu :slight_smile: kluci šli sáňkovat :slight_smile: a mě nechali doma :grinning:
28. led 2010 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak u nás je teda suprově a bezvětří :wink: my jsme měli procházku nádhernou, kééž by tak bylo celou zimu jako dnes u nás
28. led 2010 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak k nám ten větr doufám nedojde nebo může , ale až večer :slight_smile: je pořád fine a snížek padá už míň tak proto razili na kopec :slight_smile:
28. led 2010 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani je fine, že už se cítíš líp :slight_smile:
28. led 2010 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
no kde jste kdo :wink: já si byla umýt hlavu a pouklízela jsem Ladíčkův čurbes :slight_smile: sice to nemá cenu, udělá ho znovu, ale ten pocit a pro ty oči, jak to krásně vypadá uklizený :grinning: :grinning: :grinning:
28. led 2010 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé Nikolka má zítra vysvědčení ,že :wink:
28. led 2010 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska...
donesla samé jedničky právě přijela z keramiky... dostala také jedničku z aerobicu
28. led 2010 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
no u nás právě nechumelí.. ale fičíí
28. led 2010 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
aaaa tak to já ani nevím , že je dneska :slight_smile:

teda ta je šikovná kočenka :slight_smile: řekni, že jí moc moc všichni chválíme :slight_smile:

no čtu, že si psala i na facebooku, jak fičí a sluníčko, u nás nefičí a sluníčko taky žádný, ale už přituhuje a vidím chlapi z okna, že už jdou domů, ale tak jsou skoro hoďku venku, už je čas do tepla :slight_smile:

asi se tu teď neukážu, zatím pááá
28. led 2010 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
papa my ven enšly nedalo se chodit.. ale bylo krsáně za oknem...
28. led 2010 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
my taky venku nebyli, ale i u nás už se spí a to půlhodiny, nevydržela ani do večerníčka :wink:
28. led 2010 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak u nás se šlo po večerníčku... Nikolka je na TKW tentokrát jel Michal.
28. led 2010 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek