Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

martinka79
28. led 2010

nbo asi nejelpší je si promluvit s ním... a říci co vidíš ty špatně a tak ajak by se ti to líbilo a co jemu se jako zdá důležité a proč ti vlastně mepomůže.. tak či onak... narovinu to ty umíš. 😉

anta
28. led 2010

On má argument, že k Honzovi v noci vstává ☹ Já se o něj postarám, ten bude čumět 😀 😀 😀

martinka79
28. led 2010

něco vymyslíš...

anta
28. led 2010

Já mu kolikrát nabízela, že budu k malýmu vstávat od pátku do neděle a to nene, no a teď to tzv. používá proti mně, tak to je fakt smutný ☹ No už mám i lepší náladu, nevím, jak je to možný, ale asi to bude vámi 😀 😀 😀 Honzík si přečetl leták ve způsobu alá Jack Roztrhávač, takže budu muset vyluxovat nebo něco takovýho 😀 😀 😀

martinka79
28. led 2010

jen aby to chudášk nesnědl... jinak Míša už te´d moc netrhá, ale když ho něco štvě tak to lítá... všude.. 😀 teď chrupe, ale musím říci jak je zlatej a hodnej a až na nějaké scénky...
je den ode dne lepší a šikovnější, jako tvůj Honzíček a všech holek

e.k.t
autor
28. led 2010

Ahojky, tak jsem ušetřila chvilku zase na koníka, ale Joli je dnes nějaká mazlivá, tak doufám že z toho nic nebude.

teď mi tu nasísá přes noťas a chce lézt na stůl a strašně se diví že jí to nedovolím 😀

martinka79
28. led 2010

no Míš ase probudil... docela v pohodě.. koupil si nové omalovánky bagrů a jde malovat.s ice spaL HODINU, ALE TO NEVA. JEN SE NEDÁ JÍT VEN FUČÍ.. A TEN VÍTR HO VZBUDIL...

martinka79
28. led 2010

MÍSTO MALOVÁNÍ SI JEŠTĚ LEHL K POHÁDCE

e.k.t
autor
28. led 2010

tak to vypadá na pohodu, joli si blbne s magnetkama u lednice 😉 tak se jdeme najíst máme holandské řízky. Zítra budou nudle s makem a joli testoviny s rajskou, ona sladká jídla totiž nejí 😉

martinka79
28. led 2010

míša jen některá jídla sladká, velkej michal nudle s mákem může

e.k.t
autor
28. led 2010

no martin s mákem taky, s tvarohem apod neeeee 😉

martinka79
28. led 2010

no u nás to stejné to já tvarohové makové... a já sladké celkově mohu... 😝

e.k.t
autor
28. led 2010

no zrovna nudle a kaše můžu taky, jinak spíš nemusím 😉 ALE VIDĚT TO STEJNĚ není

martinka79
28. led 2010

no někdy to je děsné viď... já můžu vše od masa, zeleniny a po sladké... 😀 😀 asi by to taky bylo časem vidět...

e.k.t
autor
28. led 2010

jj maso jo, zeleninu do salátu taky 😉

martinka79
28. led 2010

já všechno do všho jsme všžravec

anta
28. led 2010

Tak holčinky, my taky nešli ven, fouká to tam hrozně. Honzík je jak po flámu, sotva se drží na nohou 😎 . Zlost na MM mě přešla, ale já si to s ním vyřídím 😝 😅 . Moc vám děkuji, jste hodné, že se mi nesmějete, ono to opravdu není moc příjemný, dřu stejně jako vy a taky toho občas mívám akorát tak dost a nevím, kde sebrat síly, tak se svěřím vám 😉 Někdy mě ty depky taky přepadnou, hlavně v pondělí, když si představím, že mě s klukem čeká celý týden a když nevím, jaký nálady ho budou chytat a zda to budu zvládat a tak, však to znáte. Ale na druhou stranu, je to moje dítě a miluju ho, ať si řádí, jak chce a nedám a nedám 😀 😀 😀

anta
28. led 2010

Honzík ač je unavený, tak je taky strašně moc hodný, občas sice hučí a tzv. otravuje, ale to se snese. Myslím, že to večerní uspávání nebude takový problém, aspoň že tak 😉 🙂

many
28. led 2010

tak jsem zase tu 🙂 kluci šli sáňkovat 🙂 a mě nechali doma 😀

many
28. led 2010

jinak u nás je teda suprově a bezvětří 😉 my jsme měli procházku nádhernou, kééž by tak bylo celou zimu jako dnes u nás

many
28. led 2010

tak k nám ten větr doufám nedojde nebo může , ale až večer 🙂 je pořád fine a snížek padá už míň tak proto razili na kopec 🙂

many
28. led 2010

Jani je fine, že už se cítíš líp 🙂

many
28. led 2010

no kde jste kdo 😉 já si byla umýt hlavu a pouklízela jsem Ladíčkův čurbes 🙂 sice to nemá cenu, udělá ho znovu, ale ten pocit a pro ty oči, jak to krásně vypadá uklizený 😀 😀 😀

many
28. led 2010

jééé Nikolka má zítra vysvědčení ,že 😉

martinka79
28. led 2010

dneska...
donesla samé jedničky právě přijela z keramiky... dostala také jedničku z aerobicu

martinka79
28. led 2010

no u nás právě nechumelí.. ale fičíí

many
28. led 2010

aaaa tak to já ani nevím , že je dneska 🙂

teda ta je šikovná kočenka 🙂 řekni, že jí moc moc všichni chválíme 🙂

no čtu, že si psala i na facebooku, jak fičí a sluníčko, u nás nefičí a sluníčko taky žádný, ale už přituhuje a vidím chlapi z okna, že už jdou domů, ale tak jsou skoro hoďku venku, už je čas do tepla 🙂

asi se tu teď neukážu, zatím pááá

martinka79
28. led 2010

papa my ven enšly nedalo se chodit.. ale bylo krsáně za oknem...

e.k.t
autor
28. led 2010

my taky venku nebyli, ale i u nás už se spí a to půlhodiny, nevydržela ani do večerníčka 😉

martinka79
28. led 2010

tak u nás se šlo po večerníčku... Nikolka je na TKW tentokrát jel Michal.