• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobečci z třetího trimestru

15. března 2014 
jejda Jani to je mi lito ze sestra potratila :frowning2: . Drzim se jak se da! Je to ale hrozny jeste do nedavna jsem si myslela ze se nas to netyka! Nejhorsi je ze nemel vubec zadne priznaky! V listopadu se mu udelala hrca na oku,porad nemohli prijit na to z ceho se udelala,tak prosel veskerym vysetrenim a ejhle vyklubala se z toho rakovina zaludku a plic :frowning2: .
Holky napiste nekdo neco veselejsiho!
31. led 2010 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni, to se dá těžko něco veselejšího napsat, achjo :frowning2: Dneska jsem tady měla maminu na návštěvě a Honzík se choval opravdu moc vzorně, tak mě alespoň trošku potěšil. Dostala jsem odšťavňovač, pěkný a malý, tak jsme hned ochutnali pomerančovou šťávičku, jen nevím, jestli jí mohu dávat Honzulákovi.
31. led 2010 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to taky nevim,ale kdyz ji mas z cerstveho pomerance tak si myslim ze by to snad nicemu nemelo vadit!
31. led 2010 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ve čtvrtek jsem u Honzíka zjistila, že má nějaký flíčky na nožičkách, zavání mi to ekzémem, tak to příčinlivě matláme modrou indulonou a uvidíme, jestli mu to nějak rozumně nezmizí, tak to budu muset zkonzultovat s dr.. Tak se právě trochu bojím, abych mu to tou pomerančovou šťávou nějak nerozjela, když je to docela kyselý :confused:
31. led 2010 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
my mame taky na nozkach suchy flicky a taky mazu indulonou! My mame sklony k ekzemum!Minulou zimu jsme to meli taky a jak se oteplilo bylo po ekzemu!Dr. rikala ze to tak nekdy byva!Ale je fakt ze tou kyselou stavickou se to muze zhorsit!
31. led 2010 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdu spinkati, neboť bývám od pěti vzhůru, tak ať mi přes den nepadají víka :wink: Dobrou dobrou :wink:
31. led 2010 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrou!Ja jdu uklizet!Vanesku jsem ted soupla do postylky a je tichoucko!Je to holka sikovna!
31. led 2010 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky!
tak to čtu samé smutné věci :frowning2: to je mi líto, co se u vás děje :frowning2: :cry:
Mony a už se ví, jak je ta rakovina rozsáhlá?
Adam je taky ekzemovatej. a to dost. zatím se škrábe hlavně v noci a zatím je to ještě v mezích normy. někdy to má fakt hnus fialovej, tak ho mažu svým krémem s trochou hormonů. je moc sucho, jak se topí. na jaře snad bude líp :wink: pokud nebude alergik na pyly :grinning:
31. led 2010 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Berušky na to mazání je super ty mastice střídat pokaždé něco jiného, dobré je zinková mast a kalciovka a měsíčková mast, Jolině se to díky této radě magistry krásně ztratilo, no a potom hodně hodně promašťovat a provlhčovat na střídačku, modrá indulona je super tu chválila a pak kvlitní měsíčkovou mast a exipial mlíčko to je to provlhčovací a fakt je klíííídddd, ani běžný prášek na praní ani ovoce ani mlíko, nic to nerozohnilo, a že to měla fakt ošklivé nemusím zdůrazňovt :wink:

Tak jediné jen vydržet.

Moni držte se jak to jde, od mojí sestřenky tchán to má taky a už 4 roky úspěšně bojuje, odmítl chemoterapii ale přistoupil na zdravou stravu a nějaké léky taky, a zatím se to zastavilo, tak snad to i u vás bude podobné :wink:

Jani sestry je mi líto, jak dlouho byla? ono to je asi jedno, prostě to bude bolet a až se podaří příště tak to bude strach a strach a strach :pensive:
31. led 2010 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Pavli Joli dostala na nejhorší chvíle právě locoid a imazol, a magistra mi k tomu poradila viz výše :wink:
31. led 2010 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jani dobrou noc a sladké sny. Martin má noční, já jsem po noční a jdu ráno na denní do nové stanice a Joli trápí mm rodiče, o víkendu si u nás užívali moji rodiče :grinning: :grinning:
31. led 2010 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli ja nevim jak je to rozsahle!Ptala jsem se mamky a ta rikala ze taky nevi,tak nevim zda to vi a nechce rict nebo opravdu nevi!Je blby ze to ma na plicich,protoze se mu hrozne spatne dycha a nemuze pomalu ani spat!Ve ctvrtek nastoupil do nemocnice meli zacit s chemoterapii,ale nezacali nebot mel nejake spatne vysetreni nebo co,tak ho pustili jeste ne propustku na vikend domu a dneska tam mel znovu nastup!Tak uvidime!Holky diky za povzbuzeni!Je to fakt na nervy ted jsem jeste k tomu sama doma a budu 3 tydny!
31. led 2010 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
čusík holky, tak to jsou tedy novinky... :frowning2: :frowning2: je to nemileé, ale nekelsejte na mysli. Mončo tvůj tatínek boj zvládne.. hodně ho povzbuzuj a´t má chuť bojovat... Jani u sestry to je nemilé, ale věřím, že to bude časem zase OK. abude opět těhu...

My sjme kezemový též byla jsme s malým už u prima dr. amáme suer mast a dokonce mě po tolika letech s ekzémem naučila novou péči o pleť... a tak uvidíme. Nikolku chci poslat na ozdravný pobyt k moři a potom by jela ještě s námi....
Jinak jsme slyšela, že jedna paní léčí ekzém tak že postižené části těla máčíte u ní v akvariu a dorbné rybky vám tu šupinkovou pleť okusují... :grinning: možná piraně... Až mě míša naštvě a tak ho tam šupnu...

Jo něco na,povzbuzení.. Nikolka dnes šla s bruslení a, že jde domů. my samo na prochajdě. dám jí klíče ona šupe domů, převleče se a hurá na mejdlo k sousedům... Sby nás nevykradli dala klíče ze vnitř do zámku a žádné si nevzala... :grinning:
Já jako matka všech instiktů, jsem před odchodem otevřelka střešní okno... a MM musel lézt po žebříku an střech a šup oknem domů.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to jak jsem se vracela zy vycházky jsme jen tak na půl pusy pronesla snad si vzala klíče... :sweat_smile: :sweat_smile:

no máme tu veselo. trak čusík jdu pít pivko a chystat se na cvičení s dětmi zítřejší.. ať mají maminy radost.
31. led 2010 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti diky moc!
31. led 2010 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mončo není zač.. krásnou klidnou noc... dobře se vyspi... máš doma u sebe malou tak se k ní přitul to pomáhá...
31. led 2010 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko, holčinky, tak Honzík odpočívám, čímž mi činí neskutečnou radost :slight_smile: On je v postýlce a já v kuchyni u stolu, no super. Pořád od rána myslím na tu naší Lenku, jak se asi cítí a tak. Je mi z toho smutno :frowning2:
1. únor 2010 v 07:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani ahojky, zavolej jí a potěš jí něčím... :slight_smile: když člověk mluví je to lešpí než když je potom bariera..
1. únor 2010 v 07:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky sedím v kuchyni -jídelně jenprdelínek si hraje kolem mě
1. únor 2010 v 07:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já jí právě zatím volat moc nechci, myslím si, že to má teď dost těžký, nevím no :unamused: To ten rok teda pěkně začíná. Ale Honzík je hodný a tak aspoň z něj mám radost :wink:
1. únor 2010 v 07:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je, zrovna jsem si říkala, jak je skvělý, že je sájm v postýlce.. Míša tak max... v posteli, alepostýlka ta u nás tedy ne...dávno je zrušená
1. únor 2010 v 07:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
no uvidíš sama, lřeci jen jsi sestra ty... :wink:
1. únor 2010 v 07:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky už se těším, až bude mít Honzík normální postel, ale teď jak mám internet u ruky, tak když mi usne v postýlce, tak už ho nemusím přenášet do ložnice do postele, protože už nechodím na počítač k němu do pokoje, takže to je super. Jen Honzíka v postýlce srovnám a může si spát ve svém pokojíčku, aspoň ho nebude budit soused ránami dveřmi, ten když vyleze, tak je to slyšet strašně a my máme ložnici rovnou vedle dveří od bytu a tak je tam všechno hrozně slyšet. Takhle bude kluk pěkně stranou a bude mít klídek na spinkání :wink:
Pořád přemýšlím o té Lence, zdá se mi to ještě brzy jí volat, odvezli jí o půlnoci včera, tak ať má aspoň čas se v klidu "zrekonstruovat". Já se přiznám, že jsem byla ohledně jejího těhu dost skeptická, je děsný nervák, tahá se pořád s holkou, v baráku nemají výtah, bydlí ve čtvrtém patře a ona ještě tahala kočárek kromě holky, takže ten záhul je prostě znát a bohužel teda :cry:
1. únor 2010 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky :slight_smile:

Mončo hrozná zpráva :cry:

Pavli kde jste byli,....

Jani tak co tatin o víkendě :wink: věnoval se Honzíčkovi o 106 :slight_smile:
1. únor 2010 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani chuderka sestra, snad pak brzo otěhotní a udrží se to
1. únor 2010 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani ale ono nejet to k tomu přidalo... :frowning2:
jsme na chysdtani na cvičo tedy já míšu musím obléknout a nagnat do auta.. sháněla jsem na¨ějaké básnoičky na cvičení.. anašla jsem jich na netu do rána hafooo. tak čauky :slight_smile:
1. únor 2010 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé Jani tak vidím, že máte taky ložnici hned vedle chodby :unamused: je to síla, většinou máme ráno v 7 budíček jak soused odemyká dveře a zamyká, to je nášup, jak je to hlučný,se to vůbec nezdá :unamused: no co se dá dělat, že
1. únor 2010 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky Marti, nechte si dařit
1. únor 2010 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
no Jani je to těžký, asi to tak mělo být no :frowning2: např. moje segra ta se tahá s malým celý těhu a jiné holky taky a např. já bych se taky bála a nechala ty děti raději chodit, když už to umijou no :confounded:

hlavně, že je v pořádku a ona už má kolik dětí jedno nebo více ?

Moje sestra potratila u prvního těhu a měla mimoděložní, kdyby přijela později do nemocnice, tak prý mohlo být pozdě, že by vykrvácela :frowning2: naštěstí je tu snámi a už bude za týden rodit druhý :grinning: vzali jí jeden vejcovod a řekli jí, že možná už nikdy neotěhotní :frowning2: pak otěhotněla já a ona z toho byla na nervy chudera :cry: a buch do 3 měsíců byla v tom a pak jak měl malej 10 měsíců, přestala kojit a buch další těhu :slight_smile:

no je to hnus přijít o mimi :frowning2:
1. únor 2010 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
doufám, že tě tady ten dobrý konec trošku povzbudil :frowning2:
1. únor 2010 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda vy se máte stěma noťasama :wink: taky bych ho brala :grinning: výhoda je, že sním můžete jít do jaké místnosti chcete,.... :grinning:
1. únor 2010 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek