Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

monkia.pv
31. led 2010

jejda Jani to je mi lito ze sestra potratila ☹ . Drzim se jak se da! Je to ale hrozny jeste do nedavna jsem si myslela ze se nas to netyka! Nejhorsi je ze nemel vubec zadne priznaky! V listopadu se mu udelala hrca na oku,porad nemohli prijit na to z ceho se udelala,tak prosel veskerym vysetrenim a ejhle vyklubala se z toho rakovina zaludku a plic ☹ .
Holky napiste nekdo neco veselejsiho!

anta
31. led 2010

Moni, to se dá těžko něco veselejšího napsat, achjo ☹ Dneska jsem tady měla maminu na návštěvě a Honzík se choval opravdu moc vzorně, tak mě alespoň trošku potěšil. Dostala jsem odšťavňovač, pěkný a malý, tak jsme hned ochutnali pomerančovou šťávičku, jen nevím, jestli jí mohu dávat Honzulákovi.

monkia.pv
31. led 2010

tak to taky nevim,ale kdyz ji mas z cerstveho pomerance tak si myslim ze by to snad nicemu nemelo vadit!

anta
31. led 2010

Ve čtvrtek jsem u Honzíka zjistila, že má nějaký flíčky na nožičkách, zavání mi to ekzémem, tak to příčinlivě matláme modrou indulonou a uvidíme, jestli mu to nějak rozumně nezmizí, tak to budu muset zkonzultovat s dr.. Tak se právě trochu bojím, abych mu to tou pomerančovou šťávou nějak nerozjela, když je to docela kyselý 😕

monkia.pv
31. led 2010

my mame taky na nozkach suchy flicky a taky mazu indulonou! My mame sklony k ekzemum!Minulou zimu jsme to meli taky a jak se oteplilo bylo po ekzemu!Dr. rikala ze to tak nekdy byva!Ale je fakt ze tou kyselou stavickou se to muze zhorsit!

anta
31. led 2010

Jdu spinkati, neboť bývám od pěti vzhůru, tak ať mi přes den nepadají víka 😉 Dobrou dobrou 😉

monkia.pv
31. led 2010

dobrou!Ja jdu uklizet!Vanesku jsem ted soupla do postylky a je tichoucko!Je to holka sikovna!

paolin
31. led 2010

ahoj holky!
tak to čtu samé smutné věci ☹ to je mi líto, co se u vás děje ☹ 😢
Mony a už se ví, jak je ta rakovina rozsáhlá?
Adam je taky ekzemovatej. a to dost. zatím se škrábe hlavně v noci a zatím je to ještě v mezích normy. někdy to má fakt hnus fialovej, tak ho mažu svým krémem s trochou hormonů. je moc sucho, jak se topí. na jaře snad bude líp 😉 pokud nebude alergik na pyly 😀

e.k.t
autor
31. led 2010

Berušky na to mazání je super ty mastice střídat pokaždé něco jiného, dobré je zinková mast a kalciovka a měsíčková mast, Jolině se to díky této radě magistry krásně ztratilo, no a potom hodně hodně promašťovat a provlhčovat na střídačku, modrá indulona je super tu chválila a pak kvlitní měsíčkovou mast a exipial mlíčko to je to provlhčovací a fakt je klíííídddd, ani běžný prášek na praní ani ovoce ani mlíko, nic to nerozohnilo, a že to měla fakt ošklivé nemusím zdůrazňovt 😉

Tak jediné jen vydržet.

Moni držte se jak to jde, od mojí sestřenky tchán to má taky a už 4 roky úspěšně bojuje, odmítl chemoterapii ale přistoupil na zdravou stravu a nějaké léky taky, a zatím se to zastavilo, tak snad to i u vás bude podobné 😉

Jani sestry je mi líto, jak dlouho byla? ono to je asi jedno, prostě to bude bolet a až se podaří příště tak to bude strach a strach a strach 😔

e.k.t
autor
31. led 2010

Pavli Joli dostala na nejhorší chvíle právě locoid a imazol, a magistra mi k tomu poradila viz výše 😉

e.k.t
autor
31. led 2010

Jani dobrou noc a sladké sny. Martin má noční, já jsem po noční a jdu ráno na denní do nové stanice a Joli trápí mm rodiče, o víkendu si u nás užívali moji rodiče 😀 😀

monkia.pv
31. led 2010

Pavli ja nevim jak je to rozsahle!Ptala jsem se mamky a ta rikala ze taky nevi,tak nevim zda to vi a nechce rict nebo opravdu nevi!Je blby ze to ma na plicich,protoze se mu hrozne spatne dycha a nemuze pomalu ani spat!Ve ctvrtek nastoupil do nemocnice meli zacit s chemoterapii,ale nezacali nebot mel nejake spatne vysetreni nebo co,tak ho pustili jeste ne propustku na vikend domu a dneska tam mel znovu nastup!Tak uvidime!Holky diky za povzbuzeni!Je to fakt na nervy ted jsem jeste k tomu sama doma a budu 3 tydny!

martinka79
31. led 2010

čusík holky, tak to jsou tedy novinky... ☹ ☹ je to nemileé, ale nekelsejte na mysli. Mončo tvůj tatínek boj zvládne.. hodně ho povzbuzuj a´t má chuť bojovat... Jani u sestry to je nemilé, ale věřím, že to bude časem zase OK. abude opět těhu...

My sjme kezemový též byla jsme s malým už u prima dr. amáme suer mast a dokonce mě po tolika letech s ekzémem naučila novou péči o pleť... a tak uvidíme. Nikolku chci poslat na ozdravný pobyt k moři a potom by jela ještě s námi....
Jinak jsme slyšela, že jedna paní léčí ekzém tak že postižené části těla máčíte u ní v akvariu a dorbné rybky vám tu šupinkovou pleť okusují... 😀 možná piraně... Až mě míša naštvě a tak ho tam šupnu...

Jo něco na,povzbuzení.. Nikolka dnes šla s bruslení a, že jde domů. my samo na prochajdě. dám jí klíče ona šupe domů, převleče se a hurá na mejdlo k sousedům... Sby nás nevykradli dala klíče ze vnitř do zámku a žádné si nevzala... 😀
Já jako matka všech instiktů, jsem před odchodem otevřelka střešní okno... a MM musel lézt po žebříku an střech a šup oknem domů.. 😝 a to jak jsem se vracela zy vycházky jsme jen tak na půl pusy pronesla snad si vzala klíče... 😅 😅

no máme tu veselo. trak čusík jdu pít pivko a chystat se na cvičení s dětmi zítřejší.. ať mají maminy radost.

monkia.pv
31. led 2010

Marti diky moc!

martinka79
31. led 2010

Mončo není zač.. krásnou klidnou noc... dobře se vyspi... máš doma u sebe malou tak se k ní přitul to pomáhá...

anta
1. únor 2010

Dobré ranko, holčinky, tak Honzík odpočívám, čímž mi činí neskutečnou radost 🙂 On je v postýlce a já v kuchyni u stolu, no super. Pořád od rána myslím na tu naší Lenku, jak se asi cítí a tak. Je mi z toho smutno ☹

martinka79
1. únor 2010

Jani ahojky, zavolej jí a potěš jí něčím... 🙂 když člověk mluví je to lešpí než když je potom bariera..

martinka79
1. únor 2010

taky sedím v kuchyni -jídelně jenprdelínek si hraje kolem mě

anta
1. únor 2010

No já jí právě zatím volat moc nechci, myslím si, že to má teď dost těžký, nevím no 😒 To ten rok teda pěkně začíná. Ale Honzík je hodný a tak aspoň z něj mám radost 😉

martinka79
1. únor 2010

to je, zrovna jsem si říkala, jak je skvělý, že je sájm v postýlce.. Míša tak max... v posteli, alepostýlka ta u nás tedy ne...dávno je zrušená

martinka79
1. únor 2010

no uvidíš sama, lřeci jen jsi sestra ty... 😉

anta
1. únor 2010

Taky už se těším, až bude mít Honzík normální postel, ale teď jak mám internet u ruky, tak když mi usne v postýlce, tak už ho nemusím přenášet do ložnice do postele, protože už nechodím na počítač k němu do pokoje, takže to je super. Jen Honzíka v postýlce srovnám a může si spát ve svém pokojíčku, aspoň ho nebude budit soused ránami dveřmi, ten když vyleze, tak je to slyšet strašně a my máme ložnici rovnou vedle dveří od bytu a tak je tam všechno hrozně slyšet. Takhle bude kluk pěkně stranou a bude mít klídek na spinkání 😉
Pořád přemýšlím o té Lence, zdá se mi to ještě brzy jí volat, odvezli jí o půlnoci včera, tak ať má aspoň čas se v klidu "zrekonstruovat". Já se přiznám, že jsem byla ohledně jejího těhu dost skeptická, je děsný nervák, tahá se pořád s holkou, v baráku nemají výtah, bydlí ve čtvrtém patře a ona ještě tahala kočárek kromě holky, takže ten záhul je prostě znát a bohužel teda 😢

many
1. únor 2010

ahojky holky 🙂

Mončo hrozná zpráva 😢

Pavli kde jste byli,....

Jani tak co tatin o víkendě 😉 věnoval se Honzíčkovi o 106 🙂

many
1. únor 2010

Jani chuderka sestra, snad pak brzo otěhotní a udrží se to

martinka79
1. únor 2010

Jani ale ono nejet to k tomu přidalo... ☹
jsme na chysdtani na cvičo tedy já míšu musím obléknout a nagnat do auta.. sháněla jsem na¨ějaké básnoičky na cvičení.. anašla jsem jich na netu do rána hafooo. tak čauky 🙂

many
1. únor 2010

jééé Jani tak vidím, že máte taky ložnici hned vedle chodby 😒 je to síla, většinou máme ráno v 7 budíček jak soused odemyká dveře a zamyká, to je nášup, jak je to hlučný,se to vůbec nezdá 😒 no co se dá dělat, že

many
1. únor 2010

ahojky Marti, nechte si dařit

many
1. únor 2010

no Jani je to těžký, asi to tak mělo být no ☹ např. moje segra ta se tahá s malým celý těhu a jiné holky taky a např. já bych se taky bála a nechala ty děti raději chodit, když už to umijou no 😖

hlavně, že je v pořádku a ona už má kolik dětí jedno nebo více ?

Moje sestra potratila u prvního těhu a měla mimoděložní, kdyby přijela později do nemocnice, tak prý mohlo být pozdě, že by vykrvácela ☹ naštěstí je tu snámi a už bude za týden rodit druhý 😀 vzali jí jeden vejcovod a řekli jí, že možná už nikdy neotěhotní ☹ pak otěhotněla já a ona z toho byla na nervy chudera 😢 a buch do 3 měsíců byla v tom a pak jak měl malej 10 měsíců, přestala kojit a buch další těhu 🙂

no je to hnus přijít o mimi ☹

many
1. únor 2010

doufám, že tě tady ten dobrý konec trošku povzbudil ☹

many
1. únor 2010

teda vy se máte stěma noťasama 😉 taky bych ho brala 😀 výhoda je, že sním můžete jít do jaké místnosti chcete,.... 😀