• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Drobečci z třetího trimestru

15. března 2014 
a kam valíte vy :wink:
4. únor 2010 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.svkaterina.cz/kontakt.htm¨super člověk to vede. moje máma tam byla s dštmi a já s dětmi ze školy a potom a pákrát na víkend. Nikolka to tam miluje. :slight_smile:
4. únor 2010 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
4. únor 2010 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
tam jsme s michalme jezdili za svobodna pod stan a potm s Nikolkou do chatky.... jé tam je relax. jako všude u nás.
4. únor 2010 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, ty dovči vypadají dobře!
Many, na Vranclu má Mirek chatu :wink: sice krapet v dezolátním stavu, ale dá se :grinning:
my uvažujeme jet letos s klukama na Bol do Chorvatska. byli jsme tam s Vítkem - a vlastně i Ádou - to měl asi 4 dny v bříšku :grinning: a bylo to supr. hlavně to byla fakt dovolená, což je u nás velká vzácnost :grinning:
4. únor 2010 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Martí krásný :slight_smile: vše jsem uložila :slight_smile:
4. únor 2010 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jedeme na hvar tradice... a Bol jezdíme výlet.
4. únor 2010 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Many uvidíš třeba někdy... ráda přijím odkazy kde nšěkdo byl. také jsem si tvoje uložila i zimní i letní...
4. únor 2010 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli my chtěli jet taky k moří, ale letecky se některým nechtělo a autem :frowning2: to naše by tam asi nedojelo, tatin říkal, že to si netroufne :frowning2: tak pojedeme časem až bude nový auto no a děti větší :slight_smile: vidím to tak za 3 roky snad , uvidíme, jak dlouho bude ještě jezdit to naše :slight_smile: jinak taky to Chorvatsko, to si fakt každý chválí

a jinak letos, co chceme podniknout tak aspoň jeden den pojedeme s Ladíkem do kempu pod stan, asi na ten Plumlov, den bez vody vydržíme a zastanujeme :slight_smile: ať už si zvyká :slight_smile: a nám už to taky chybí :slight_smile:
4. únor 2010 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a ten oběd jste mi neporadili... :grinning:
4. únor 2010 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám pro Ladíka navařenou polívečku :slight_smile: zatím mu dávám jen jedno jídlo :slight_smile: takže vařit nemusím :slight_smile: a jinak zítra asi mám v plánu mu udělat pangase s bramborovou kaší noooo nebo bych mohla i dnes :slight_smile: že by si dal později , mám ho dost na mražáku :slight_smile: a nebo rizoto s tuňákem, ale nemám plechovky kukuřice,.... takže to teď nehrozí :slight_smile:
4. únor 2010 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
udělám mu toho pangáska, jdu ho vytáhnout z mražáku :slight_smile:
4. únor 2010 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, to jsme ale :grinning: jsem si uvědomila, že taky nemáme :grinning: kdyžtak dáme lasagne. ještě plánuju masiko s rýží, fazolovou omáčku s bramborem nebo zapečené Maggi kuře. a večer budou brambory zapečené s cibulkou a smetanou.
4. únor 2010 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
joj Pavli ty děláš chutě :slight_smile: mňam mňam
4. únor 2010 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
no polévku jsme si říkala, že udělám a druhé nevím. rybu jsme měli včera...
4. únor 2010 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu si udělat kávu, nějak sem dostala chuť :slight_smile:
4. únor 2010 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli díky moc... zítra tzu budu mít tatina.. tak budou asi řízky... :slight_smile:
4. únor 2010 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já ji vypila čekám návštěvu tak si dám s ní naše velké našlehané.. :wink:
jo Michálek mi bojkotuje všechno ovoce krom banánu. :angry: :angry: :angry: ale nějak ho nehrotím hajdaláka.

Janičko, kdepka jsi? nešla jsi na nákup? co malý a očíčko.. Jak vám je? :slight_smile: písni.
4. únor 2010 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli tu fazolovou omáčku děláš jak? u nás to jím jen já a táta tak to nevařím... :frowning2:
4. únor 2010 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
evička pracuje... :slight_smile:
4. únor 2010 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky vy jste toho teda nakecaly hned takhle po ranu!My jsme vstavali o pul osme ale nez se nastartuju tak to trosku trva :grinning: ! Vaneska uz opet maluje tak je klid :wink: .Asi z ni bude malirka!
Jani chudacek Honzik!Plakal moc?
4. únor 2010 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti můj bratránek když byl malej tak nejedl žádné červené ovoce ani zeleninu, ani nevím jak teď, no snad už jí , je to 18ti letééé klacek :grinning: :grinning: :grinning: no Laďa se vždycky banánů přejí a pak je chvíli nechce, teď je přejezen a včera ty banány začaly tmavnout a proto jsem udělala koktejl a ten si dal :slight_smile: tak musím častěji, ať má v sobě dost mlíka :slight_smile: ale zase pomalu ať mě neprokoukne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a nejvíc miluje mandarinky :slight_smile: něňo :slight_smile:
4. únor 2010 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
jee koukam ze uz mate reservovane dovolenky!My zase pojedeme s MM po turnajich takze to bude nejaky cesko i zahranici.myslim ze chorvatsko i italie,tak jako loni!Doprala mi pracka jdu to povesit!Za chvili jsem zpet :wink:
4. únor 2010 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Mončo :slight_smile: no to je krásný, že tak hodně maluje, je i klid, že , když se zabaví :slight_smile: Ladík si teď taky staví :slight_smile: a taky rád maluje, ale teda né tak často, jen když si vzpomene jednou za čas :slight_smile: nejvíc si teď hraje s těma maňáskama Františkem a Fanynkou a čmelákem :slight_smile: no a se psama :slight_smile:
4. únor 2010 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mončo co sportujete :wink: to víš skleróza :slight_smile:
4. únor 2010 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale to budete mít náádherný výlety :wink:
4. únor 2010 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vy jste se rozjely, no všimla jsem si, že má trošku naražený i frňous :wink: Ale je v poho, tak to je důležité :wink:
4. únor 2010 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je fine, že to nemá nějak moc a hlavně ať ho to nebolí no
4. únor 2010 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
no Marťa má už asi návštěvu a Monča asi snídá :slight_smile:
4. únor 2010 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobroš naložila jsem dítě do postýlky, tak uvidím, zda usne. Jo, vypadá dobře, usmívá se, chová se normálně. Ale už bych svého milovaného manžela za tohle přerazila, říkáte, že u dětí je to hned, ale mě se to teda nestává vůbec, to už mám fakt pocit, že bych je měla hlídat oba :sweat_smile: Já většinou předvídám, že se něco může stát, takže dělám vše pro to, aby se nic nestalo :wink: Myslíte, že můžu dát Honzovi fazolky? Ráda bych na zítra uvařila :wink:
4. únor 2010 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek